Nábytek do dětského pokoje

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    36
1599,00 Kč / ks 2099,00 Kč / ks
Akce
1099,00 Kč / ks 1699,00 Kč / ks
Akce
1299,00 Kč / ks 2399,00 Kč / ks
Výprodej
2299,00 Kč / ks 3599,00 Kč / ks
Akce
1699,00 Kč / ks 2599,00 Kč / ks
Akce
1399,00 Kč / ks 2099,00 Kč / ks
Akce
599,00 Kč / ks 899,00 Kč / ks
Akce
6374,15 Kč / ks 7499,00 Kč / ks
Akce
6299,10 Kč / ks 6999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
4299,00 Kč / ks
3599,20 Kč / ks 4499,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3689,10 Kč / ks 4099,00 Kč / ks
Akce
4229,10 Kč / ks 4699,00 Kč / ks
Akce
3599,20 Kč / ks 4499,00 Kč / ks
Akce
Novinky
1    3  4  5    36
Dětský den trvá nepřetržitě!

Dětský den trvá nepřetržitě!

25.05.2021

Magické datum se rychle blíží - 1. června - tento speciální den se každý rok třpytí barvami radosti, splněných snů, mnoha emocí a jen krásných okamžiků. Je to den, kdy se miliony dětí po celém světě usmívají - je to den, kdy nejdůležitější jsou ty nejmenš

Jak zařídit pokoj pro teenagera

Jak zařídit pokoj pro teenagera

10.03.2022

Zařídit pokoj pro teenagera může být pro mnohé rodiče skutečnou výzvou. Generační rozdíly, rozdílný vkus a preference někdy ztěžují dosažení dohody v této věci. Jak naplánovat rekonstrukci a jak zařídit pokoj pro teenagera tak, aby obě strany byly spokoj

Jakou vybrat židli pro dětský psací stůl?

Jakou vybrat židli pro dětský psací stůl?

03.07.2021

Každý dospělý, který tráví dlouhé hodiny u psacího stolu, ví, jak je důležitá ergonomická židle. Pohodlí křesla zaručuje nejen pohodlí, ale také pohodu a žádné onemocnění páteři nebo zád.

Jaké dětské komody si vybrat a proč?

Jaké dětské komody si vybrat a proč?

13.04.2022

​Dětský pokoj je speciální prostor, který by měl být zařízen s ohledem na velké potřeby mladého člověka. O tom, že dětský nábytek má být praktický, ergonomický, kreativní a pohodlný, není třeba nikoho přesvědčovat...

5 nápadů na úvodní motiv v dívčím pokoji - originální inspirace

5 nápadů na úvodní motiv v dívčím pokoji - originální inspirace

29.10.2021

Zařízení interiéru bývá výzvou. Zařizujete dům nebo byt a hledáte inspiraci pro vybavení dětského pokoje? Poradíme vám, jaké nejmódnější motivy můžete použít při aranžmá pokoje nejmladšího člena rodiny a na co si dát pozor, aby se vaše dítě ve svém...

Nábytek do dětského pokoje

 

Vhodná interiérová úprava je kombinací dobře zvolených barev stěn a podlah, vybavení, tzn. nábytku, doplňků a dekorací. Správné uspořádání interiéru je často výzvou pro majitele domů. Obzvláště problematické mohou být interiéry určené pro děti. Pomocná v tomto úkolu vám bude naše nabídka dětského nábytku, kterou jsme vytvořili speciálně pro naše nejmenší zákazníky. Díky našemu nábytku se bude svět dětských fantazií rozvíjet, a přitom interiér zůstane praktickým a funkčním místem. Kategórie: Nábytek do dětského pokoje

 

Nábytek do dětského pokoje- Baumax.cz

 

Co odlišuje dětský nábytek od nábytku pro dospělé?

Dětský nábytek je velmi specifická kategorie vybavení. Od nábytku pro dospělé se výrazně liší a ve své vlastní kategorii je také rozdělen do několika zajímavých skupin. K dispozici je nábytek pro děti a mládež a také nábytek pro kojence.

Dětský nábytek by měl být především praktický. Měl by být funkční jak pro ty nejmenší, tak pro jejich rodiče. Nábytek by se měl snadno udržovat v čistotě, a proto jsou velmi ceněné jednoduché tvary a materiál z MDF desky, který lze snadno otřít vlhkým hadříkem a odstranit z nich veškeré nečistoty. Produkty, které si vyberete, by také měly mít dostačující úložné prostory, aby si děti mohly uschovat nejen všechny potřebné věci, ale také své poklady. Rovněž stojí za to, aby bylo vnitřní vybavení nábytku (např. skříně nebo regály) zajímavě uspořádáno. Díky dobrým řešením bude pro děti snazší udržet pořádek.

 

Nábytek do dětského pokoje- Baumax.cz

 

Jaký nábytek do dětského pokoje si u nás můžete pořídit?

