Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Příslušenství
Žebřík
Tvar
Výška (cm)
Filtrační čerpadlo
Průměr (cm)
Hledat

Bazény

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4  5    
4999,00 Kč / ks 5999,00 Kč / ks
Akce
969,00 Kč / ks
Novinky
1  2  3  4  5    
Jaký vybrat bazénový vysavač? Najděte ten nejlepší model pro vás!

Jaký vybrat bazénový vysavač? Najděte ten nejlepší model pro vás!

11.07.2021

V horkých dnech je koupání v zahradním bazénu skvělým způsobem relaxace na zahradě. Používání zahradního bazénu však vyžaduje řádnou a především pravidelnou péči. Voda v bazénu je dokonale čistá jen přímo po jeho naplnění - v průběhu času...

Měl by být bazén uschován na zimu? Poradíme!

Měl by být bazén uschován na zimu? Poradíme!

08.09.2021

Zahradní bazén je velkým lákadlem nejen pro děti, ale i pro dospělé. V horkých letních dnech není nic tak dokonale osvěžujícího, jako je koupel ve studené vodě. Abyste si mohli bazén užívat dlouhodobě, je nutné zahradní bazén připravit na zimní sezonu.

Jaké nafukovací hračky vybrat do bazénu

Jaké nafukovací hračky vybrat do bazénu

15.01.2021

Je těžké si představit lepší způsob relaxace v horkých dnech, než plavat v bazénu. Voda nás nejen ochladí, ale zároveň zaručí příjemnou relaxaci celé rodině. Zahradní bazén pro děti s nafukovacími hračkami je splněným snem mnoha dětí. Plavecké pomůcky...

Čím zakrýt bazén?

Čím zakrýt bazén?

16.03.2021

Zahradní bazény by měly být řádně zajištěny pro dobu méně častého používání. Při koupi zahradního bazénu často pořizujeme k němu navíc bazénové podložky, bazénové žebříky nebo jiného užitečné bazénové příslušenství. Zapomínáme, že bazénový kryt je...

Jak si vyrobit zahradní vířivku?

Jak si vyrobit zahradní vířivku?

16.09.2021

Vířivka v soukromí domácí koupelny již dnes není exkluzivním produktem. Vířivka není nic jiného než prostorná a pohodlná vana s hydromasáží. „Bublinkový bazén“ v zahradě je však stále považován za projev určité extravagance. Kombinace zahrady...

Zahradní bazény

Léto, horké dny vybízejí k hledání řešení, která vám umožní odpočívat a zároveň se ochladit. Jedním z nejoblíbenějších řešení mezi našimi zákazníky jsou v tomto ohledu zahradní bazény. Vlastní zahradní bazén v soukromí domácí zahrady vám umožní ochladit se a zároveň vám poskytne místo, kde se můžete koupat nebo jen tak ležet ve vodě. Pořízení zahradního bazénu je často velkou investicí, proto se vyplatí seznámit se s typy bazénů předem, abyste vybrali ten nejvhodnější model pro vás.

Jaký bazén vybrat?

Při výběru zahradního bazénu byste měli vzít v úvahu především jeho účel. Pokud budou bazén využívat pouze děti, postačí jim nafukovací bazének, ale pokud si chtějí zaplavat i dospělí, vyplatí se koupit samonosné bazény nebo bazény s kovovou konstrukcí. Řiďte se také kvalitou materiálů použitých při výrobě – bazén by měl být pevný a odolný vůči různým povětrnostním vlivům. Chcete-li si plně užít plavání v bazénu na zahradě, ujistěte se, že má veškeré potřebné příslušenství. Při výběru bazénu na zahradu můžete vybrat jeho tvar, který může být obdélníkový nebo kulatý. Cena bazénů je různá, a tak si každý najde ten správný zahradní bazén pro sebe a celou rodinu. K relaxaci na zahradě poslouží sezónní bazény a celoroční zahradní bazény, rozhodně se vyplatí investovat do vlastního bazénu.

V obchodě BauMax najdete široký výběr zahradních bazénů od uznávaných a zkušených výrobců. V zahradním bazénu z naší nabídky budete moci aktivně trávit volný čas plaváním, je to také skvělé místo k lenošení na nafukovacích matracích. Rozhodnutím o koupi bazénu získáváte spoustu zábavy a jedinečný způsob relaxace.

Bazén s kovovou konstrukcí nebo samonosný bazén?

Stěny samonosného bazénu se drží tlakem vody, která jej naplní, - při naplnění bazénu vodou bazén získává požadovaný tvar. Konstrukce stojanového bazénu je podepřena kovovým rámem. Jaký typ bazénu je lepší? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Oba typy bazénů mají své výhody a nevýhody. Rozmístění stojanového bazénu je poměrně pracné, i když zahradní bazén s kovovou konstrukcí lze snadno sestavit, z druhé strany samonosný bazén se může zdát méně stabilní. Samonosné bazény mají nafukovací límec, který chrání před účinky nárazu na jeho okraj, takže bude bezpečnější pro ty, kteří se rádi baví ve vodě. Bazény s kovovou konstrukcí mají rám z antikorozního materiálu a jsou k dispozici ve větší velikosti - velikost bazénu může být opravdu působivá. Stojanový bazén je k dispozici v různých velikostech a tvarech, zatímco samonosné bazény jsou kulaté výrobky.

