Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Wi-Fi Smart LED žárovka Polux filament ST64 5,5W E27...

289,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Wi-Fi Smart LED žárovka Polux filament A60 7W E27...

259,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Wi-Fi Smart LED žárovka Polux 5,5W GU10 2700-6500K

249,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Wi-Fi Smart LED žárovka Polux G45 5W E14 2700-6500K

239,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Wi-Fi Smart LED žárovka Polux A65 11W E27 2700-6500K

259,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Wi-Fi Smart vypínač jednoduchý Polux, bílý

515,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Wi-Fi Smart LED pásek Polux, délka 2m + RGB 8W

965,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Wi-Fi Smart LED pásek Polux, délka 2m + RGB 6,5W

875,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Wi-Fi Smart vypínač dvojitý Polux, bílý

575,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Wi-Fi Smart zásuvka Polux, bílá

419,00 Kč / ks

Systémy chytré domácnosti

Moderní domy a byty nejsou jen atraktivní nábytek a krásné aranžmá, ale také taková řešení a systémy, které umožňují pohodlné užívání každého z prvků, které se v místnostech nacházejí. V této věci vedou bezdrátové systémy smart home, označované také jako chytrá domácnost. Systémy chytré domácnosti jsou především osvětlení, ale také automaticky otevírané brány a dveře a podpora různých zařízení.

Co jsou systémy chytré domácnosti?

Smart home jsou systémy, které umožňují spouštění zařízení na dálku. Bezdrátové systémy se stávají stále populárnějšími a díky nim se tradiční drátový systém stává minulostí. Bezdrátový systém umožňuje ovládat osvětlení a domácí zařízení na dálku, díky čemu je komfort používání mnohem větší. K ovládání domácnosti se často používají aplikace, které jsou nainstalovány na chytrých telefonech.

Dálkové ovládání a systém inteligentní chytré domácnosti se vyplatí zvolit, když máme zájem o automatizaci domácnosti a možnost jejího dokonalého přizpůsobení našim potřebám.

Ovládání probíhá pomocí aplikace na telefon či tabletu, hlasového asistenta nebo webového prohlížeče. Vyplatí se vybrat několik řešení, díky kterým bude provoz chytré domácnosti mnohem jednodušší a příjemnější.

Na jakých místech lze systém chytré domácnosti využít?

Chytrá domacnost je především osvětlení. Chytré světlo se rozsvítí v daný čas, v případě setmění nebo na pokyn uživatele. Taková domácí automatizace umožní příjemné bydlení. K systému chytré domácnosti lze připojit jednotlivá zařízení i větší systémy. Často se používají chytré žárovky a chytré LED pásky.

Vyplatí se také připojení chytrých zásuvek k systému chytré domácnosti. Používají se také teplotní čidla, pohybová čidla a videovrátníky. Systém chytré domácnosti lze jakkoliv vylepšovat a rozšiřovat.

Je systém chytré domácnosti užitečný?

Vyplatí se mít a používat system chytré domácnosti? Rozhodně ano. Moderní systémy kombinují to nejlepší z drátových a bezdrátových systémů, poskytují bezpečnost a činí domov pohodlnějším. Pomocí tlačítek a jednoduchého ovládání budete moci ovládat zařízení ve vaší domácnosti prakticky odkudkoliv.

Prvky by měly být naprogramovány vhodným způsobem tak, aby tvořily jeden systém. Další prvky by proto měly být přidávány s vhodným předchozím programováním. Systém chytré domácnosti vám umožní přesně sladit všechny zařízení podle vašich potřeb.

Jak vypadá chytré osvětlení?

Výběr osvětlení a příslušného systému se vyplatí, když chcete mít osvětlení ve svém domě nebo bytě plně pod kontrolou. Produkty nabízené v našem obchodě vám pomohou vytvořit systém, se kterým budete opravdu spokojeni. Složit si jej můžete podle svých potřeb, díky čemu vybavení interiérů dokonale splní vaše očekávání.