Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Hledat

Potřeby pro zvířata

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
1527,75 Kč / ks
159,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
1  2  3    

Potřeby pro zvířata

 

Psi, kočky, ptáci a hlodavci jsou našimi oblíbenými domácími mazlíčky. Každý z nás se stará o to, aby se naši mazlíčci cítili spokojeně a šťastně, proto dáváme jim jejich oblíbené krmivo. Díky tomu, naší mazlíčci v pohodě se také zlepšuje, že jsou naše nálada. Naše zahrada je často místem, kde zvířata tráví čas. Zjistěte, jaké další produkty z nabídky našeho obchodu- Potřeby pro zvířata, způsobí, že se naše zvířata budou cítit ještě lépe.

 

Potřeby pro zvířata- Baumax.cz

 

Krmiva a pamlsky

Zdraví a spokojenost domácích mazlíčků zaleží také od správné výživy. Vyvážené pochoutky, kompletní krmivo a vhodné vitamíny jsou dietou, díky níž budou vaší mazlíčci aktivní a v pohodě. Psi a kočky se budou rádi hrát, ptáci budou mít krásné, barevné peří a hlodavci se nebudou skrývat v rozích klecí. Krmiva a pochoutky dostupné v našem obchodě zajistí domácím mazlíčkům vyváženou stravu. 

 

Misky a krmítka pro domácí mazlíčky

Aby bylo jídlo esteticky a hygienicky podáno, stojí za to postarat se o vhodné příslušenství. Pro psy a kočky jsme připravili nabídku misek různých velikostí. Misky mají ve spodu protiskluzovou gumu, která zabraňuje klouzání misky po kluzkém povrchu, např. dlažbě. Misky jsou nejčastěji vyrobeny z plastu nebo kovu a proto udržet je v čistotě je velmi snadné - udržování  hygieny je velmi důležité jelikož braní případnému onemocnění domácích mazlíčků. 

 

Potřeby pro zvířata- Baumax.cz

 

Hračky pro domácí mazlíčky

Pro domácí mazlíčky, zejména psy a kočky, jsme také připravili širokou nabídku hraček. Psa potěší, když si domů přineseme bavlněné lano nebo gumové kuličky – pomocí těchto pomůcek bude zábava s naším mazlíčkem potěšením. Pro kočky jsme připravili hračky s peřím. Pírka jsou pro kočky mimořádně atraktivním prvkem, kočky se s nimi rádi hrají a loví je. Z dostupných produktů by naši kočku mohly zaujmout také plyšové umělé myši a míčky.

 

Hygiena a péče o srst a drápy

Péče o domácí mazlíčky znamená také péči o jejich srst a drápy. Proto jsme v naší nabídce připravili produkty, které vám pomohou s péčí o domácího mazlíčka a udržení jeho celkového dobrého stavu.  

Pro kočky i psy jsme připravili nabídku kartáčů a hřebenů, aby byla srst našich mazlíčků zdravá a lesklá. Peče o domácí mazlíčky znamená také péčí o jejich drápky - k tomu budete potřebovat speciální nůžky a kleště. Zastřihávání drápů je obzvláště důležité pro psy, když máte doma podlahové panely nebo dlažbu, a pro morčata, jejichž drápy je třeba pravidelně stříhat. Pro správnou péči o kočičí drápy budou vhodné a užitečné škrabadla pro kočky.

 

Odpočinek

Naši mazlíčci milují spát a lenošit na teplých, měkkých místech. Měli byste zajistit, aby jejich spánek byl zdravý a klidný. Bez ohledu na to, zda jsou zvířata raději venku nebo uvnitř, připravili jsme řadu produktů.

Pro psa, žijícího hlavně na zahradě, bude vhodná a užitečná psí bouda. Nabízíme boudy pro psy z borovice nebo smrkového dřeva, které budou dokonalým útočištěm pro našeho mazlíčka. Ochrání psa před silným větrem, deštěm a přijde vhod i pří pálícím slunci.

Za pozornost stojí také naše nabídka pelíšků. Domácí mazlíčci rádi využijí další místo na spaní, které jsme pro ně připravili.

 

Potřeby pro zvířata- Baumax.cz

 

Péče o domácí mazlíčky bude potěšením nejen pro našeho mazlíčka, ale i pro nás. Využijte výrobků z naší nabídky - péče o psa, kočku, ptáčky nebo hlodavce, aby se vaši mazlíčci měli co nejlépe a vy sami, se cítili skvěle.