Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Materiál
Povrchová úprava
Styl
Zbarveni
Hledat

Regály do obýváku

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    12
2799,30 Kč / ks 4299,00 Kč / ks
Akce
2029,30 Kč / ks 2899,00 Kč / ks
Akce
3359,20 Kč / ks 4199,00 Kč / ks
Akce
2319,20 Kč / ks 2899,00 Kč / ks
Akce
3149,30 Kč / ks 4999,00 Kč / ks
Akce
3149,30 Kč / ks 4999,00 Kč / ks
Akce
3039,20 Kč / ks 3799,00 Kč / ks
Akce
1999,20 Kč / ks 2499,00 Kč / ks
Akce
2699,10 Kč / ks 2999,00 Kč / ks
Akce
4499,10 Kč / ks 4999,00 Kč / ks
Akce
2549,15 Kč / ks 3199,00 Kč / ks
Akce
1799,10 Kč / ks 1999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3679,20 Kč / ks 4599,00 Kč / ks
Výprodej
1    3  4  5    12
Zařizujeme obývací pokoj v panelovém domě - průvodce ve 3 krocích

Zařizujeme obývací pokoj v panelovém domě - průvodce ve 3 krocích

03.11.2020

Pro mnoho lidí je bydlení v panelovém domě pohodlným způsobem každodenního života, který je mírně omezen malým prostorem. Obzvláště obtížné může být pohodlné a estetické uspořádání obývacího pokoje. Jak chytře a efektivně uspořádat nábytek, tak aby...

Paletový nábytek do obývacího pokoje - jak jej vyrobit? Industriální styl pro začátečníky

Paletový nábytek do obývacího pokoje - jak jej vyrobit? Industriální styl pro začátečníky

09.01.2021

Již téměř deset let patří mezi nejmódnější interiérové řešení - nábytek z palet do obývacího pokoje je designový a ekologický. Dokonale zapadá do trendu upcycling, tzn. opětovného použití nepotřebných věcí. Krásně ozdobí dům a zahradu. K tomu si...

Jaký nábytek  vybrat do obývacího pokoje ve skandinávském stylu? Perličky skandinávského stylu

Jaký nábytek vybrat do obývacího pokoje ve skandinávském stylu? Perličky skandinávského stylu

08.01.2021

Skandinávský styl se nastálo zabydlel v naších interiérech. V interiérovém designu se nám líbí minimalismus – nadšeně volíme praktické, jednoduché tvary a barvy nábytku, romantické lampy a dřevěné doplňky. Přírodní látky ve světlých barvách zdobí okna,...

Jaký nábytek vybrat do malého obývacího pokoje nebo jak vizuálně zvětšit interiér

Jaký nábytek vybrat do malého obývacího pokoje nebo jak vizuálně zvětšit interiér

10.01.2021

Zatímco obytné místnosti v domech jsou obvykle prostorné a jejich uspořádání nepředstavuje zásadní problém, velikost obytných místností v bytech často zanechává mnoho přání. To však neznamená, že malé interiéry nemohou být módní, moderní a funkční. ...

Jak vyrobit vůni do bytu

Jak vyrobit vůni do bytu

16.03.2022

Příjemně provoněný dům působí svěžím a čistým dojmem, vybízí k pobytu a návštěvě. Příjemná vůně vybízí k odpočinku, zlepšuje náladu a navodí jedinečnou atmosféru...

Regály do obýváku

V každém domě musí být místo pro uložení věcí. Můžete je dát do skříně nebo umístit na komody, ale není nic praktičtějšího než tradiční regály. Mezi výrobky z kategorie interiérového designu měly regály vždy své vlastní jedinečné místo. Tento oblíbený nábytek používáme již po staletí a rozmanitost tvarů a skvělá funkčnost překvapí a potěší každého. Kategórie: Regály do obýváku.

 

Regály do obýváku- Baumax.cz

 

Perfektní regál pro váš domov

Regály jsou praktické prvky, které po umístění do interiéru tvoří velmi praktický prvek vybavení. Tvoří je řada polic a používají se hlavně k ukládání různých předmětů. Mohou být vyrobeny z různých materiálů. Regály mohou být dřevěné, kovové, plastové, nábytkové desky nebo dokonce skleněné. Moderní design zahrnuje také spojování různých materiálů. Díky tomu vznikají atraktivní a jedinečné výrobky.

