Koberce

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    82
739,00 Kč / ks 939,00 Kč / ks
Akce
739,00 Kč / ks 779,00 Kč / ks
Akce
1499,00 Kč / ks 1999,00 Kč / ks
Výprodej
1    3  4  5    82
Jaký zvolit koberec k šedé pohovce

Jaký zvolit koberec k šedé pohovce

09.03.2022

Koberec je v současné době velmi oblíbeným interiérovými designery prvkem vybavení interiéru. Na to že ještě donedávna byl spojován spíše s doplňkem pro klasické interiéry a milovníky tradicionalismu, dnes zažívá slavnostní návrat. Správně vybraný...

Jaký zvolit koberec do obývacího pokoje

Jaký zvolit koberec do obývacího pokoje

29.01.2022

Přestože na začátku tohoto století vyšly na chvíli z módy koberce do obývacího pokoje a běhouny, nyní se vracejí s dvojnásobnou oblibou. Není se čemu divit – podlahové krytiny dodávají místnosti ...

Nejmódnější koberce -Klasika, která se vždy ubrání

Nejmódnější koberce -Klasika, která se vždy ubrání

05.01.2022

Také minimalistické a velmi úsporné, moderní interiéry vyžadují zavedení vhodných doplňků. Vybavení a dekorace jsou nesmírně důležité aspekty zdobení domu či bytu a výsledný efekt aranžmá do značné míry na nich závisí...

Jak zabezpečit schody před dětmi? top 3 nejlepší řešení!

Jak zabezpečit schody před dětmi? top 3 nejlepší řešení!

04.08.2022

Bydlíte v rodinném domě, ve kterém je schodiště a vaše dítě začalo lézt či dokonce chodit? Pak by vás mohl náš článek zaujmout. Prozkoumávání zákoutí domu je pro každé dítě velmi atraktivní činností...

Koberce

 

Obchodní síť BauMax nabízí širokou škálu koberců, které jsou k dispozici v různých velikostech a barvách, jelikož se jedná o velice důležitý doplněk, který nás nejen zahřeje, ale může změnit celkový vzhled interiéru. Koberce nejsou pouze estetickým prvkem, ale také i funkčním. Představte si, že vstanete v chladném ránu z vyhřaté postele a položíte nohy na studenou podlahu ... Nepříjemná představa pro většinu z nás, že? Podívejte se proto na nabídku našeho internetového obchodu a vyberte si koberec pro vaši ložnici – ať je každodenní vstávání pohodlné a příjemné !

Koberce pouze pro bohaté  

Věděli jste, že nejstarší známý koberec byl vyroben asi 400 let před naším letopočtem? Stále můžete obdivovat jeho tkaná vlákna, protože byl nalezen v bloku ledu – díky zamrznutí přežil tisíciletí ve výborném stavu. S největší pravděpodobností se umění tvorby koberců vyvíjelo na pláních střední Asie, kde kočovníci potřebovali pohodlnou ochranu před zimou. A tak jej vyráběli z ovčí a kozí vlny. V 16. století se běžně používaly pro dekorativní účely. Jednalo se však o drahou dekoraci, protože byly tkané na základě maleb od malířů, což značně prodloužilo čas vzniku textílií. Navíc se k výrobě používala ušlechtilá kombinace hedvábí a zlatého vlákna. Na koberec se však mohli postavit jen ti nejbohatší. V dnešní době je to velmi populární produkt, takže je těžko hledat domácnost, kde by tento prvek nebyl používán. Také, kdo z nás nemá rád komfort a útulnost, který tento doplněk nabízí. A co je důležité, nejenom ty dražší, ale i ty levné koberce mají kvalitní provedení.

Vybrali jsme pro Vás:

Monochromatický nebo vzorovaný koberec?

Koberce vysoké kvality za přijatelné ceny najdete v sortimentu našich prodejen. V naší nabídce nabízíme kusové koberce, zátěžové koberce, koberce metráž a všecny jsou v různorodých barvách a vzorech nebo jen jednobarevné . Každý z typů má své příznivce. Monochromatické provedení se častěji používá v minimalistických interiérech. Vzorované modely jsou oblíbené u milovníků retro stylu a rustikální výzdoby. Květinové motivy často odkazují na tradiční estetiku známou z předchozích desetiletí. Ostatní typy mají modní geometrické vzory – tyto typy jsou vhodné hlavně pro interiéry zařízené v moderním, industrailním, dokonce futuristickém stylu.

V obývacím pokoji použití koberců je stále více populární a oblíbené. Spolu se sedací soupravou, pohovkou nebo rohovou sedací soupravou jsou nedílnou součástí vybavení této místnosti. Koberec chrání podlahu před poškrábáním a poskytuje větší pohodlí.

Moderní koberce do obývacích pokojů a ložnic jsou vyrobeny z vysoce kvalitních vláken, díky kterým zůstanou v perfektním stavu i po několika letech.

  • Koberce z PVC jsou odolné vůči vnějším vlivům, nečistotám, zápachům a skvrnám.
  • Koberce z vlny vyžadují naopak větší péči.

Hledat vhodný model není vždy snadný úkol. Můžete se seznámit s naší nabídkou a navštívit nás v kamenných prodejnách BauMax, nebo se podívat na naše webové stránky www. baumax.cz , kde snadno můžete najít ten, který splňí všechny vaše požadavky.