Zahradní dekorace

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
139,00 Kč / ks 279,00 Kč / ks
Akce
119,00 Kč / ks 169,00 Kč / ks
Akce
279,00 Kč / ks 399,00 Kč / ks
Akce
349,00 Kč / bm
109,00 Kč / ks
Novinky
3160,00 Kč / ks 3950,00 Kč / ks
Akce
78,40 Kč / bm 98,00 Kč / bm
Akce
580,00 Kč / bm 725,00 Kč / bm
Akce
863,20 Kč / bm 1079,00 Kč / bm
Akce
151,20 Kč / bm 189,00 Kč / bm
Akce
308,00 Kč / bm 385,00 Kč / bm
Akce
4099,00 Kč / ks
1  2  3  4    
Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

17.08.2021

Předzahrádka je svým způsobem vizitkou každého majitele domu. Hosté přicházející do vašeho domu a kolemjdoucí procházející se ulicemi často věnují pozornost věcem, jako je prostor na pozemku před vašimi dveřmi. Neposekaná tráva, neořezané keře...

Podzimní zahradní dekorace

Podzimní zahradní dekorace

05.11.2021

Podzim je kouzelné roční období, barevné, tajemné, nostalgické. Podzimní zahrada, stejně jako ta tajemná známá z knihy, dokáže nadchnout, zaujmout a potěšit. Může se stát místem, kam se budeme rádi vracet pro poslední hřejivé sluneční paprsky a trochu...

Zahradní dekorace

Uspořádání zahrady může být stejně náročné jako zařizování bytu. Ačkoli by se mohlo zdát, že se jedná jen o výsadbu trávníku a stromů, je realita úplně jiná. Zahradní nábytek a dekorace jsou vedle rostlin klíčem ke krásné a útulné zahradě. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s bohatou nabídkou zahradních dekorací a doplňků, díky kterým zdůrazníte jedinečný charakter zahrady a zvýrazníte její kouzlo.

 

 

Zahradní dekorace a doplňky – co najdete v naší nabídce?

Dekorace na zahradu – BauMax

V obchodních síti BauMax je pro vás připravena velká nabídka jak zahradních dekorací tak i doplňků. Kromě jiného vám můžeme nabídnout:

 

Louče a pochodně

Ideální dekorace i na zahradní party.Vypadají velice zajímavě a jejich velkou výhodou je to, že hoří díky palivu ukrytém mezi hustou vazbou bambusu. Jsou přesně to, co potřebujete. vytvoří jedinečnou atmosféru na vašem pozemku, budou zajímavou dekorací a zároveň rozzáří prostor.

Fontány

Do zahrady přinesou jedinečnou atmosféru. Nejlépe se hodí ke klasickému stylu.

Dekorativní štěrk na zahradu

U výběru dekorativního štěrku byste se měli primárně zaměřit na vizuální vlastnosti. Ujistěte se, že jeho barva a typ odpovídá uspořádání zahrady. Je dobré, když zahradní štěrk tvoří souvislý celek s rostlinami a s ostatními prvky zahradní architektury. Důležitou informací je také velikost štěrku. Nic však nebrání vzájemnému kombinování různých typů a barev!

Zahradní svítidla a osvětlení

Jsou mimořádně důležitým prvkem zahradních dekorací. Díky nim si můžete vychutnat dobu strávenou na vašem oblíbeném místě, ať je to kdekoliv, na zahradě nebo na terase.

Zahradní jezírka

Mnozí chtějí mít na zahradě alespoň malou vodní plochu, která bude mít zajímavý vliv na celkový vzhled a stane se unikátním doplňkem na naší zahradě. Při navrhování zahradního jezírka, je důležité pamatovat na to, jaká má být jeho velikost a jak má být navržené. Hlavními dekoračními prvky budou pak veškeré druhy vodních rostlin a ozdobné kameny.

Zahradní figurky

Jsou nejjednodušší formou oživení aranžmá a navíc jsou vtipným prvkem. V našem obchodě pořídíte klasické zahradní dekorace dostupné za atraktivní ceny.

Květináče

Nabídka obchodní sítě Baumax obsahuje květináče určené pro celoroční použití v interiéru i exteriéru. Květináče vyrobené z hlíny vysoké kvality a vypálené při vysoké teplotě, jsou odolné vůči všem druhům atmosférických vlivů, včetně mrazu a škodlivých slunečních paprsků.

Do této kategorie patří i klasické a jednoduché modely keramických a plastových květináčů. Každý z těchto modelů může být použit jako impozantní dekorace nejen na balkoně. Bílá? Oranžová? Nebo možná květináč ve tvaru housenky? Vyberte si model, který se harmonicky hodí do uspořádaného prostoru! Pamatujte si, že ba slunných místech, budou světlé barvy fungovat nejlépe, protože tyto květináče se budou méně přehřívat i když téměř denní zálivce se nevyhnete.

 

Podrobnější informace o výše uvedených produktech naleznete v jejich popisech. Nenaleznete-li v popisku odpověď na svoji otázku, obraťte se, prosím, na naše odborníky, rádi se o svoje znalosti podělí.

 

Čemu věnovat pozornost při zařizování zahrady?

Před výběrem dekorací a doplňků stojí za zvážení její uspořádání.

Doporučujeme rozdělit zahradu do několika zón:

  • Reprezentativní zóna – v této části zahrady jsou umístěny okrasné rostliny a další zahradní doplňky i dekorační prvky. Toto místo se stane středobodem vaší zahrady .
  • Relaxační zóna – tato část je určena hlavně pro odpočinek, ale je ideální i pro posezení s přáteli, které jste pozvali na zahradní párty a koupání v bazénu.
  • Sportovní zóna – poslední část je určená k vybití energie. Může se jednat o trampolínyhoupačky nebo pískoviště.

 

Uspořádání zahrady není jednoduchý úkol. Pokud chcete změnit vzhled vaší zahrady, dobrým způsobem je pořídit si zahradní dekorace, díky níž vaše zahrada získá nový, útulný vzhled.

K tomu použijte pohodlný nábytek, lehátka nebo houpací síť a můžete trávit čas s oblíbenou knihou, šálkem čaje a povídáním s přáteli a zároveň si užívat  teplého počasí a čerstvého vzduchu.

Pojďte se tedy seznámit s nabídkou našeho obchodu, kde v kategorii „ZAHRADA“ najdete různé figurky, ale také zahradní nábytek, slunečníky, altány a další zahradní techniku.

Díky nim jsme schopni vytvořit soukromou oázu klidu - ideální místo pro odpočinek na čerstvém vzduchu, kde se budeme cítit pohodlně. Dekorace do zahrady pro každého najdete v obchodech Baumax.

 

Přejeme vám krásnou zahradu a úspěšné nakupování!