Levný nábytek

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    452
12999,00 Kč / ks 17399,00 Kč / ks
Akce
Novinky
4199,30 Kč / kpl 5999,00 Kč / kpl
Akce
2499,50 Kč / kpl 4999,00 Kč / kpl
Výprodej
479,00 Kč / ks 599,00 Kč / ks
Akce
829,00 Kč / ks 1099,00 Kč / ks
Akce
1399,00 Kč / ks 1799,00 Kč / ks
Akce
10799,00 Kč / ks 14499,00 Kč / ks
Akce
Novinky
19249,30 Kč / ks 27499,00 Kč / ks
Akce
Novinky
8999,00 Kč / ks 12099,00 Kč / ks
Akce
Novinky
4499,00 Kč / ks 7299,00 Kč / ks
Akce
Novinky
11199,30 Kč / ks 15999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
7551,20 Kč / ks 9439,00 Kč / ks
Akce
10999,00 Kč / set 15999,00 Kč / set
Akce
1    3  4  5    452
Polštáře na paletový nábytek - jak je vyrobit

Polštáře na paletový nábytek - jak je vyrobit

22.06.2021

V jarní a letní sezóně, kdy se venku otepluje, a dny jsou dlouhé, chceme trávit v zahradě co nejvíce času - chvíle v ní strávené jsou mimořádně uvolňující a pro mnohé z nás mohou být náhradou nebo prodloužením dovolené. Postarejme se tedy o naše pohodlí..

Nábytek

 

Nábytek- Baumax.cz

 

Nábytek do každé místností v našem domě - obývacího pokoje, kuchyně, ložnice nebo dětského pokoje - může být obtížný. Každý z členů domácnosti má individuální potřeby a vlastní vizi, jak zařídit domácí interiéry. Dobře uspořádaný dům je dům, ve kterém se každý uživatel cítí dobře, má své vlastní místo a společný prostor je funkční a vybízí k trávení času spolu s rodinou.

Jak vybavit váš domov?

Chcete si zařídit svůj domov podle nejnovějších trendů, ale nevíte, co je v současné době módní z hlediska interiérového designu? Nebo je možná výběr toho správného vybavení do bytu tak velký, že nakupování trvá příliš dlouho a vy se v tom všem ztrácíte? Vyřešíte to velmi snadno! Použijte naše tipy a koukněte na kategorii Inspirace! Zde najdete nápady na stylové a módní aranžmá a nabídka našeho obchodu s nábytkem vám poskytne všechny prvky potřebné k uspořádání vašeho vysněného interiéru.

 

Nábytek do každé místnosti v domě

BauMax s ohledem na různorodé potřeby zákazníků a různé funkce místností v domě, rozdělil sortiment internetového obchodu podle užitkových funkcí. Doporučujeme vám se seznámit s širokou nabídkou našich produktů. Určitě zde najdete něco pro sebe - jsme připraveni vyhovět potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků.

 

Kuchyňský a jídelní nábytek

Kuchyňský nábytek je kategorie, která obsahuje vybavení nezbytné pro zařízení kuchyně a jídelny. K dispozici jsou kuchyňské linky, spodní kuchyňské skříňky (skřínky pod dřez, skříňky pro vestavěné spotřebiče nebo kuchyňská dvířka), dále zde najdete sady stolů a židlí - jídelní sety, samostatné kuchyňské stoly (jídelní stoly) a židle do kuchyně a jídelny (jídelní židle), kuchyňské pracovní desky, rohové jídelní soupravy (kuchyňské rohové lavice) a židle hokery - barové židle. V nabídce našeho obchodu najdete nábytek navržen v různých stylech: od moderního po klasický. Potřebujete navíc nějaký dekorativní prvek? Pořiďte si do dekorační panely do kuchyně, které dodají interiéru elegantní a jedinečný vzhled.

Doporučujeme vám také zakoupit produkty z kategorie vybavení kuchyňských skřínek - k dispozici jsou zde tlumiče dvířek, vybavení do zásuvek, odpadkové koše a nákladní cargo koše. Pro příslušné dokončení kuchyně nabízíme také lišty k pracovní desce (lišty ke kuchyňské desce), sokly ke kuchyňské lince (rohy pro lišty kuchyňské desky) a další příslušenství.

