Vybavení interiéru

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    444
219,00 Kč / m2 309,00 Kč / m2
Výprodej
269,00 Kč / m2 359,00 Kč / m2
Akce
239,00 Kč / m2 339,00 Kč / m2
Výprodej
1499,00 Kč / ks 1859,00 Kč / ks
Akce
479,00 Kč / m2 599,00 Kč / m2
Akce
1    3  4  5    444

Zařizování - tato fáze budování domu nebo bytu je nejzajímavější, ale i nejtěžší

Nyní již existují stěny a tvar domu a máte možnost výběru jak dokončit interiér. Můžete si je navrhnout v představivosti, na papíře nebo pomocí možností grafických programů. Určujete jednotlivé pokoje, rozhodujete se, které materiály pro konečnou úpravu chcete použít, a nakonec zavěsíte závěsy a rozmístěte nábytek. Není to jen potěšení, ale také náročná práce a obrovské náklady.

Baumax Vás provází v těchto chvílích. Pokud potřebujete rady, které materiály vybrat, nebo byste chtěli vidět, jak vypadají používané v interiéru - navštivte záložku Inspirace. Doufáme, že zde naleznete spoustu zajímavých nápadů a inspirujících řešení.Vybavení interiéru - Baumax

Nabízíme dokončovací materiály vynikající kvality za rozumné ceny. Máme podlahové panely a keramické dlaždice, umyvadla a sprchové kabiny, dekorační kámen a podlahové doplňky - vše, co potřebujete k vybudování vašeho vysněného domova.

Sprcha nebo vana, nebo obě tyto možnosti? Při zařizování koupelny neuniknete takové dilematu. Řešení naleznete v kategorii vybavení koupelny. Najdete zde vany, sprchové vaničky, sprchové kabiny a koupelnovou keramiku. Můžete snadno sladit odpovídající sprchové hlavice, baterie a vybavení koupelny.

 

V obchodě Baumax jsme nezapomněli ani na takovou důležitou záležitost, jako je osvětlení koupelny nebo police a sprchové závěsy a mnoho dalšího…

Kuchyňská úprava se zaměřuje na čtyři nejdůležitější prvky: umyvadla, dřezy, kuchyňské digestoře a varné desky. Bohatá nabídka umožňuje dokončit základní kuchyňské úpravy a přizpůsobit je naplánovanému nábytku.

 

Dlaždice

Výběr keramických dlaždic pro koupelnu nebo kuchyň vyžaduje zamyšlení, protože si obklady v místnosti vybíráme na více let a není je tak snadné vyměnit. Když přemýšlíte o funkčnosti těchto místností, nesmíte zapomenout na estetiku. Nabízíme obklady a dlažby, Gresy a dekorační kameny, které splňují obě kritéria: budou odolné a krásné, vytvoří ve vašem domě jedinečný interiér vašich snů.

Doporučujeme vám zejména španělské tašky, mají originální design a velmi dobrou kvalitu.

Podlaha dřevěná, laminátová nebo možná kombinace? Odpověď na tuto otázku si najdete sami, porovnáváním vlastností jednotlivých materiálů a výběrem těch, které vyhovují vašim potřebám a očekáváním.

Vybavení interiéru - Baumax

Oddělení dlaždic na schody stojí za pozornost. Obsahuje dlaždice, které splňují všechny bezpečnostní požadavky a usnadňují pokládání na náročné povrchy, jako jsou schody.

Nejzajímavější dekorativní efekt zajišťuje použití kamene. Nabízíme různé typy: od fasády přes beton, sádry, přírodní, dekorativní, gres a slínek. Stojí za to seznámit se s vlastnostmi konkrétních druhů kamenů, abyste si vybrali ten, který nejlépe vyhovuje vašim představám.

Novinkou v interiéru jsou 3D panely. Dávají překvapivé efekty a dávají interiéru zajímavý vzhled. Mají mnoho výhod a jsou zajímavou alternativou k tradičním obkladům stěn: panely, keramické dlaždice anebo dekorativní kámen.

 

Navštivte webové stránky společnosti Baumax dozvíte se něco víc o designu interiéru a splníte si své sny.