Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Styl
Kolekce
Více
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Zbarveni
Povrchová úprava předního dílu
Materiál použitý na přední stranu
Počet dveří
Barva
Více
Osvětlení
Hledat

Vitríny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    12
4299,00 Kč / ks 5999,00 Kč / ks
Akce
3519,20 Kč / ks 4399,00 Kč / ks
Akce
4319,20 Kč / ks 5399,00 Kč / ks
Výprodej
4409,30 Kč / ks 6699,00 Kč / ks
Akce
4239,20 Kč / ks 5299,00 Kč / ks
Akce
6439,30 Kč / ks 9199,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3569,30 Kč / ks 5099,00 Kč / ks
Akce
5879,30 Kč / ks 8399,00 Kč / ks
Akce
Novinky
5879,30 Kč / ks 8399,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3919,30 Kč / ks 5599,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    12
Nábytek do obývacího pokoje - moderní interiéry ideální pro relaxaci. Inspirace

Nábytek do obývacího pokoje - moderní interiéry ideální pro relaxaci. Inspirace

14.01.2021

Moderní obývací pokoj kombinuje eleganci a funkčnost. Obvykle je rozdělen na zóny a vytváří uspořádaný prostor s odděleným místem pro posezení, TV a jídelním koutem. Vyznačuje se minimalistickým uspořádáním - jednoduché formy, tlumené barvy a několik...

Nábytek do obývacího pokoje ve skandinávském stylu - několik nápadů na uspořádání

Nábytek do obývacího pokoje ve skandinávském stylu - několik nápadů na uspořádání

25.02.2021

Jednoduchý, přírodní skandinávský design je v posledních letech skutečným hitem interiérového designu. Mnoho domácností je zařízeno klasickým nábytkem, který doplňují světlé tlumené barvy a minimalistické doplňky. Pokud hledáte inspiraci nebo nápad...

Jak zesvětlit tmavou místnost

Jak zesvětlit tmavou místnost

22.02.2022

Jednou z nejčastějších otázek našich zákazníků je, jak zesvětlit tmavou místnost? Špatně osvětlené interiéry jsou problémem, který se týká mnoha z nás, a se kterým si mnozí neví rady. Nedostatek oken v místnosti způsobuje...

Jak vystavit květiny doma

Jak vystavit květiny doma

15.03.2022

Živé květiny a rostliny v květináčích jsou v zimě a v létě tou nejlepší dekorací do každého domova. Rostliny v květináčích zdobí obývací pokoje, ložnice, chodby a někdy i koupelny. Jsou nepostradatelným prvkem interiérového aranžmá ve stylu boho, eko, pro

Jaký nábytek vybrat do malého obývacího pokoje nebo jak vizuálně zvětšit interiér

Jaký nábytek vybrat do malého obývacího pokoje nebo jak vizuálně zvětšit interiér

10.01.2021

Zatímco obytné místnosti v domech jsou obvykle prostorné a jejich uspořádání nepředstavuje zásadní problém, velikost obytných místností v bytech často zanechává mnoho přání. To však neznamená, že malé interiéry nemohou být módní, moderní a funkční. ...

Vitríny

 

Zařizování domu, a zejména reprezentativních místností, jako jsou obývací pokoj nebo jídelna, není vůbec snadný úkol. Na takových místech je nutné aplikovat řešení, která jsou jak estetická, vizuálně atraktivní, tak praktická a vysoce funkční. Takovou kombinaci není vždy snadné docílit. Naštěstí náš nábytek vám v tom může pomoci. Najdete zde ty nejkrásnější vitríny, jejichž funkčnost oceníte.

 

Vitríny- Baumax.cz

 

Atraktivní vitríny pro váš domov

Vitríny jsou mimořádně krásným a praktickým kusem nábytku. Modely, které najdete v naší nabídce, jsou vhodné do každé místnosti. Máme nábytek, který se přizpůsobí jakémukoli stylu a bude perfektní pro klasický a moderní interiér. Tyto nádherné kusy nábytku budou také dobře fungovat v různých interiérech. S jejich pomocí můžete uspořádat obývací pokoje, jídelny nebo dokonce ložnice.

 

Elegantní a stylový multifunkční nábytek

Vitríny, zejména skleněné, jsou dokonalými kusy nábytku, které vnesou do místnosti nádech elegance a luxusu. První kusy nábytku tohoto typu však nebyly spojeny s přepychem nebo bohatstvím v obývacím pokoji. Vitríny do obývacího pokoje pocházely původně z tradičních obchodů, lékáren a… muzeí. Tímto způsobem se ve skleněné vitríně exponovalo to nejzajímavější a nejcennější zboží. Dnes si vitríny našly speciální místo také v našich domovech. Dnes je používáme jak k ukládání soukromých věcí, tak k zobrazování atraktivních prvků nebo ozdob. Za sklem určitě najdete cestovní suvenýry, rodinné fotografie a předměty, které jsou pro nás obzvláště cenné a krásné.