 

Nábytek- Baumax.cz

 

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek zahrnuje hotové sady koupelnového nábytku, ale také jednotlivé kusy nábytku, jako jsou: koupelnové komody, koupelnové skříňky a koupelnové police. To vám umožní přizpůsobit vybavení velikosti koupelny a individuálním potřebám uživatelů. V této kategorii najdete také koupelnové zrcadla (zrcadla), bez nichž je těžké si tuto místnost představit.

 

Nábytek do obývacího pokoje

Nábytek do obývacího pokoje (obývací pokoj) je velmi bohatá a rozsáhlá kategorie. Při uspořádání obývacího pokoje nebo denního pokoje můžete použít hotové nábytkové sestavy: obývací stěny nebo sedací soupravy do obývacího pokoje (pohovky a sedací soupravy), nebo využít širokou nabídku vybavení, jako jsou: komody, vitríny a regály do obýváku, TV stolky, rohové sedací soupravy, pohovky, gauče nebo křesla do obývacího pokoje. Výběr vhodného nábytku závisí hlavně na prostoru, který máme k dispozici, a na funkcích, které musí obývací pokoj nebo denní pokoj splňovat. Nezapomněli jsme ani na nábytek do jídelny - jsou zde stoly do obývacího pokoje, židle do obývacího pokoje (taburety), konferenční stolky a lavice (TV stolky, konferenční a odkládací stolky). To vám umožní přizpůsobit vybavení individuálním potřebám souvisejícím s funkcí obývacího pokoje a denního pokoje. Nábytek do obývacího pokoje je k dispozici nejen v různých stylech, ale také v mnoha barevných provedeních.

 

Nábytek do ložnice

Nábytek do ložnice je kategorie, která nabízí postele do ložnice matrace a rošty a noční stolky. Zde si můžete také koupit šatní skříně do ložnice a komody do ložnice - vše, co potřebujete k zajištění pohodlí a pořádku v jedné z nejdůležitější místnosti v domě.

Nabídkou, kterou jistě ocení ženy, jsou nejrůznější toaletní stolky do ložnice. Díky tomuto jednoduchému, ale funkčnímu nábytku budete mít po ruce kosmetické přípravky a váš make-up bude vždy dokonalý.

 

Nábytek- Baumax.cz

 

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytekkancelářské židle, kancelářská křesla a psací stoly. Dále jsou zde kancelářské police, kancelářské komody a kancelářské regály.

Prvkem, který stojí za pozornost, jsou rohové psací stoly (rohové kancelářské stoly), které umožňují maximální využití prostoru a jejich používání je velmi pohodlné.

 

Pokoj pro hráče

Jedinečnou místností v domě je pokoj pro hráče (místnost pro hráče). Hraní na konzolách nebo počítačích je stále populárnější - je to forma zábavy a odbourávání stresu. Speciálně pro naše klienty jsme připravili herní židle a křesla, herní židle a herní stoly.

 

Předsíňový nábytek

Předsíňový nábytek tvoři primárně předsíňové stěny, vedle kterých jsou v předsíni zavěšena zrcadla do předsíně. Stěny lze doplnit dalším nábytkem do předsíně - jako věšáky do předsíně, botníky a velké šatní skříně do předsíně, a také komody a pufy.

 

Nábytek do dětského pokoje

Nábytek do dětského pokoje je nabídka určená především těm nejmladším, ale také teenagerům. V této kategorii najdete mnoho prvků, například: dětské pohovky, gauče, dětské sedací vaky a pufy, a samozřejmě také dětské postele.

Vzhledem k tomu, že se každý mladý člověk také musí učit, měl by mít k dispozici vhodně uspořádané místo. V jeho zařízení vám pomohou dětské psací stoly, regály do dětského pokoje a dětské židle. Další využitelný prostor poskytnou také šatní skříně do dětského pokoje a dětské komody.

 

Každý zákazník si najde v našem obchodě něco pro sebe - nákup nábytku v našem obchodě

V našem obchodě si každý zákazník najde něco, co se mu bude líbit. Nabízíme mnoho produktů v různých cenových relacích – můžeme nabídnout zákazníkovi řešení pro každý rozpočet. Náš nábytek si najde místo v jakémkoliv interiéru bytu nebo rodinného domu.

Pokud očekáváte vysokou kvalitu produktu, přesně takové produkty u nás najdete. Náš nábytek je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a pochází od důvěryhodných výrobců. Výrobky se vyznačují pečlivým zpracováním a nízkými cenami. Nakupování u nás je potěšením, proto se rozhodněte pro nejlepší řešení pro vás a vybavte si s námi svůj byt a dům!

 

Nábytek- Baumax.cz