Vybavení koupelny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    127
1849,00 Kč / ks
2099,00 Kč / ks
5399,00 Kč / ks
4299,00 Kč / ks 4799,00 Kč / ks
Akce
5999,00 Kč / ks
749,00 Kč / ks
549,00 Kč / ks
659,00 Kč / ks
659,00 Kč / ks
3249,00 Kč / ks 5199,00 Kč / ks
Výprodej
3099,00 Kč / ks 3639,00 Kč / ks
Výprodej
1    3  4  5    127
Zlato v koupelně, mozaiky a obklady v ušlechtilé barvě

Zlato v koupelně, mozaiky a obklady v ušlechtilé barvě

15.12.2021

Zlatá - barva spojená s přepychem, luxusem a glamour stylem, se stále častěji používá jako doplněk k aranžmá, dekoracím a ozdobám. Hostí v interiérech obývacích pokojů, kuchyní, ložnic a nově i koupelen. Zlaté dekorace a doplňky dělají aranžmá elegantní..

Dokončení koupelny

Dokončení koupelny

27.04.2021

Při koupi nového bytu jej obvykle vyzvedneme v developerském stavu, zcela nevhodném pro bydlení - než se v něm rozhodneme bydlet, měly by být dokončeny a vybaveny všechny interiéry. Koupelna je vedle kuchyně jedním z těch místností, které musíme zařídit..

Koupelna ve stylu spa - Top 5 nápadů na uspořádání

Koupelna ve stylu spa - Top 5 nápadů na uspořádání

06.01.2022

Stres v práci, těžký, dlouhý den, depresivní atmosféra a špatná nálada jsou důvody, proč lidé stále častěji hledají vhodné a účinné způsoby relaxace. Mnoho lidí volí výlety a návštěvy SPA salonů...

Protiskluzové dlaždice do koupelny. Kdy se oplatí do nich investovat?

Protiskluzové dlaždice do koupelny. Kdy se oplatí do nich investovat?

25.06.2021

Stěny a podlahy koupelny mohou zdobit dlaždice v tlumených nebo kontrastních barvách a vzorech.

Zařídit koupelnu není snadný úkol. Nejčastěji máte k dispozici nevelkou plochu, na které musíte nainstalovat vše potřebné vybavení koupelny, a nenarušit estetický a harmonický vzhled interiéru. Kompletní vybavení pro koupelny - sanita, sprchy, vany, baterie, koupelnový nábytek a doplňky do koupelny u nás v Baumax

Vybavení koupelny - Baumax

Pomocí několika ověřených metod můžete vytvořit prostornou a pohodlnou místnost:

 

 • Stěny, podlaha a strop koupelny by měly být vyhotoveny v lehkých a chladných odstínech: bílá, šedá, modrá nebo prášková růžová. Tyto barvy vytvářejí dojem většího prostoru v malé koupelně.

 

 • Obdélníková koupelnová keramika uspořádaná horizontálně zvětší a vizuálně rozšíří koupelnový prostor. Vertikální dlaždice interiér zbytečně snižují.

 

 • Optické zvětšení prostoru bude ovlivněno i velkým formátem dlaždic, který vytvoří dojem jednoho velkého povrchu.

 

 • V každé koupelně jsou vhodné lesklé reflexní materiály. Lesklé dlaždice, lakovaný vysoce lesklý nábytek, chromové baterie, kovové koupelnové doplňky a velká zrcadla.

 

 • Pokud jste fanoušky dlouhých lázní, ale Váš prostor na vybavení koupelny je omezený, je dobré vybrat model vany, například rohovou nebo s asymetrickým tvarem, která nebude zabírat mnoho místa.

 

 • Stojí za úvahu vybrat sprchový kout s lehkými chromovými profily a čiré, bezbarvé sklo, které nerozdělí koupelnu na menší plochy.

 

 • Nízké sprchové vaničky jsou oblíbené v malých prostorech. Díky malé velikosti sprchové vaničky je koupelna mnohem prostornější. A kombinací průhledné kabiny s nízkou vaničkou se sprchová zóna může ještě více zvýraznit zajímavými dlaždicemi nebo mozaikami.

 

 • Pokud jsou názory členů domácnosti týkající se výběru vany nebo sprchy rozdílné, v prodejnách Baumax najdete sprchové zástěny nebo závěsy, které změní vanu na dvouúčelový prostor.

 

 • Správně navržené osvětlení koupelny se správnou barvou a intenzitou způsobí, že malá koupelna bude čistší a větší.

 

 • Je důležité mít dobrý skladovací systém, čím méně bude věcí na viditelném místě, tím bude koupelna prostornější a uspořádaná.

 

 • Je také důležité zajistit, aby jakmile vstoupíte do koupelny, bylo vidět co nejvíce volného prostoru. Tento trik zajistí iluzi většího prostoru.