Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Barva
Více
Tvar
Rozkládací
Styl
Povrchová úprava
Kolekce
Více
Délka (cm)
Rozkládací pracovní deska
Materiál desky
Tvar pracovní desky
Zbarveni
Hledat

Odkládací stolky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
699,00 Kč / ks
Výprodej
1189,30 Kč / ks 1699,00 Kč / ks
Akce
699,30 Kč / ks 999,00 Kč / ks
Akce
479,40 Kč / ks 799,00 Kč / ks
Akce
1259,30 Kč / ks 1799,00 Kč / ks
Akce
824,25 Kč / ks 1099,00 Kč / ks
Akce
1  2    
Paletový nábytek do obývacího pokoje - jak jej vyrobit? Industriální styl pro začátečníky

Paletový nábytek do obývacího pokoje - jak jej vyrobit? Industriální styl pro začátečníky

09.01.2021

Již téměř deset let patří mezi nejmódnější interiérové řešení - nábytek z palet do obývacího pokoje je designový a ekologický. Dokonale zapadá do trendu upcycling, tzn. opětovného použití nepotřebných věcí. Krásně ozdobí dům a zahradu. K tomu si...

Jak vyrobit stolek z palet? Zjistěte! Pokyny krok za krokem

Jak vyrobit stolek z palet? Zjistěte! Pokyny krok za krokem

12.08.2021

Paletový nábytek se těší neustálé popularitě po mnoho sezón. Je nejen módní, ale také odolný a ekologický. Ačkoliv je primárně spojován se skandinávskými a industriálními interiéry, podle provedení se hodí téměř k jakémukoliv uspořádání. Pokud jej...

Zařizujeme obývací pokoj v panelovém domě - průvodce ve 3 krocích

Zařizujeme obývací pokoj v panelovém domě - průvodce ve 3 krocích

03.11.2020

Pro mnoho lidí je bydlení v panelovém domě pohodlným způsobem každodenního života, který je mírně omezen malým prostorem. Obzvláště obtížné může být pohodlné a estetické uspořádání obývacího pokoje. Jak chytře a efektivně uspořádat nábytek, tak aby...

Nábytek do obývacího pokoje - moderní interiéry ideální pro relaxaci. Inspirace

Nábytek do obývacího pokoje - moderní interiéry ideální pro relaxaci. Inspirace

14.01.2021

Moderní obývací pokoj kombinuje eleganci a funkčnost. Obvykle je rozdělen na zóny a vytváří uspořádaný prostor s odděleným místem pro posezení, TV a jídelním koutem. Vyznačuje se minimalistickým uspořádáním - jednoduché formy, tlumené barvy a několik...

Módní konferenční stolek v obývacím pokoji

Módní konferenční stolek v obývacím pokoji

06.07.2020

Konferenční stolky jsou nedílnou součásti obývacího pokoje, umístěných před pohovkou nebo rohovou sedačkou. Nenahraditelné jsou pro odložení knihy, sklenice nebo naservírovaní hostům občerstvení. Nemůžete si je v místnosti nevšimnout, proto...

Odkládací stolky do obývacího pokoje

 

Přiměřené vybavení salonu by mělo splňovat několik podmínek. V první řadě by měl být obývací pokoj vybaven nábytkem, který vám umožní relaxovat v příjemných podmínkách. Vyplatí se také přidat komodu nebo TV stolky, skříně a vitríny. Malé odkládací stolky jsou často doplňkem pro sedací soupravy pro volný čas. Tyto pohledné kusy nábytku jsou velmi užitečné a navíc mimořádně estetické.

 

Odkládací stolky- Baumax.cz

 

Podívejte se na naše tipy - nábytek vhodný do obývacího pokoje

Dobře zařízený obývací pokoj? Žádný problém! Nábytek z naší nabídky tvoří řada různých produktů, ze kterých si určitě vyberete něco pro sebe. Náš nábytek do obývacího pokoje (obývací pokoj) se snadno přizpůsobí plánovanému uspořádání. Máme modely ideální do moderních interiérů, ale také pro klasické interiéry. Nábytek do obývacího pokoje zahrnuje čalouněný nábytek a další vybavení.

