Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Druh sortimentu
Více
Název kolekce
Více
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Sektorový nábytek

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    23
3599,00 Kč / ks
1299,00 Kč / ks
2519,00 Kč / ks
1099,00 Kč / ks
2199,00 Kč / ks
2399,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
1    3  4  5    23

Sektorový nábytek je skvělý způsob, jak si zařídit byt podle vašich individuálních potřeb. Co je velmi důležité, v obchodní síti Baumax najdete kompletní sady sektorového nábytku, který výrazně usnadní design interiérů v jednom konzistentním stylu. Podívejte se, jaký návrh jsme pro vás připravili.

SYSTÉMOVÝ NÁBYTEK - Baumax

Výhoda systémového nábytku oproti klasickým řešením

 

Systém nábytku v místnosti má tu výhodu, že ho můžete libovolně kombinovat. Je k dispozici v jednom vyhotovení, ale i v kompletních sériích. Takže ho můžete kombinovat podle svých potřeb. Jeho design je udržován v jednotném stylu, což pozitivně ovlivňuje interiérový design. V sadách nábytku jsou v obývacím pokoji nejoblíbenější TV stolky, konferenční stolky a univerzální komody.

 

Sektorový nábytek - co najdete v nabídce?

 

Sektorový nábytek dostupný v obchodní síti Baumax, byl navržen v různých atraktivních stylech. Sníte o skandinávském interiéru? Vyberte si bílou dřevěnou soupravu. Vsadíte na modernistický minimalismus? Přiláká vás temná, moderní skříň s vysoce exponovanými geometrickými tvary. V sortimentu našich prodejen najdete závěsné skříňky do pokojů, ale i moderní postele. Vše se drží v jednom konzistentním stylu. S našimi návrhy si můžete vybrat pouze nábytek, který opravdu potřebujete.

 

Univerzalismus sektorového nábytku znamená, že ho budete používat v každé místnosti domu.

Seznamte se s nabídkou obchodní sítě Baumax a vyberte si z moderních návrhů, které nejvíce vyhovují vašemu očekávání.