Vitrína je kusem nábytku, který je uzavřený a zároveň prezentuje svůj obsah. V zásuvkách a na uzavřených policích s otočnými dveřmi můžete umístit předměty, které chcete skrýt před zvědavým pohledem návštěv. Zde najdete věci, jako jsou: náhradní ložní prádlo (povlečení) a deky, prostěradla, ubrusy a ručníky. Vitríny lze také úspěšně použít jako prádelník. Koneckonců všechno ostatní můžete bezpečně uložit do uzavřených polic nebo zásuvek.

 

Vitríny- Baumax.cz

 

Moderní vitríny nejen do obývacího pokoje

Krása klasických vitrín je určitě podmanivá, ale mnoho lidí si své domy a byty zařizuje v moderním stylu. Z tohoto důvodu jsme naši nabídku připravili tak, aby obsahovala také atraktivní vitríny v moderním, originálním stylu. Populární mezi našimi zákazníky nábytek v moderním stylu je navržen v minimalistickém, ale elegantním provedení. Kromě efektního vzhledu je také mimořádně funkční. Také se vyznačují jedinečným osvětlením. Skleněné vitríny jsou vybavený LED lampy (LED osvětlení), které osvětlují nábytek. Nejnovější modely mají možnost měnit barvu osvětlení. Toto osvětlení zvýrazní dekorativní prvky umístěné v nábytku. Kromě toho vytvoří jemné, atmosférické osvětlení, které bude ideální, například při sledování filmů.

Vitrína je jedinečný produkt vhodný nejen pro uspořádání obývacího pokoje. Tam samozřejmě bude vypadat mimořádně působivě, zvláště pokud jej obklopíte kusy nábytku ze stejné kolekce. Vitrína však bude také skvělým doplňkem například do jídelny. V této místnosti ji můžete umístit vedle komody nebo z ní vytvořit volně stojící prvek. Ubrusy a náhradní příbory patří mezi předměty schované v uzavřených policích. Oproti nim skvělé k expozici budou přepychové a dekorativní jídelní sady nádobí, filigránové šálky nebo porcelánové figurky.

Vitríny ocení také majitelé ložnic, zejména mladí lidé, kteří očekávají moderní a atraktivní řešení. Vitríny dostupné v naší nabídce vám umožní uspořádat praktický a originální interiér. Do vitríny umístí mladí lidi vše, co chtějí ukázat a zvýraznit. Je to skvělý způsob, jak se vyjádřit. Pokoj pro hráče (místnost pro hráče) - také v něm vitríny budou skvěle fungovat. Ve vitríně budete moci exponovat sběratelská vydání her a figurek a měkké osvětlení z LED lamp ve vitríně bude perfektní pro dlouhé, večerní a noční hraní na PC.

 

Vitríny- Baumax.cz

 

Skleněná vitrína - jak si vybrat tu pravou?

Populární modely vitrín, vhodné do jakéhokoliv interiéru jsou výrobky, které jsou velmi oblíbené a často pořizované našimi zákazníky. Nabízíme široký výběr jedinečného nábytku, kde prosklené modely zabírají zvláštní místo. Skleněná vitrína dodává nábytku lehkost a prvky za sklem lze dokonale exponovat a obdivovat. Skleněná vitrína by měla být volena pečlivě. Jedná se o jedinečný kus nábytku, který se obvykle odlišuje od ostatních prvků vybavení. V obývacích pokojích, jídelnách a ložnicích není těžké je sladit s ostatním nábytkem. Stojí za to zvolit provedení, které bude odpovídat stylu zbylé sady nábytku. Obývací stěny nebo sady nábytku máme také v naší nabídce. Vše proto, abyste si mohli plně využívat všech prvků. Stojí to za to, protože prostor uspořádaný pomocí jedné nábytkové sady vytvoří nejen jednotný, ale i atraktivní vzhled interiéru.

Skleněná vitrína by měla být také volena s ohledem na ostatní nábytek, tak aby nepřitlačila zbytek aranžmá. Můžete si také zvolit volně stojící nebo závěsný model. Pamatujte také, že skleněná vitrína je vhodná především pro expozici zajímavých doplňků a ozdob. Pokud tedy nemáte k zobrazení příliš mnoho prvků, rozhodněte se spíše pro méně prosklený kus nábytku.