Rady profesionálů

Jak uspořádat koupelnu v bloku – aneb malý prostor a funkčnost

23.08.2019

Bez ohledu na to, zda máte velký nebo malý prostor pro uspořádání, nejdůležitější je uspořádat ho tak, aby plnil nejdůležitější funkce a současně aby odpovídal vkusu a individuálním potřebám členů domácnosti.

více

Pokoj pro teenagery. Nábytek pro vaše dítě

19.08.2019

Pokud jde o stylizaci a uspořádání svého pokoje, dokáží být teenageři velmi nároční. To, co se líbí dospělým, vůbec nemusí odpovídat prioritám dospívajícího člověka.

více

Typy žárovek a jejich použití. Čim se řídit při výběru?

16.08.2019

Je jich spousta, ale stojí za to vědět, že ne všechny jsou vhodné pro každou místnost v našem domě. Umělé světlo v něm však hraje velmi důležitou roli. To je důvod, proč je tak důležité správně sladit světelný zdroj s typem místnosti.

více

Dlažby do kuchyně - matné, lesklé nebo lapovaný?

15.08.2019

Kuchyň je srdcem každého bytu. Připravujeme tam jídla, která nám dávají radost a energii. Není divu, že se všichni starají o její původní estetický vzhled.

více

Jaký si pořídit kuchyňský nábytek – na zakázku nebo sektorový?

12.08.2019

Kuchyň je místem s největšími nároky, proto její uspořádání je třeba pečlivě promyslet. Volba správného řešení je subjektivní záležitostí, nicméně je třeba zvážit několik možností.

více

Panely nebo dlaždice? Pro jakou podlahu v předsíni se rozhodnout?

09.08.2019

Předsíň je, ikdyž se to nezdá, velmi důležitou místností - hosté, kteří k nám přijdou, si mohou na jejím základě vytvořit názor na naše domovy.

více

Domácí dětské hřiště nemusí být drahé - podívejte se na naše nápady

05.08.2019

Promyšlené dětské hřiště na vaší vlastní zahradě není jen zárukou bezpečně stráveného času pro batole ve společnosti sourozenců a vrstevníků, ale také nezapomenutelné okamžiky skvělé zábavy.

více

Typy koupelnových obkladů. Které z nich se těší největší popularitě?

26.07.2019

Všechny obklady nejsou stejné. Každý, kdo alespoň jednou potřeboval vybrat dlaždice do koupelny, to dobře ví. Otázky jako: "čím se od sebe liší jednotlivé typy obkladů?", "Jakým parametrům stojí za to věnovat pozornost při výběru?" Vám nedají spát.

více

Španělské obklady do koupelny - populární trend, který nikdo nečekal

22.07.2019

Španělské obklady jsou vynikajícím dekorativním prvkem. Dnes se stále více lidí rozhoduje pro tuto formu zařizování ve svém domě nebo bytě. Není to nic divného!

více

Typy a výhody manželských postelí

15.07.2019

Že je lepší spát spolu, nemusíte nikoho přesvědčovat. Stojí však také za to, aby to bylo nejen hezké, ale také pohodlné. Nic v tom nepomůže tak, jako správný výběr postele.

více

Způsoby, jak ekonomicky dokončit podlahu - nejen levná dlažba

15.07.2019

Při uspořádání bytu nebo domu jsou důležité nejen vizuální aspekty. Nikoho není třeba přesvědčovat o tom, že finance jsou také důležité. Naštěstí existují způsoby, jak skloubit jedno s druhým.

více

Dlažba do kuchyně - čemu věnovat zvláštní pozornost při výběru?

12.07.2019

Kuchyň je místnost, kterou využíváme každý den. Navíc je vystavena vlhkosti a častému výskytu nečistot. To je důvod, proč volba kuchyňské dlažby musí být promyšlená - musíte se ujistit, že dlažba bude dobře plnit svůj úkol.

více

Jak zařídit koupelnu se závěsnou skříňkou v hlavní roli?

04.07.2019

Pohodlná a funkční koupelna je zárukou komfortu a tím i naší spokojenosti. Každý sní, o tom že bude mít koupelnu, která ho vždy potěší svým vzhledem ale i řešením, které jsou pro danou koupelnu velmi praktické na používání.

více

Koupelna snů - základ pro pohodlí a luxus pro každého

04.07.2019

Při plánování stěhování do nového bytu nebo domu je vždy nutnost dokončení koupelny snů, bez níž není možné žít a fungovat normálně. Každý má svou vlastní představu o koupelně jako ze snu.

více

Odsavač par – jaké má výhody a nevýhody

02.07.2019

Je to jeden z typů kuchyňských digestoří. Skupina odsavačů zahrnuje i komínové digestoře a ostrovní digestoře. Nejoblíbenější modely jsou teleskopické, které mají posuvnou přídavnou zásuvku.

více
1  2  3