Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Více
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva dvířek
Více
Barva korpusu
Více
Povrchová úprava přední díl
Typ
Druh
Dostupnost osvětlení
Realizační doba
Hledat

Obývací stěny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
3999,00 Kč / ks
7099,00 Kč / ks
6979,00 Kč / ks
9599,00 Kč / ks
11199,00 Kč / ks
7299,00 Kč / ks
4489,00 Kč / ks
2999,00 Kč / ks 3599,00 Kč / ks
Akce
2999,00 Kč / ks 3599,00 Kč / ks
Akce
5999,00 Kč / ks 7199,00 Kč / ks
Akce
14999,00 Kč / ks
5999,00 Kč / ks
1  2    

Nový pohled na obývací stěny

Dnešní obývací stěny jsou funkční, lehké a užitečné. Mohou být moderní, ale stejně tak i tradiční. Systémový nábytek je skvělou volbou pro lidi, kteří se starají o jednotnou výzdobu obývacího pokoje. Nákupem obývací stěny získáte sestavu, která může obsahovat: různé komody, TV skříňku, vitrínu nebo regál, police a skříně. Pokud chcete obývací místnost využívat nejen jako obývací pokoj, ale i jako místo pro uložení různých předmětů, obývací stěna se hodí mnohem více než samostatné skříňky a zároveň i dobře vypadá. V naší nabídce najdete dražší obývací stěny z masivu, ale také levné obývací stěny pro nenáročné. Nepřehlédněte akční ceny. Nabízíme vám pěkné a stylové obývací stěny.  Obývací stěny - Baumax

Funkčnost systémového nábytku

Nejdůležitější věc, kterou je třeba zvážit před rozhodnutím o koupi obývací stěny je funkčnost. Stojí za to ptát se, kolik úložného prostoru potřebujete? A dali bychom přednost dobře vybudovanému modelu se skrytými odkládacími přihrádkami anebo obývací stěně se zasklenou a otevřenou poličkou? Přemýšlením o této problematice ve stádiu hledání se vyplatí před nákupem obývací stěny, která se ukáže být nevhodná pro vaše potřeby.

Povrchová úprava obývací stěny

Jaký povrch a barvy budou nejvíce vyhovovat vašemu interiéru? Má to být moderní nebo tradičnější model? To jsou jen některé z otázek, které si musíte zodpovědět při výběrem obývací stěny. Rozhodnutí se může ukázat jednodušší, pokud navštívíte obchod Baumax, kde najdete širokou škálu modelů dostupných v různých barevných možnostech.

Pokud hledáte nábytek pro malý obývací pokoj a chcete vizuálně zvětšit prostor, stojí za výběr nábytek bílý nebo v odstínech bílé. Lehké skleněné police a zasklení dodají obývací místnosti lehkost.

Stěna v dřevěné barvě, bez ohledu na charakter místnosti, dělá interiér útulnějším. Chcete-li izolovat klima v místnostech, můžete si vybrat z masivního dřeva nebo dýhy. Dřevo vypadá dobře v moderních i klasických úpravách.