Čalouněný nábytek je obvykle nábytek pro odpočinek a relaxaci. Pohodlné sedačky zajistí komfort. Tato kategorie zahrnuje mimo jiné: pohovky do obývacího pokoje (pohovky a sedací soupravy), rohové sedací soupravy do obývacího pokoje, sedačky do obývacího pokoje. Kromě toho také křesla do obývacího pokoje, mimořádně atraktivní místa na sezení pro jednu osobu. Sedací soupravy do obývacího pokoje poskytnou místo k odpočinku každému členovi domácnosti a vašim hostům. Pokud jste si nic nevybrali z nabízených modelů, nebo jsou pro vás příliš malé, pořiďte si modulární nábytek (sektorový nábytek do obýváku).

Pokud je váš obývací pokoj propojen s kuchyní nebo jídelnou, často součástí vybavení jsou také židle do obývacího pokoje a stoly do obývacího pokoje. Velmi populární a oblíbené jsou také rozkládací stoly. Umožňují vám získat více prostoru k jídlu v případě návštěvy hostů.

Mezi ostatní kusy nábytku pro vybavení obývacího pokoje patří komody do obývacího pokoje (komody do obýváku), vitríny a regály do obýváku, obývací stěny a TV stolky pro televizi.

 

Odkládací stolky- Baumax.cz

 

Konferenční stolek jako doplněk sedací soupravy

Sedací soupravy tvoří obvykle pohovka nebo dvě pohovky, rohová pohovka nebo sedačka. Doplnit je můžou také relaxační křesla. Takové sady nábytku vytvářejí místo k sezení, odpočinku a relaxaci. Zde si můžete přečíst knihu, sledovat televizi nebo strávit den se svou rodinou. Pro pohodlí a funkčnost se k sedacím soupravám nabízejí konferenční stolky. Tyto malé kusy nábytku vypadají jako malý stůl a mohou mít mnoho různých podob. Stolky mohou být tedy kulaté, obdélníkové nebo nepravidelného tvaru. Tyto kusy nábytku mohou být vyrobeny z různých materiálů, což usnadňuje sladění stolů s aranžmá daného interiéru.

 

Odkládací stolky- Baumax.cz

 

Kávový stolek? Nebo konferenční stolky?

Kávové stolky jsou malé kusy nábytku. Obvykle se na ně vejde šálek kávy, kniha a možná talíř se sušenkami. Nezabírají mnoho místa v interiéru, ale také nenabízejí moc místa na odložení věcí. Proto jsou perfektním řešením pro malý dům nebo byt, kde je obývací pokoj také malý. Můžou ovšem také fungovat jako pomocný kus nábytku v obývacím pokoji.

Pokud však hledáte něco většího, je lepší do obývacího pokoje zvolit konferenční stolky. Lavice jsou větší než stolky, takže budou vhodné tam, kde jsou interiéry přiměřeně větší a sedací soupravy okázalé. Vhodný design a dobře zvolená deska stolu zajistí jednotnost kompozice.

V případě konferenčních stolků nebo lavic si můžete také vybrat model, který bude ladit s celkovým stylem obývacího pokoje. V našem obchodě najdete výrobky ze skla, dřeva nebo kovu. Při výběru věnujte pozornost hloubce a šířce povrchu s deskou stolu. Správně zvolený model dodá interiéru obývacích pokojů příslušný styl.

 

Odkládací stolky- Baumax.cz

 

Konferenční stolky nejen do obývacích pokojů

Lavice, konferenční stolky, a kávové stolky budou užitečné nejen při uspořádání obývacího pokoje. Můžete je použít jako noční stolky v ložnici. Malý stolek vám k tomuto účelu skvěle poslouží! Lavice a stolky jsou také skvělým doplňkem zahradních sedacích souprav. Postavte malý stolek, obdélníkový, čtvercový nebo kulatý, spolu se dvěma židlemi na balkón, terasu nebo na klidné místo v zahradě. Tím vytvoříte ideální místo k pití ranní kávy

 

Odkládací stolky- Baumax.cz

 

Alternativa ke konferenčním stolkům

Lavice nebo konferenční stolek nejsou jedinými možnostmi pro obývací pokoje. Aranžmá můžete doplnit dalšími zajímavými nápady. Malé obývací pokoje budou těžit z umístění do nich komod a skříněk. Umístěné poblíž sedacích souprav budou sloužit uživatelům. Na desku takového kusu nábytku lze odložit šálek kávy nebo knihu. Dlouhou lavici úspěšně nahradí stůl. Tvar, materiál provedení a styl tohoto kusu nábytku lze snadno sladit s ostatním nábytkem v obývacím pokoji.

 

Odkládací stolky- Baumax.cz