Rady profesionálů

Typy a použití plotových panelů

15.11.2019

Moderní vzhled a vysoká kvalita plotových panelů z nich dělá variantu, kterou si vybírá stále více lidí. Ověřte si, jaké jsou jeho silné stránky, a zjistěte, jaké typy existují.

více

Nábytek na míru – kdy je nejlepší čas se rozhodnout?

15.11.2019

Nábytek na míru je způsob, jak realizovat svou vlastní vizi interiéru, kdy běžně dostupné produkty v obchodech nesplňují vaše chutě a očekávání. Ne zřídka jejich design zahrnuje také potřebu nejlepšího rozvoje malého nebo neměnného prostoru.

více

Instalace vany krok za krokem. Na co se soustředit?

15.11.2019

Během renovace koupelny je instalace vany jedním z časově nejnáročnějších prací. Doporučujeme si předem zjistit informace, které jsou potřebné k tomuto procesu, aby se později předešlo chybám.

více

Cesta pro malou kuchyň. Praktické rady, které budou dělat zázraky

15.11.2019

Malá kuchyň je velkou výzvou. Ačkoli se může zdát, že se jedná o jednoduchý úkol, skutečnost je někdy úplně jiná. Zjistěte, jak snadno se vyrovnat s malou kuchyní a uspořádat ji s velkým účinkem!

více

Které vnitřní dveře vybrat? - Průvodce a současné trendy

06.11.2019

I když si to často neuvědomujeme, vnitřní dveře hrají v našich interiérech velkou roli - dobře zvolené jsou dokonalým prvkem, který zapadá do celé stylizace domu nebo bytu.

více

Kterou matraci si vybrat? 4 praktická doporučení

31.10.2019

Pokud vám záleží na zdravém spánku a lepší pohodě každé ráno, zapomeňte na polovičatá řešení v podobě pohovky nebo gauče a vyberte si pohodlnou postel s dobře zvolenou matrací.

více

Funkční dlažba na venkovní schody – spojení bezpečnosti a stylu

21.10.2019

Jak realizovat venkovní schody? Tuto otázku si kladou mnozí lidé, kteří zrovna řeší, jak funkčně a esteticky upravit okolí svého domu. Schody musí nejen dobře vypadat, ale především stoprocentně plnit svoji roli.

více

Podlahové panely – na čem závisí jejich cena?

11.10.2019

Podlahové panely jsou jedním z nejpraktičtějších řešení, pokud jde o dokončování podlah doma. Jejich výhody lze násobit: od estetických hodnot, přes užitkové až po otázku montáže.

více

Nejen obklady - 5 nápadů na originální realizaci stěn v koupelně

04.10.2019

Koupelna by nám měla sloužit nejen ke každodenní hygieně, ale měla by být místem, které je spojené s relaxací a odpočinkem po stresujícím dni.

více

Jaké panely vybrat do kuchyně? 5 praktických rad

27.09.2019

Podlahové panely jsou skvělou alternativou pro dřevěné podlahy. Relativně levné a snadno se instalují, jsou stále více populární mezi kupujícími.

více

Čím se řídit při nákupu obkladů do kuchyně?

25.09.2019

Při výběru obkladů do kuchyně bychom měli brát v úvahu styl, který převládá v místnosti, a jejich technické parametry. Estetika spojená s funkčností je zárukou spokojenosti s nákupem.

více

Jak uspořádat koupelnu v bloku – aneb malý prostor a funkčnost

23.08.2019

Bez ohledu na to, zda máte velký nebo malý prostor pro uspořádání, nejdůležitější je uspořádat ho tak, aby plnil nejdůležitější funkce a současně aby odpovídal vkusu a individuálním potřebám členů domácnosti.

více

Pokoj pro teenagery. Nábytek pro vaše dítě

19.08.2019

Pokud jde o stylizaci a uspořádání svého pokoje, dokáží být teenageři velmi nároční. To, co se líbí dospělým, vůbec nemusí odpovídat prioritám dospívajícího člověka.

více

Typy žárovek a jejich použití. Čim se řídit při výběru?

16.08.2019

Je jich spousta, ale stojí za to vědět, že ne všechny jsou vhodné pro každou místnost v našem domě. Umělé světlo v něm však hraje velmi důležitou roli. To je důvod, proč je tak důležité správně sladit světelný zdroj s typem místnosti.

více

Dlažby do kuchyně - matné, lesklé nebo lapovaný?

15.08.2019

Kuchyň je srdcem každého bytu. Připravujeme tam jídla, která nám dávají radost a energii. Není divu, že se všichni starají o její původní estetický vzhled.

více
1  2  3  4