Nabídku dětského nábytku, kterou jsme pro vás připravili, osloví všechny děti. Díky našim výrobkům se dětský pokoj stane atraktivní a funkční místností. Máme nábytek, který bude ideální pro kojence, děti a teenagery. Podívejte se sami.

 

Ideální postel pro dítě

Naší nejmenší zákazníci, kojenci, budou jistě potřebovat vhodnou postýlku. Naše nabídka proto představuje dětské postýlky, malé kusy nábytku s matrací, ideální pro vaše dítě. Vysoké zabrány zajišťují bezpečnost a výškové nastavení roštu umožní rodičům vhodně se starat o své nejmenší. Tyto postýlky rostou spolu s dítětem. Čím je dítě větší, tím níže může být rošt s matrací spuštěn. Takové bezpečné řešení znamená, že dítě, byť o něco větší, nevypadne z postýlky. Když je dítě dostatečně velké, a už chodí samo, lze boční zábranu stáhnout dolů, což umožní dítěti, volný přistup k postýlce.

Starší děti již budou potřebovat větší postele. Dětské postele jsou nábytek, který vašim nejmenším pomůže klidně usnout. Zároveň zajistí vašemu dítěti bezpečí. Naše nabídka obsahuje výrobky, které jsou ideální pro každé dítě. Určitě tady najdete postele pro dívky a postele pro chlapce.

 

Nábytek do dětského pokoje- Baumax.cz

 

Teenageři určitě uvítají možnost mít módní a moderní vybavení. Nezapomeňte se proto podívat na postele pro teenagery, které nabízí náš obchod. Tento vizuálně atraktivní a mimořádně praktický kus nábytku bude pro vaše děti perfektní. Nábytek pro teenagery pomůže mladým lidem vyjádřit se a poskytne jim pocit pohodlí ve vlastní ložnici.

Pokud sourozenci sdílí jeden pokoj v domácnosti, patrová postel tzv. palanda bude skvělou volbou. Patrová postel (vysoké postele a válendy) je chytré řešení, které vám ušetří místo. Volný prostor můžete využít pro umístění psacího stolu nebo uspořádání místa na hraní.

 

Místo pro učení a zábavu, tzn. psací stoly a židle

Naše nabídka zahrnuje nejen postele. Můžete si také koupit jiný nábytek, který vám umožní vytvořit funkční a krásný pokoj pro dítě. Mezi dětským nábytkem určitě najdete dětské psací stoly. Psací stoly jsou místem, kde se dítě můžete učit a hrát si, ale také rozvíjet své koníčky a zájmy. Zajistěte, aby vaše dítě mělo na pracovní desce dostatek místa. Ke stolu budou ještě nutné dětské židle. Nejmladší rozhodně potěší barevné modely sedáku, židle pro teenagery budou mít tlumenější barvy a moderní provedení. Pro teenagery budou vhodné také herní stoly pro hráče a herní židle a křesla. Budou užitečné zejména tehdy, když si vaše dítě chce zařídit pokoj pro hráče (místnost pro hráče).

 

Aby bylo vše dobře uspořádané

V našich obchodech navíc najdete regály do dětského pokoje, dětské komody a skříně a skříňky do dětského pokoje. Tento nábytek je moderní a funkční, ideální pro ukládání oblečení, hraček, knih a osobních věcí. Rozhodně bude povinným vybavením dětského pokoje. Díky tomuto funkčnímu nábytku, dětský pokoj bude řádně uspořádaný a uklizený.

 

Nábytek do dětského pokoje- Baumax.cz

 

Je postel nezbytností do dětského pokoje?

Dětský nábytek používaný k odpočinku a spánku není jen dětská postýlka. Skvělou alternativou k postelím bude pohodlný sedací nábytek pro nejmladší. Tato skupina zahrnuje dětské pohovky a dětské gauče (dětská rozkládací postel). Jedná se o multifunkční nábytek, který bude ideální pro děti všech věkových skupin. Přes den je lze použít jako typický nábytek do denního pokoje a večer po rozložení poslouží dítěti ke spaní. Takový nábytek je také dokonalou přípravou na dospělý život, protože učí pravidelnosti a disciplíně díky nutnosti rozkládání nábytku ráno a večer a jeho uspořádání na spaní.

 

Jak zařídit místo na hraní pomocí našeho dětského nábytku?

Mezi námi nabízeným nábytkem najdete také nábytek, který umožní vytvořit dokonalé místo pro zábavu. Nezapomeňte se proto podívat také na dětské Teepee stany z naší nabídky. Jedná se o novinku v naší nabídce, která si rychle získává na oblibě! Stan Teepee vytvoří místo pro hraní, bude sloužit jako úkryt pro menší děti a také jako místo, kde dítě může uložit své hračky. Je to perfektní dárek pro ty nejmenší! Stan Teepee rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu a dětský pokoj díky němu bude ještě více radostný.

Skvělým doplňkem do dětského pokoje budou také sedací pufy pro děti. Tato malá, ale extrémně pohodlná místa k sezení budou jistě užitečná.

 

Nábytek do dětského pokoje- Baumax.cz