V nabídce našeho obchodu najdete řadu jedinečných kusů. Nabízené námi regály se vyznačují nejkvalitnějšími materiály, pelivým zpracováním a atraktivním vzhledem. Výrobky zakoupené v našem obchodě vám budou dobře sloužit po mnoho let. Rozhodně u nás najdete přesně to, co potřebujete.

 

Multifunkční kus nábytku do každé místnosti

Regály budou fungovat v každé místnosti, o tom není pochyb. Příslušný model bude ladit ke stylu převládajícímu v interiéru. Mezi produkty, které máme k dispozici, budete moci bez problémů vybrat požadovaný vámi kus nábytku, který splní vaše očekávání. Máme přesně to, co potřebujete. Zjistěte sami!

Regály jsou dokonalým nábytkem do dětského pokoje nebo pokoje pro teenagery. Vaše děti určitě mají spoustu věcí, knih, hraček nebo elektroniky, které chtějí roztřídit a uspořádat, a také některé z nich exponovat. Nákup polic do jejich pokojů bude dokonalým řešením. Tyto výrobky vám umožní udržovat věci v pořádku a zároveň umožní dětem vyjádřit sebe a svou individualitu.

Ve společných místnostech budou regály také perfektně fungovat. Interiér obývacího pokoje a jídelny bude těžit z tohoto elegantního kusu nábytku. Na police můžete dát knihy, rodinné fotografie a cestovní suvenýry. Mnoho sad nábytku do obývacího pokoje nebo jídelny nabízí také regály, takže si můžete tento kus nábytku zakoupit v sadě tak, aby tvořil jednotnou kompozici.

V kuchyni nebo ve spíži budou kovové modely ideálním místem pro skladování potravin, zásob nebo kuchyňského náčiní. Kovové regály se snadno čistí, a tak bude pro vás snazší udržovat ve spíži hygienické podmínky. Kovový regál je také hodně stabilní. Alternativou ke kovovým modelům mohou být plastové regály, které se stejně snadno udržují v čistotě.

Koupelny jsou také jednou z místností, ve které použití regálu bude praktickým řešením. Na police můžete umístit kosmetiku, ručníky nebo toaletní potřeby. Pro koupelnu stojí za výběr modelu s výklenky a otočnými dvířky. Díky tomu budou osobní věci uschované před zrakem ostatních, a členy domácností si zachovají své soukromí a intimitu.

Nabídka našeho obchodu zahrnuje široký výběr různých regálů. U nás si vyberete kus nábytku, jehož výška, šířka a hloubka budou odpovídat přesně vaším potřebám. Máme v nabídce také zajímavé barevné verze regálů. Můžete si vybrat barvu a design tak, aby dokonale odpovídaly vašemu uspořádání.

 

Regály do obýváku- Baumax.cz

 

Volně stojící a závěsné regály

Regál je nábytek, který může mít mnoho různých podob. Malé a velké regály se používají v různých částech domu a různých místnostech. Při jeho nákupu musíte rozhodnout, zda pro vás bude vhodnější závěsný model nebo volně stojící.

Závěsné regály umožňují vytvořit další úložný prostor na zdi. Toto řešení je ideální zejména pro malé byty nebo malé domy, kde se počítá s každým centimetrem prostoru a chytrá řešení jsou velmi ceněna. Závěsné verze vám pomůže najít místo pro uskladnění dalších věcí. Zde můžete umístit knihy, krabice s uloženými osobními předměty nebo sbírku dekorativních předmětů.

Volně stojící modely pak budou dobře fungovat ve větších místnostech. Budou skvělým místem pro expozici důležitých nebo cenných pro rodinu předmětů: fotografií, cestovních suvenýrů nebo poutavých dekorací. V případě volně stojících kusů, nemusíte se starat o instalaci regálu na zeď. Stačí ho jen umístit na vhodné místo na podlaze.

 

Uzavřené a otevřené regály

V naší nabídce najdete také otevřené nebo uzavřené mpodely regálů. Otevřené police budou vhodné pro knihy a předměty, které chcete exponovat. Jsou pohodlné a praktické, uložené předměty budou na dosah ruky, takže máte k nim kdykoliv volný přistup. Otočné dveře nebo zásuvky v regálech naopak umožňují skrýt věci před zrakem ostatních. Jsou ideální pro uložení ložního prádla, přikrývek, ubrusů, oblečení nebo obuvi. V naší nabídce jsou k dispozici také modely obojí kombinaci tzn. pohodlí otevřených výklenků a praktičnost uzavřených polic a zásuvek.

 

Regály do obýváku- Baumax.cz