Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Povrchová úprava předního dílu
Typ
Druh
Dostupnost osvětlení
Styl
Zbarvení
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Obývací stěny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    15
3499,00 Kč / ks 4599,00 Kč / ks
Akce
3499,00 Kč / ks 4599,00 Kč / ks
Akce
3499,00 Kč / ks 4599,00 Kč / ks
Akce
Novinky
1    3  4  5    15
Paletový nábytek do obývacího pokoje - jak jej vyrobit? Industriální styl pro začátečníky

Paletový nábytek do obývacího pokoje - jak jej vyrobit? Industriální styl pro začátečníky

09.01.2021

Již téměř deset let patří mezi nejmódnější interiérové řešení - nábytek z palet do obývacího pokoje je designový a ekologický. Dokonale zapadá do trendu upcycling, tzn. opětovného použití nepotřebných věcí. Krásně ozdobí dům a zahradu. K tomu si...

Výhody obývací stěny

Výhody obývací stěny

04.06.2021

Obývací stěna - slovo, které si mnozí z nás spojují se sadou nudného, ​​nevýrazného nábytku z dob minulých. V minulé době obývací stěny byly synonymem luxusu a dobrého vkusu. Zdobily obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje a dokonce i kuchyně. Ačkoliv...

Zařizujeme obývací pokoj v panelovém domě - průvodce ve 3 krocích

Zařizujeme obývací pokoj v panelovém domě - průvodce ve 3 krocích

03.11.2020

Pro mnoho lidí je bydlení v panelovém domě pohodlným způsobem každodenního života, který je mírně omezen malým prostorem. Obzvláště obtížné může být pohodlné a estetické uspořádání obývacího pokoje. Jak chytře a efektivně uspořádat nábytek, tak aby...

Chytře využijte prostor! Multifunkční nábytek do každého bytu

Chytře využijte prostor! Multifunkční nábytek do každého bytu

30.11.2020

Majitelé garsonek a malých bytů ocení každý centimetr volného prostoru a snaží se ho chytře využít. Malý prostor vyžaduje různá omezení, ale můžete přistoupit k problému šikovně a použít nábytek, který kombinuje několik funkcí.

Jaký nábytek vybrat do malého obývacího pokoje nebo jak vizuálně zvětšit interiér

Jaký nábytek vybrat do malého obývacího pokoje nebo jak vizuálně zvětšit interiér

10.01.2021

Zatímco obytné místnosti v domech jsou obvykle prostorné a jejich uspořádání nepředstavuje zásadní problém, velikost obytných místností v bytech často zanechává mnoho přání. To však neznamená, že malé interiéry nemohou být módní, moderní a funkční. ...

Obývací stěny

Nový pohled na obývací stěny

Dnešní obývací stěny jsou funkční, lehké a užitečné, mohou být moderní, ale stejně tak i tradiční. Sektorový nábytek do obýváku je skvělou volbou pro lidi, kteří se starají o jednotnou výzdobu obývacího pokoje. Nákupem obývací stěny získáte sestavu, která může obsahovat různé kusy nábytku jako jsou: komody, TV stolky, okna, polický a skříňky. Pokud chcete místnost využívat nejen jako obývací pokoj, ale i jako místo pro uložení různých předmětů, bude stěna vhodnější než samostatné skříňky, a zároveň bude i dobře vypadat. V naší nabídce najdete dražší nábytek z masivu, ale také levné obývací stěny (obývací stěny) obývací například v dekoru dub sonoma pro méně náročné. Nepřehlédněte akční ceny. Nabízíme vám pěkný a stylový nábytek, který designově doplní váš obývák, máte také možnost volby takových prvků jako jsou: barva, materiál a cena.

Funkčnost systémového nábytku

Nejdůležitější věcí, kterou je třeba zvážit před rozhodnutím o koupi tohoto nábytku je funkčnost. Stojí za to se ptát, kolik úložného prostoru potřebujete? Dáme přednost dobře navrženému modelu s uzavřeným odkládacím prostorem nebo stěně s prosklenými a otevřenými policemi? Přemýšlením o této problematice se vyplatí ve stádiu hledání, před nákupem, později se může ukázat, že vybraný kus nábytku není vhodný pro vaše potřeby.

Vybrali jsme pro Vás:

Povrchová úprava - obýváková stěna

Jaká povrchová úprava a barva budou nejvíce vyhovovat vašemu interiéru? Má to být moderní obývací stěna nebo tradiční model? Zamyslete se nad tím jaký styl převládá ve vašem interiéru. A zda chcete uspořádat místnost v dosavadním stylu, nebo udělat změnu a při pořizování nového nábytku zvolit i nový design. Spousta lidí časem úplně mění vzhled interiéru svého domova a volí tak opak předchozího vybavení, aby změna byla co nejvíce viditelná. Takže například, doposud jste byli zastáncem klasického stylu a tmavého nábytku, ovšem nyní chcete osvěžit a odlehčit interiér a volíte světlý nábytek jednoduchého tvaru. To jsou jen některé z možností a otázek, které si musíte zodpovědět před výběrem nábytku do obýváku. Rozhodnutí pro vás může být jednodušší, pokud navštívíte obchod Baumax, kde najdete širokou nábídku modelů dostupných v různých barevných provedeních. Nejen cena, ale i materiál provedení vás může příjemně překvapit.

Pokud hledáte nábytek do malého obývacího pokoje a chcete vizuálně zvětšit prostor, stojí za to vybírat nábytek bílý nebo v odstínech bílé. Lehké skleněné police a prosklení dodají obývací místnosti lehkost.

Stěna v dekoru dřeva , bez ohledu na charakter místnosti, udělá interiér útulnějším. Chcete-li izolovat klima v místnostech, můžete si vybrat z masivu nebo lamina. Cena nábytku z masivu bude o něco vyšší, ale dřevo je velmi kvalitní materiál, vyznačuje se dlouhou životností a vypadá dobře jak v moderních, tak i klasických úpravách, takže jeho cena je většinou opodstatněná. Konečná volba ovšem zaleží na vás a vašich potřebách.