K dispozici je také zahradní vířivka. V takové celoroční zahradní vaně si odpočinete nejen v létě a díky příjemným vodním bublinkám se budete cítit opravdu skvěle. Voda v zahradní vířivce může dosahovat vysokých teplot, proto buďte při používání bazénu opatrní. Zahradní vířivku využijete jak na zahradě, tak uvnitř domu, výrobky patří do kategorie menších bazénů a většinou se jedná o bazény nafukovací. Jacuzzi je dokonalý bazén, který je v zimních dnech skvělou alternativou sauny nebo relaxační koupele. Umožní vám i letní odpočinek na zahradě, nezapomeňte si vhodně nastavit teplotu vody, aby vám pak bazén sloužil venku k ochlazení.

Jaký bazén pro dítě?

Malý nafukovací bazének je tou nejlepší volboou pro nejmenší děti. Batolata budou milovat cákání v mělké vodě, zvláště pokud tam najdou své oblíbené hračky. Dětské bazény jsou dostupné v různých tvarech a objemech. Starší děti mohou s jistotou využívat větší bazény, které vytvoří skvělé podmínky pro výuku plavání. Nafukovací zahradní bazény pro děti jsou mělké bazény, ve kterých si děti, i ty nejmenší, mohou bezpečně hrát. Zahradní bazén pro vaše děti lze dodatečně vybavit skluzavkami, slunečníky nebo sítěmi pro míčové hry. Větší a prostornější nafukovací bazén umožní dětem svobodně plavat, ovšem ti nejmenší by jej měli používat pouze pod dohledem dospělých.

Jak pečovat o zahradní bazén?

Udržet zahradní bazén v čistotě není nic složitého, stačí k tomu správná bazénová chemie a bazénové čerpadlo. Voda v bazénu musí mít odpovídající hodnotu Ph: v rozmezí 7,0 - 7,4. Hodnotu Ph je potřeba kontrolovát každých pár dní, a v případě potřeby upravit vhodnými přípravky. Rozvoji plísní, mikroorganismů a řas se zabrání použitím filtračních čerpadel a vhodné bazénové chemie. Bazénovou chemii byste měli používat vždy, a to i v malých dětských bazénech - zajistíte tím bezpečnost a hygienu při zábavě a plavání. Postarejte se o čistou vodu, abyste se mohli svobodně koupat bez obav o vlastní zdraví.

U velkých zahradních bazénů zvažte nákup filtračních čerpadel. Naše nabídka zahrnuje písková a kartušová čerpadla. Aby čerpadlo plně chránilo bazén před škodlivými faktory, je třeba jeho výkon přizpůsobit velikosti bazénu, který máte – čím větší bazén, tím větší by měl být objem a výkon bazénového čerpadla.

Jak ohřívat vodu v bazénu?

Pokud je venku teplo, nemusíte se starat o správnou teplotu vody. Problém nastává, když je špatné počasí, a přesto se chcete vykoupat v bazénu. V nabídce mamé solární kryty, které během dne absorbují sluneční energii a sluneční záření a ohřívají vodu v době, kdy se bazén nepoužívá. Je to skvělý způsob pro příjemnou večerní koupel. Vybrat si můžete rovněž speciální tepelná čerpadla – to je skvělá alternativa k solarním krytům, zvláště když venku nesvítí slunce.

Skvělá zábava každého letního dne!

Aby byla zábava dokonalá, vyplatí se dokoupit doplňkové příslušenství. Zahradní bazény využívají především děti, takže nákup míčů, nafukovacích hraček a pěnových vodních nudlí bude ideální nápad. Bez ohledu na to, zda jste investovali do samonosného bazénu nebo stojankového bazénu, dodatečné příslušenství se bude vždy hodit. Vy a vaši blízcí si určite užijete nafukovací plážové míče a matrace ve tvaru zvířátek, a skvěle strávíte čas na vaší zahradě hraním a relaxací. V horkých dnech je bazén ideálním místem pro ochlazení, takže se bude hodit na každou zahradu.

Naše atraktivní bazény jsou skvělým způsobem trávení volného času a dokonalou volbou pro celou rodinu. Můžete si vybrat bazény s kovovou konstrukcí nebo různé modely samonosných bazénů. Zahradní bazén vybavte doplňkovými prvky. Vhodná bude bazénová chemie a stejně tak se bude hodit pískové nebo kartušové čerpadlo. Je to skvělý způsob trávení volného času a zábava na mnoho let a mnoho sezón!