Levný nábytek

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    298
3299,00 Kč / ks 4399,00 Kč / ks
Akce
4999,00 Kč / ks
Novinky
10299,00 Kč / ks
Novinky
8699,00 Kč / ks 10899,00 Kč / ks
Akce

Výrobok v 2 variantách

3599,00 Kč / ks
Novinky
11999,00 Kč / ks
2999,00 Kč / ks 4099,00 Kč / ks
Akce
Novinky
1399,00 Kč / ks 1899,00 Kč / ks
Akce
Novinky
1999,00 Kč / ks 2799,00 Kč / ks
Akce
Novinky
4599,00 Kč / ks
Novinky
5198,99 Kč / ks
Novinky
2399,00 Kč / ks
6299,00 Kč / ks 7799,00 Kč / ks
Akce
5499,00 Kč / ks
2999,00 Kč / ks
Novinky
2799,00 Kč / ks
8999,00 Kč / ks 12199,00 Kč / ks
Akce
2799,00 Kč / ks
Novinky
2799,00 Kč / ks 3899,00 Kč / ks
Akce
4299,00 Kč / ks
1569,00 Kč / ks
2299,00 Kč / ks
2519,00 Kč / ks
1    3  4  5    298

Výběr nábytku do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice nebo dětského pokoje může být velmi obtížný. Každý z členů domácnosti má individuální potřeby a vlastní vizi, jak zařídit domácí interiéry. Dobře uspořádaný dům je takový, ve kterém se každý z členů domácností cítí dobře, má své vlastní místo a společný prostor je funkční a příjemný pro trávení času s rodinou.

Chcete svůj domov zařídit podle nejnovějších trendů, ale nevíte, co je nyní v módě z hlediska interiérového designu? Nebo je možná výběr toho správného vybavení do bytu tak velký, že se v něm ztrácíte? Využijte naší rady a podívejte se na Inspirace! Zde najdete nápady na stylové a módní úpravy a náš online obchod s nábytkem vám poskytne všechny potřebné produkty.


Společnost Baumax s ohledem k různorodým potřebám zákazníků a různým funkcím místností v domě rozdělila nabídku internetového obchodu podle užitkových funkcí.

Kuchyňský nábytek a jídelny

Kuchyňský nábytek a nábytek do jídelny je kategorie, která shromažďuje vybavení potřebné k uspořádání kuchyně a jídelny. Kromě sad kuchyňského nábytku, kuchyňských skříněk a sad stolů a židlí zde najdete také kuchyňské stoly a stolky, kuchyňské pracovní desky, skleněné panely s dekorativními kuchyňskými motivy a židle hokery. Nábytek a dekorativní prvky v našem sortimentu představují různé styly interiérů: od moderních po tradiční. Milovníci kuchyní v avantgardním stylu, rustikálním stylu nebo v provensálském stylu snadno najdou prvky vybavení vhodné pro sebe, a to jak z hlediska ceny, tak kvality.

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek zahrnuje návrhy hotových sad koupelnového nábytku, ale také jednotlivých kusů nábytku, jako jsou: komody, skříňky a koupelnové regály. To vám umožní přizpůsobit vybavení k velikosti koupelny a individuálním potřebám uživatelů. V této kategorii najdete také velký výběr koupelnových zrcadel, bez nichž je těžké si tuto místnost představit.

Nábytek do obývacího pokoje

Nábytek do obývacího pokoje je velmi bohatá a rozsáhlá kategorie. Při zařizování obývacího pokoje nebo denního pokoje můžete použít hotové nábytkové sestavy: nástěnné jednotky nebo obývací sestavy, nebo využít širokou škálu vybavení, jako jsou komody, vitríny, regály, rohové sedací soupravy do obývacího pokoje, pohovky, sedací soupravy nebo křesla do obývacího pokoje. Volba vhodného vybavení závisí hlavně na množství prostoru, který máme, a na množství funkcí, které musí obývací pokoj nebo denní pokoj splňovat.

Nezapomněli jsme tedy na pohovky a sedací soupravy s funkcí spaní, rozkládací stoly různých velikostí a židle, které lze zakoupit samostatně. To vše vám umožní přizpůsobit vybavení individuálním potřebám souvisejícím s funkcí obývacího pokoje a denního pokoje.

Nábytek do obývacího pokoje je k dispozici nejen v různých stylech, ale také v mnoha barevných provedeních.


Nábytek do ložnice / Ložnice

Nábytek do ložnice je kategorie, která nabízí postele do ložnice a matrace a také noční stolky. K dispozici je také atraktivní kolekce šatních skříní do ložnice  - vše, co potřebujete k zajištění pohodlí a pořádku na jednom z nejdůležitějších míst v domě.
 

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek zahrnuje kancelářské židle a kancelářské křesla, širokou nabídku psacích stolů a další vybavení v podobě polic a kancelářských regálů. Položkou, která stojí za pozornost, jsou rohové psací stoly, které umožňují maximální využití prostoru a rovněž jsou velmi pohodlné při používání.
 

Nábytek do předsíně

Nábytek do předsíně jsou především předsíňové stěny, což jsou soupravy se zrcadlem, vhodné pro uložení obuvi a vrchního oblečení. Naši nabídku jsme také doplnili o šatní skříně, pufy, zrcadla a věšáky do předsíně.

Nábytek do dětského pokoje

Nábytek do dětského pokoje je nabídka určená především těm nejmladším, ale také teenagerům. Najdete zde široky sortiment, například regály a pohovky v moderním designu, které budou dobře fungovat i v ostatních místnostech pro dospělé.
Abychom usnadnili hledání dokonalého kusu nábytku, připravili jsme speciální kategorie: čalouněný nábytek a tvrdý nábytek. Toto jednoduché rozdělení vám umožní rychle najít výrobky, které hledáte.
 

Baumax je obchod s nábytkem, ve kterém najdete levnější i vysoce kvalitní nábytek!

Pro ty, kteří jsou příliš zaneprázdněni, aby mohli nakupovat v kamenném obchodě, doporučujeme náš internetový obchod, kde najdete veškerý náš nábytek online!

Realizace vašeho snu o dokonalém domu je s BauMaxem opravdu snadná a jeho cena je mimořádně nízká!