Koberce

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    54
769,00 Kč / ks
699,00 Kč / ks
339,00 Kč / ks
699,00 Kč / ks
1579,00 Kč / ks
1299,00 Kč / ks
769,00 Kč / ks
609,00 Kč / ks
Novinky
899,00 Kč / ks
1839,00 Kč / ks
739,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
1049,00 Kč / ks
Výprodej
1669,00 Kč / ks
2449,00 Kč / ks
2449,00 Kč / ks
2449,00 Kč / ks
1    3  4  5    54

Obchodní síť BauMax nabízí širokou škálu koberců, které jsou k dispozici v různých velikostech a barvách, jelikož se jedná o velice důležitý doplněk, který může změnit celkový vzhled místnost. Koberce nejsou pouze estetické, ale i funkční. Představte si, že v chladném ránu vstanete z vyhřívané postele a položíte nohy na studenou podlahu ... Nepříjemná představa, že? Podívejte se proto na nabídku našeho internetového obchodu a vyberte si koberec pro vaši ložnici – vstávejte každý den pohodlně!

Koberce pouze pro bohaté   Koberce - BauMax

Věděli jste, že nejstarší známý koberec byl vyroben asi 400 let před naším letopočtem? Stále můžete obdivovat jeho složitě tkaná vlákna, protože byl nalezen v bloku ledu – díky zamrznutí přežil tisíciletí ve výborném stavu. S největší pravděpodobností se umění tvorby koberců vyvíjelo na pláních střední Asie, kde kočovníci potřebovali pohodlnou ochranu před chladem. A tak ho vyráběli z ovčí vlny a koz. V 16. století se koberce běžně používaly na dekorativní účely. Jednalo se však o drahou dekoraci, protože byly tkané na základě maleb od malířů, což značně prodloužilo čas formování textilií. Navíc se používala ušlechtilá rotace hedvábí a zlatého vlákna. Na koberec se však mohli postavit jen ti nejbohatší. Dnes je velmi populárním produktem a používán téměř v každé domácnosti.

Monochromatický nebo vzorovaný koberec?

Koberce vysoké kvality za přijatelné ceny najdete v sortimentu našich prodejen, kde je najdete v plných barvách i se vzory. Obě varianty mají své příznivce. Monochromatické koberce se častěji používají v minimalistických interiérech. Návrhy jsou oblíbené u milovníků retro módy a rustikální výzdoby. Květinové motivy často odkazují na tradiční estetiku, známou z předchozích desetiletí. Další kobercové vzory zahrnují více geometrických tvarů – toto řešení je určeno pro moderní, možná i futuristické pokoje.

V obývacím pokoji se použití koberců stalo velmi populární variantou. Spolu s odpočinkem, pohovkou nebo rohovou sedačkou je nedílnou součástí vybavení této místnosti. Koberec chrání podlahu před poškrábáním a poskytuje větší pohodlí.

Moderní koberce do obývacích pokojů a ložnic jsou vyrobeny z vysoce kvalitních vláken, díky kterým dekorace zůstanou v perfektním stavu i po několika letech.

  • Koberce z plastu jsou odolné vůči vnějším vlivům, nečistotám, zápachům a skvrnám.

  • Koberce z vlny vyžadují naopak větší péči.

Mezi modely, které jsou k dispozici na kamenných prodejnách BauMax, můžete snadno najít ten, který splňuje všechny vaše požadavky.