Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Délka (cm)
Materiál rámu
Druh sortimentu
Více
Šířka (cm)
Výška (cm)
Délka (cm)
Barva
Více
Materiál rámu/roštu
Více
Počet osob
Maximální zatížení (kg)
Polštáře součástí
Nutno složit
Nastavitelný sklon střechy
Typ sedadla
Sklopné sedadlo
Materiál stolu
Více
Vonkajší materiál
Více
Složení kompletu
Více
Typ sady
Počet míst na sezení
Více
Styl
Materiál
Více
Skládací
Maximální zatížení
Více
Polohovatelné
Stohování
Materiál
S boxem na polštáře
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Zahradní nábytek

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    8
4099,00 Kč / ks
Novinky
423,00 Kč / ks 529,00 Kč / ks
Akce
1629,00 Kč / ks
1840,00 Kč / ks 2299,00 Kč / ks
Výprodej
210,00 Kč / ks 699,00 Kč / ks
Akce
519,00 Kč / ks 1299,00 Kč / ks
Výprodej
3999,00 Kč / ks
Novinky
499,00 Kč / ks
1    3  4  5    8

S příchodom jara chceme strávit stále víc času venku na zahradě, na terase nebo na balkoně. V tomto čase se záhradní nábytek ukáže jako užitečný. Nemusí být luxusní, je hlavně důležité aby byl přizpůsobený životnímu přostředí.

Zahradní nábytek - Baumax

Zahradní nábytek - jaký materiál?

Nejtrvanlivejší a nejodolnejší je kovový nábytek, ale dáva dojem úsporného opatření a na slunci je velmi horký. Navzdory tomu má své příznivce. Kovový nábytek je proto vhodné prikryť pohodlnými a útulnými polštářky. Nejvhodnejší je lehký a odolný hliníkový nábytek, který nepodléhá korozi a nemusí být chráněný.

 

  • Nábytek z plastu je stejně praktický. Nejtrvanlivější je nábytok vyrobený ze syntetického materiálu s přídavkem pryskyřice. Je odolný vůči povětrnostním vlivům - nevybledne, když je vystavený působení UV záření a nepraská během mrazu. Velmi módní a efektívní je nábytek vyrobený z technoratanu, který je ručne tkaný a napodobuje přírodní ratanový výplet, který je více odolnější.

 

  • Dřevěný nábytek je univerzální. Klasické vzory vyhovují tradiční i moderní architektuře. Dřevěný nábytek musí být impregnovaný na začátku a na konci sezóny. To platí zejména pro domácí dřevo, jako je borovice, olše, bříza nebo smrk. Nábytek vyrobený z exotického dřeva je trvanlivější a odolnější vůči povětrnostním podmínkám, stejně jako nábytek z akácie a dubu, který nevyžaduje tak časté úpravy. Po sezóně musí být dřevěný nábytek uložený na suchém místě.

 

  • Rustikální charakter zahrady je zdůrazněný proutěným a ratanovým nábytkem. Takový nábytek je lehký a trvanlivý, za předpokladu, že není vystavován dešti. Proto je takový nábytek vhodný zjména na kryté terasy. Nejlepší je umístit ho na krytá místa a bez vlhkosti, protože je velmi náchylný na povětrnostní podmínky.

Styl nábytku by měl být přizpůsobený velikosti naší zahrady a místu, kam ho chceme dát. V prodejnách Baumax si každý určitě něco vybere. Pro milovníky opalování máme široký výběr lehátek a zahradních židlí. Pro ty, kteří mají rádi rodinnou večeři nabízíme stoly se židlemi, soupravy zahradního nábytku, zahradní deštníky a dětský nábytek. I pro ty, kteří mají rádi zahradní houpačky a měkké polštáře. Pro majitele malých balkónů máme skládací nábytek, který je praktický a nezabírá moc prostoru.