Předsíňový nábytek

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    88
1699,00 Kč / ks 2299,00 Kč / ks
Akce
1699,00 Kč / ks 2299,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    88
Jako šatní skříň zvolit do malé předsíně

Jako šatní skříň zvolit do malé předsíně

24.02.2022

Zařídit malou předsíň, zvláště v bytě v paneláku, je opravdová výzva. Na malou plochu bytu často potřebujete umístit jak funkční úložný nábytek, postel či pohovku, tak do dětského pokoje navíc psací stůl...

Uspořádání malého vstupního prostoru - nápady, které stojí za to použít

Uspořádání malého vstupního prostoru - nápady, které stojí za to použít

30.10.2020

Vstupní hala je nejproblematičtějším místem v bytě, není snadné ji zařídit, obvykle je malá a tmavá. V nových budovách jsou studia, kde je často vstupní prostor spojený přímo s obývacím pokojem. Jak stylově uspořádat malý vstupní prostor?

Co dát místo šatní skříně do vstupní haly - nápad na praktický předsíňovy nábytek

Co dát místo šatní skříně do vstupní haly - nápad na praktický předsíňovy nábytek

08.12.2021

Předsíň je jedním z nejreprezentativnějších interiérů v každém bytě. Je to první místnost, kterou vidí návštěvy a na základě které si hosté často vytvoří první dojem a představy o zbytku domu nebo bytu. Klasické řešení, kterým je předsíňová skříň, není...

Jak uspořádat malou předsíň?

Jak uspořádat malou předsíň?

01.12.2020

Předsíň, která je první místností, kterou vidíme po vstupu do domu nebo bytu, a vyžaduje hodně práce, aby v ní udržet pořádek. Existuje však několik způsobů, které nám tento úkol usnadní. Jaká řešení pomohou udržet pořádek? Jak funkčně uspořádat malý...

Nábytek do předsíně

Aby mohla být předsíň vizitkou domácnosti, měla by být dobře organizovaná. Proto je důležitá její funkčnost, design a měla by být originální, ale zároveň stylisticky pasovat ke zbytku bytu. Dokonce i malá chodba může být upravena tak, aby potěšila hned při vstupu do bytu. Nábytek do předsíně může mít odvážný tvar a barvu jako ty, které dáváme do obýváku. Výrazné akcenty se mohou objevit i na stěnách v podobě vzorovaných tapet, stěnových panelů nebo dekoračních kamenů na jedné ze stěn.

Vybavení haly PŘEDSÍŇOVÝ NÁBYTEK - Merkury Market

V každé hale by měl být věšák na oblečení. V malém prostoru je nejlepší umístit nástěnný věšák, čímž se ušetří cenný prostor. Ve větší chodbě můžeme postavit stojící věšák, který bude sloužit jako zajímavá a praktická výzdoba.

Důležitým prvkem je také skříň, která by měla mít co nejvíce praktických odkládacích prostorů. Pokud na to nemáte prostor, funkce úložného prostoru může být zajištěna zásuvkou nebo policí pod stropem, na které můžeme umístit koše a dekorační skladovací boxy.

Užitečným nábytkem na chodbě je botník, který v malých prostorech může sloužit jako sedadlo. Dekoračním prvkem chodby může být i originální měkká taburetka, která poskytne útulný charakter. Dále to může být i velké zrcadlo v nádherném rámu, které opticky zvětší prostor. Pokud nemáte nápad na zařízení chodby, může být dobrou volbou návštěva některé z prodejen obchodní sítě Baumax, kde najdete široký výběr nábytku do předsíně.

Nábytek do předsíně - BauMax

Ve velkém množství případů se v předsíni nenachází okno. Proto dbejte na osvětlení místnosti. Světlo se většinou připevňuje na strop. Doplňková světla mohou být na stěnách nebo v podobě stojací lampy. Pokud je předsíň od ostatních pokojů oddělená dveřmi, je dobré, aby byly prosklené a propouštěly tak světlo z okolních místností.

Neměl by se zde nacházet pouze lustr. Nic v tomto osvětlení nevypadá dobře. Vhodnou volbou je zrcadlo s osvětlením nebo malá lampa umístěna na komodě, skříňce nebo botníku. V chodbách je vhodné i osvětlení LED pásy.