Koberce

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    89
739,00 Kč / ks 899,00 Kč / ks
Akce
339,00 Kč / ks 499,00 Kč / ks
Akce
599,00 Kč / ks 799,00 Kč / ks
Akce
339,00 Kč / ks 499,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    89

Koberce

 

Obchodní síť BauMax nabízí širokou škálu koberců, které jsou k dispozici v různých velikostech a barvách, jelikož se jedná o velice důležitý doplněk, který nás nejen zahřeje, ale může změnit celkový vzhled interiéru. Koberce nejsou pouze estetickým prvkem, ale také i funkčním. Představte si, že vstanete v chladném ránu z vyhřaté postele a položíte nohy na studenou podlahu ... Nepříjemná představa pro většinu z nás, že? Podívejte se proto na nabídku našeho internetového obchodu a vyberte si koberec pro vaši ložnici – ať je každodenní vstávání pohodlné a příjemné !

Koberce pouze pro bohaté  

Věděli jste, že nejstarší známý koberec byl vyroben asi 400 let před naším letopočtem? Stále můžete obdivovat jeho tkaná vlákna, protože byl nalezen v bloku ledu – díky zamrznutí přežil tisíciletí ve výborném stavu. S největší pravděpodobností se umění tvorby koberců vyvíjelo na pláních střední Asie, kde kočovníci potřebovali pohodlnou ochranu před zimou. A tak jej vyráběli z ovčí a kozí vlny. V 16. století se běžně používaly pro dekorativní účely. Jednalo se však o drahou dekoraci, protože byly tkané na základě maleb od malířů, což značně prodloužilo čas vzniku textílií. Navíc se k výrobě používala ušlechtilá kombinace hedvábí a zlatého vlákna. Na koberec se však mohli postavit jen ti nejbohatší. V dnešní době je to velmi populární produkt, takže je těžko hledat domácnost, kde by tento prvek nebyl používán. Také, kdo z nás nemá rád komfort a útulnost, který tento doplněk nabízí. A co je důležité, nejenom ty dražší, ale i ty levné koberce mají kvalitní provedení.

Vybrali jsme pro Vás:

Monochromatický nebo vzorovaný koberec?

Koberce vysoké kvality za přijatelné ceny najdete v sortimentu našich prodejen. V naší nabídce nabízíme kusové koberce, zátěžové koberce, koberce metráž a všecny jsou v různorodých barvách a vzorech nebo jen jednobarevné . Každý z typů má své příznivce. Monochromatické provedení se častěji používá v minimalistických interiérech. Vzorované modely jsou oblíbené u milovníků retro stylu a rustikální výzdoby. Květinové motivy často odkazují na tradiční estetiku známou z předchozích desetiletí. Ostatní typy mají modní geometrické vzory – tyto typy jsou vhodné hlavně pro interiéry zařízené v moderním, industrailním, dokonce futuristickém stylu.

V obývacím pokoji použití koberců je stále více populární a oblíbené. Spolu se sedací soupravou, pohovkou nebo rohovou sedací soupravou jsou nedílnou součástí vybavení této místnosti. Koberec chrání podlahu před poškrábáním a poskytuje větší pohodlí.

Moderní koberce do obývacích pokojů a ložnic jsou vyrobeny z vysoce kvalitních vláken, díky kterým zůstanou v perfektním stavu i po několika letech.

  • Koberce z PVC jsou odolné vůči vnějším vlivům, nečistotám, zápachům a skvrnám.
  • Koberce z vlny vyžadují naopak větší péči.

Hledat vhodný model není vždy snadný úkol. Můžete se seznámit s naší nabídkou a navštívit nás v kamenných prodejnách BauMax, nebo se podívat na naše webové stránky www. baumax.cz , kde snadno můžete najít ten, který splňí všechny vaše požadavky.