Rady profesionálů

Španělské obklady do koupelny - populární trend, který nikdo nečekal

22.07.2019

Španělské obklady jsou vynikajícím dekorativním prvkem. Dnes se stále více lidí rozhoduje pro tuto formu zařizování ve svém domě nebo bytě. Není to nic divného!

více

Způsoby, jak ekonomicky dokončit podlahu - nejen levná dlažba

15.07.2019

Při uspořádání bytu nebo domu jsou důležité nejen vizuální aspekty. Nikoho není třeba přesvědčovat o tom, že finance jsou také důležité. Naštěstí existují způsoby, jak skloubit jedno s druhým.

více

Dlažba do kuchyně - čemu věnovat zvláštní pozornost při výběru?

12.07.2019

Kuchyň je místnost, kterou využíváme každý den. Navíc je vystavena vlhkosti a častému výskytu nečistot. To je důvod, proč volba kuchyňské dlažby musí být promyšlená - musíte se ujistit, že dlažba bude dobře plnit svůj úkol.

více

Jak zařídit koupelnu se závěsnou skříňkou v hlavní roli?

04.07.2019

Pohodlná a funkční koupelna je zárukou komfortu a tím i naší spokojenosti. Každý sní, o tom že bude mít koupelnu, která ho vždy potěší svým vzhledem ale i řešením, které jsou pro danou koupelnu velmi praktické na používání.

více

Koupelna snů - základ pro pohodlí a luxus pro každého

04.07.2019

Při plánování stěhování do nového bytu nebo domu je vždy nutnost dokončení koupelny snů, bez níž není možné žít a fungovat normálně. Každý má svou vlastní představu o koupelně jako ze snu.

více

Odsavač par – jaké má výhody a nevýhody

02.07.2019

Je to jeden z typů kuchyňských digestoří. Skupina odsavačů zahrnuje i komínové digestoře a ostrovní digestoře. Nejoblíbenější modely jsou teleskopické, které mají posuvnou přídavnou zásuvku.

více

Jak se starat o zahradní nábytek?

01.07.2019

Již ve fázi hledání pro sebe zahradního nábytku, stojí za to seznámit se s informacemi od výrobce o tom, jak byly impregnovány a s doporučeními pro jejich správnou údržbu.

více

Praktické nápady na uspořádání malé zahrady

28.06.2019

I když neexistuje jednotný a osvědčený návod na úspěšné zřízení zahrady, můžeme poukázat na několik faktorů, které vám pomohou vytvořit soukromou oázu klidu.

více

Módní fasádní obklady – rady pro provedení

27.06.2019

V dnešní době fasáda nemá jen chránit budovu před mechanickým poškozením a povětrnostními vlivy, ale také má být její ozdobou. Na výběr je řada různých možností a řešení - níže uvádíme moderní a praktické nápady pro dokončení venkovní strany domu.

více

Z čeho by měl být vyroben zahradní nábytek? Výhody a nevýhody různých materiálů

24.06.2019

Materiál, ze kterého se zahradní nábytek vyrábí, je jedním z hlavních faktorů, který je třeba vzít v úvahu při výběru nábytku pro sebe.

více

Sprchový kout s vaničkou – pohodlná alternativa pro vanu

13.06.2019

Kdo netouží po pohodlné bublinkévékoupeli ve vaně? Je to jeden z nejlepších způsobů, jak se regenerovat a relaxovat. Teplá voda, spousta pěny, možná i meditační hudba a desítky svíček? Zní to velmi lákavě. Jeden problém zůstává.

více

Čím se řídit při výběru zahradního nábytku?

11.06.2019

Pečlivě sestříhaný trávník, voňavé květy na záhonech, vypěstěné keře a stromy, nestačí k tomu, abychom si plně užili relaxaci na zahradě. Nepostradatelný je také nábytek zajišťující komfort, jehož široká nabídka může způsobit závratě.

více

Jak položit podlahové dílce? 6 rad pro práci

03.06.2019

Podlahové dílce se stávají stále častějším řešením při dokončování podlah. Proč? Je to levný systém a velmi snadno se montuje. K položení podlahových dílců nepotřebujete profesionální dovednosti ani drahé nástroje.

více

Koupelnové obklady v podkroví – jaké vybrat?

31.05.2019

Podkroví je klimatickým místem každého domu, které lze uspořádat jako nejzajímavější místnost v celém domě. Řídí se však svými zákony, které - ikdyž nechceme - musíme dodržovat.

více

Jak uspořádat šestihranné obklady? 5 inovativních nápadů

24.05.2019

Nudí Vás klasické čtverce a obdélníky na stěnách vaší kuchyně nebo koupelny? Vyberte si šestihranné obklady, řešení, které je stále více populární nejen na Západě, ale i u nás. Jsou to prostě keramické obkládačky ve tvaru šestihranu.

více
1  2  3