Rady profesionálů

Jak navrhnout vestavěnou skříň? Inspirace a rady

15.05.2019

Toto řešení uspořádání je velmi oblíbené zejména v malých bytech, kde každý úložný prostor má cenu zlata. Vestavěná skříň v ložnici usnadňuje udržování čistoty a pořádku. Jak ji navrhnout, aby co nejlépe plnila svou funkci? Čtěte a ověřte.

více

Ať žije barva! Barevný kuchyňský nábytek – inspirující uspořádání

09.05.2019

Už několikrát jsme se zmínili o tom, že kuchyň je srdcem každého domova. Není na tom nic divného, protože se v ní odehrává velká část rodinného života.

více

Vybíráme vhodné dveře a korpusy vestavěných skříní ve Vaší šatně

08.05.2019

Až hrůza pomyslet, kolik různých oděvů a tretek hromadíme během našeho života. Stává se, že některé věci jsme dlouho nepoužívali a stejně je těžké se s nimi rozloučit. „Někdy se přece mohou ještě hodit!“ Jindy máme sentimentální vztah ke starému oblečení.

více

Klasika ve Vašem obývacím pokoji – jaký nábytek vybrat?

30.04.2019

Pokud plánujete rekonstrukci obývacího pokoje nebo chcete zcela změnit interiér, stojí za to vsadit na klasický nábytek do obývacího pokoje.

více

Šatní skříně do předsíně a nejen tam – 6 způsobů na chytré uložení věcí v malém bytě

30.04.2019

V malých bytech každý centimetr má cenu zlata. Všichni však víme, že z roku na rok přibývají nové věci a je velmi obtížné najít pro ně místo. V důsledku toho těchto vzácných centimetrů rychle ubývá a byt se jeví jako přeplněný.

více

Inspirace na moderní obývací pokoj – komoda místo obývací stěny

29.04.2019

Obývací stěna je pozůstatek minulé éry - kus nábytku spojený s dobou PLR, pozadí požehnání mnoha novomanželů, posvátné místo pro nikomu nepotřebné tretky.

více

5 pravidel, která je třeba mít na paměti při údržbě kožených rohových sedaček

29.04.2019

Pokud plánujete koupi koženého nábytku do obývacího pokoje, je vhodné také vědět, jak se o něj správně starat. Teprve pak máte záruku, že zůstane po mnoho let ve velmi dobrém stavu.

více

Skříň v ložnici, do které se vejde všechno Vaše oblečení. Jakou vybrat?

29.04.2019

Ložnice je vyjímečnou místností v každém domě. Rádi v ní trávíme volný čas, takže stojí za to zařídit ji tak, aby byla nejen estetická, ale také funkční.

více

Vysněný pokoj pro holčičku. Poznejte 5 inspirací

09.04.2019

Uspořádání pokoje pro holčičku je příjemnou, ale velmi náročnou záležitostí. Toto místo musí být spojeno s teplem, bezpečím a veselostí a zároveň by mělo být charakterizováno nejvyšším stupněm funkčnosti.

více

Vizitka tvého bytu – jak uspořádat předsíň?

05.04.2019

Uspořádání obývacího pokoje - čisté potěšení! Uspořádání dětského pokoje - zábava! Vybavení koupelny - ukázka dokonalosti a kreativity! Organizace předsíně... bolest a utrpení.

více

Dřevěná komoda do obývacího pokoje. Hit nebo šunt?

05.04.2019

Komoda je kusem nábytku s tradicemi, jehož počátky sahají do Francie ze sedmnáctého století. Ačkoli v ložnici Ludvíka XIV ve Versailles se tento kus nábytku prezentoval zcela jinak než dnes, jeho základní prvky, tj. zviditelněné zásuvky, se zachovaly.

více

ODPOČINEK DO OBÝVACÍHO POKOJE – POHOVKA NEBO ROHOVÁ SEDAČKA?

05.04.2019

Obývací pokoj je vizitkou každého bytu. Nejčastěji se jedná o velký, prostorný pokoj, ve kterém nejen přijímáme hosty, ale také je to pokoj, ve kterém trávíme svůj volný čas. Právě proto musíme se v něm dobře cítit.

více

Modulární nábytek – je vhodný do každého interiéru

05.04.2019

Systémový nábytek, známý také jako modulární nábytek, je ideálním řešením pro malé byty. Zamilují si ho také všichni individualsté, kteří si cení originální styl.

více

Obývací pokoj a ložnice v jednom – jak vybrat vhodnou rozkládací pohovku?

05.04.2019

Rozkládací pohovka se osvědčí zejména v malých bytech, ve kterých každý centimetr plochy vyžaduje rozumné uspořádání.

více

Salon ve skandinavském stylu – jaký nábytek nemůže v něm chybět?

04.04.2019

I když inspirací k vytvoření tohoto stylu bylo chladné a drsné klima Skandinávie, přesto v takto uspořádaných interiérech je cítit atmosféru plnou tepla.

více
1  2