Zahradní zavlažování

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    13
999,00 Kč / ks
1    3  4  5    13

Zahradní zavlažování

Příroda někdy potřebuje naši pomoc- zahradní zavlažování. Proto, abychom měli ideální zahradu, musíme se o ni postarat - sekat trávu, řezat keře a zavlažovat celou oblast, zejména ve velmi suchých a horkých dnech. Může se nám zdát, že jednoduchá zahradní hadice stačí na to, aby byla celá zahrada řádně zvlhčená. Jeden silný proud vody však může poškozovat rostliny nebo bude nedostatečný. Abyste tomu předešli, použijte rozdělovače pro zahradní hadice a vodovodní přípojky pro zahradní hadici. Zavlažování zahrady - Baumax

Doporučujeme vám, abyste se seznámili s širokou škálou konektorů a distributorů vody v internetovém obchodě Baumax - zde si každý klient najde něco pro sebe!

 

Zavlažovací armatury pro zahradní hadice

 

Rychlospojky vyrobené z plastu umožňují spojení dvou zahradních hadic, aniž byste je museli přehazovat a vytvářet stejný systém zavlažování. Použití dvojitého děliče pro zahradní hadici umožní, aby se vodní toky rozdělili do několika samostatných spojů (v tomto případě jsou však dva rozdělovače pro trojité nebo čtyřnásobné zahradní hadice).

Rozbočovače a přípojky na zahradní hadici jsou obvykle vyrobeny z plastu nebo kovu - výrobci tohoto typu zařízení řádně zabezpečili své výrobky a zajistili, že se nemusíme obávat ničivého vlivu vody na tyto materiály (stojí za zmínku, že kovové modely jsou odolnější oproti jejich plastové protějšky).

 

Jak vybudovat vlastní zahradní zavlažování?

 

Výstavba zahradního zavlažovacího systému není tak složitá, jak se může zdát. Potřebujeme externí vodní ventil - kohoutek, ke kterému můžeme připojit hadici nebo několik hadic, pokud je spojíme s vodovodní přípojkou, mohou vést k postřikovačům nebo být doplněny zahradní pistolí. Přípojky vody pro zahradní hadice zajišťují těsnost připojení dvou zahradních hadic. Doporučujeme také svorky, které dělají hadici netěsnou.