Obklady stěn

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
299,00 Kč / m2 319,00 Kč / m2
Akce
1  2  3  4    
Obývací pokoj s cihlou na zdi

Obývací pokoj s cihlou na zdi

07.01.2022

Červená cihla je nadčasový a velmi univerzální materiál pro povrchovou úpravu stěn v místnosti, kromě toho vypadá velmi atraktivně. Pokládka pravých cihel může být spojena s jistými problémy...

Dřevěné lamely na stěnu do obývacího pokoje

Dřevěné lamely na stěnu do obývacího pokoje

16.07.2022

​Donedávna se dřevěný obklad v podobě lamel v aranžmá interiérů vyskytoval jen zřídka, a zájem o něj byl malý. V současné době jsou obkladové panely stále populárnější a stále častěji se používají v moderních interiérech...

Jak chránit zeď před nárazy židlemi?

Jak chránit zeď před nárazy židlemi?

22.09.2021

V nově zrekonstruovaném bytě je stěna oddělující jídelní část v kuchyni nebo v obývacím pokoji nejnáchylnější vůči poškození. Kvůli omezenému prostoru je u zdi obvykle umístěn stůl, který šetří cenné místo a opticky odlehčuje místnost, ale má také ...

Montáž korkových obkladů

Montáž korkových obkladů

27.06.2022

​Moderní aranžmá jsou výsledkem neustálého hledání zajímavých řešení. Důležitá je interiérová úprava, stejně jako vybavení a vhodné doplňky. Objevuje se stále více zajímavých nápadů, zejména pokud jde o dokončení a obklady stěn...

Čalouněné panely čela postele

Čalouněné panely čela postele

30.01.2022

Ložnice je místem k odpočinku po náročném dni, naším azylem, kde relaxujeme a zapomínáme na problémy pracovních dnů. Aby tento soukromý prostor dobře plnil svou roli, měl by být vhodně upraven ...

Atraktivní a příjemné obklady stěn - podívejte se, jak s jejich pomocí dokončíte svůj domov!

 

Stěna je nepopíratelně dominantou každé místnosti. Koneckonců, zabírá největší prostor a je povrchem, na který je možné se dívat z každého bodu místnosti. Proto stojí za to uspořádat stěny atraktivním a dekorativním způsobem. Povrchové úpravy stěn jsou různorodé a všechny mají své klady a zápory. Můžeme zvolit malování stěn běžnou barvou nebo na ně pokládat různé typy obložení nebo kámen. Mimořádně dobrým nápadem budou také obklady stěn. Zkontrolujte, proč stojí za to je použít.

 

Obklady stěn- Baumax.cz

 

Panely a obklady stěn - atraktivní a neobvyklá výzdoba interiéru

Stěna v našich pokojích by měla být atraktivní a poutavá. I když je to jen (nebo až!) pozadí nábytku a vybavení, o její estetiku se stojí postarat. Ani ten nejkrásnější nábytek nebude vypadat působivě, pokud jsou ve stěnách díry nebo povrchy jsou zanedbané. Aby vaše stěny vypadaly působivě a překvapily vaše hosty, připravili jsme nabídku speciálních povrchových úprav stěn - obkladů stěn a panelů.

 

Přehled nejoblíbenějších obkladů stěn

Obklady stěn tvoří řadu produktů, které vám umožní vytvořit zajímavou a atraktivní povrchovou úpravu stěn. Mají různé vzory a mohou mít odlišný vzhled a použití. Použití vhodných materiálů pro dokončení stěny bude nejen krásně vypadat, ale také vám umožní vytvořit bezpečný a hygienický interiér.  

 

Obklady stěn- Baumax.cz

 

Keramické dlaždice, kámen, dřevo? Nebo možná nástěnné panely?

Chcete mít na zdi přírodní kámen, ale jeho cena a obtížnost pokládky vás odradí? Máte také rádi keramické dlaždice, ale nechtěli byste tolik utrácet za profesionála? Nebo vás možná zajímá přírodní dřevo? Pro všechny tyto návrhy existuje jedno jednoduché řešení – nástěnné panely. Obvykle jsou vyrobeny z  pevné a odolné MDF desky. Mohou napodobovat různé materiály - cihly, dřevo, keramiku, přírodní kámen, betonové desky. Díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny( slisovaných dřevěných vláken), panely mají navíc tepelně izolační vlastnosti - interiéry budou působit tepleji a bude snazší v nich udržovat teplo.

 

Nebo možná něco měkkého? Čalouněné panely

Jedinečným typem obkladových panelů jsou čalouněné panely. Jedná se o nástěnné panely, které jsou vyplněny měkkou pěnou a navíc pokryty látkou. Jsou měkké na dotek a často se instalují do odpočinkové zóny v obývacích pokojích. Jsou také používány jako čelo postele, kde jsou připevněny na zeď za postelí. Alergici by však neměli volit tento typ panelů - čalouněný panel může shromažďovat prach z prostředí a pokud je prošívaný, budete mít potíže s jeho čištěním.

 

Zamilujte se do dřeva! Dřevěné obložení

Dalším způsobem, jak zpestřit povrch stěn v místnosti, je použití dřevěných obkladů (palubky). Takto dokončené stěny jsou příjemné pro oči a interiér je vizuálně teplejší. V současné době je velmi módní korkové obložení. Nejen, že tvoří tepelnou izolaci, ale také snižují hluk. Lakované dřevěné povrchy se rovněž snadno čistí. Stačí měkký, navlhčený hadřík.

 

Obklady stěn- Baumax.cz

 

Unikátní nástěnné lamely - rozdělte a ozdobte

Stěnové lamely nejsou nejpopulárnějším způsobem dokončovaní stěn, ale mají své kouzlo a příznivce. Stěnové lamely jsou dlouhé, tenké lamely (lišty) vyrobené z MDF desek. Moderní lamely se používají nejen jako ozdob stěn, ale také k rozdělení prostoru - pak vytvářejí prolamované, atraktivní příčky, které poskytují trochu více soukromí a částečně tlumené zvuky. Existuje mnoho možností montáže - vyzdobíte s nimi nejen stěny, ale i stropy.

 

Povrchová úprava jak od profesionála

Obklady stěn činí interiéry útulnějšími, teplejšími a atraktivnějšími. Díky použití pří vyrobě dokončovacích nástěnných prvku pro moderní, minimalistická a surová aranžmá, MDF desek a dalších materiálů na bázi dřeva jsou tyto prvky stále více cenově dostupnější. Existují produkty, které napodobují jiné materiály. Naše obkladové panely jsou zárukou trvanlivosti a odolnosti proti poškození - pocházejí od důvěryhodných výrobců a jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Pevné a odolné, dodají vašemu interiéru charakter a umožní vám vytvořit v interiéru efekt wow.

 

Obklady stěn- Baumax.cz