Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Více
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva dvířek
Více
Barva korpusu
Více
Povrchová úprava přední díl
Typ
Druh
Dostupnost osvětlení
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Obývací stěny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
3999,00 Kč / ks
6979,00 Kč / ks
8499,00 Kč / ks 9599,00 Kč / ks
Akce
11199,00 Kč / ks
7299,00 Kč / ks
4489,00 Kč / ks
6999,00 Kč / ks 8899,00 Kč / ks
Akce
3499,00 Kč / ks 4499,00 Kč / ks
Akce
14999,00 Kč / ks
5999,00 Kč / ks
1  2    

Nový pohled na obývací stěny

Dnešní obývací stěny jsou funkční, lehké a užitečné. Mohou být moderní, ale stejně tak i tradiční. Systémový nábytek je skvělou volbou pro lidi, kteří se starají o jednotnou výzdobu obývacího pokoje. Nákupem obývací stěny získáte sestavu, která může obsahovat: různé komody, TV skříňku, vitrínu nebo regál, police a skříně. Pokud chcete obývací místnost využívat nejen jako obývací pokoj, ale i jako místo pro uložení různých předmětů, obývací stěna se hodí mnohem více než samostatné skříňky a zároveň i dobře vypadá. V naší nabídce najdete dražší obývací stěny z masivu, ale také levné obývací stěny pro nenáročné. Nepřehlédněte akční ceny. Nabízíme vám pěkné a stylové obývací stěny.  Obývací stěny - Baumax

Funkčnost systémového nábytku

Nejdůležitější věc, kterou je třeba zvážit před rozhodnutím o koupi obývací stěny je funkčnost. Stojí za to ptát se, kolik úložného prostoru potřebujete? A dali bychom přednost dobře vybudovanému modelu se skrytými odkládacími přihrádkami anebo obývací stěně se zasklenou a otevřenou poličkou? Přemýšlením o této problematice ve stádiu hledání se vyplatí před nákupem obývací stěny, která se ukáže být nevhodná pro vaše potřeby.

Povrchová úprava obývací stěny

Jaký povrch a barvy budou nejvíce vyhovovat vašemu interiéru? Má to být moderní nebo tradičnější model? To jsou jen některé z otázek, které si musíte zodpovědět při výběrem obývací stěny. Rozhodnutí se může ukázat jednodušší, pokud navštívíte obchod Baumax, kde najdete širokou škálu modelů dostupných v různých barevných možnostech.

Pokud hledáte nábytek pro malý obývací pokoj a chcete vizuálně zvětšit prostor, stojí za výběr nábytek bílý nebo v odstínech bílé. Lehké skleněné police a zasklení dodají obývací místnosti lehkost.

Stěna v dřevěné barvě, bez ohledu na charakter místnosti, dělá interiér útulnějším. Chcete-li izolovat klima v místnostech, můžete si vybrat z masivního dřeva nebo dýhy. Dřevo vypadá dobře v moderních i klasických úpravách.