Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Barva
Více
Tvar
Rozkládací
Styl
Povrchová úprava
Kolekce
Více
Hledat

Konferenční stolky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    14
3919,30 Kč / ks 5599,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3079,30 Kč / ks 4399,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2719,20 Kč / ks 3399,00 Kč / ks
Výprodej
2519,30 Kč / ks 3599,00 Kč / ks
Akce
1019,40 Kč / ks 1699,00 Kč / ks
Akce
1859,40 Kč / ks 3099,00 Kč / ks
Akce
2099,40 Kč / ks 3499,00 Kč / ks
Akce
1799,40 Kč / ks 2999,00 Kč / ks
Akce
1919,40 Kč / ks 3199,00 Kč / ks
Akce
1499,40 Kč / ks 2499,00 Kč / ks
Akce
1259,40 Kč / ks 2099,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    14
Jak vyrobit stolek z palet? Zjistěte! Pokyny krok za krokem

Jak vyrobit stolek z palet? Zjistěte! Pokyny krok za krokem

12.08.2021

Paletový nábytek se těší neustálé popularitě po mnoho sezón. Je nejen módní, ale také odolný a ekologický. Ačkoliv je primárně spojován se skandinávskými a industriálními interiéry, podle provedení se hodí téměř k jakémukoliv uspořádání. Pokud jej...

Módní konferenční stolek v obývacím pokoji

Módní konferenční stolek v obývacím pokoji

06.07.2020

Konferenční stolky jsou nedílnou součásti obývacího pokoje, umístěných před pohovkou nebo rohovou sedačkou. Nenahraditelné jsou pro odložení knihy, sklenice nebo naservírovaní hostům občerstvení. Nemůžete si je v místnosti nevšimnout, proto...

Módní konferenční a kávové stolky v obývacím pokoji

Módní konferenční a kávové stolky v obývacím pokoji

04.12.2020

Konferenční a kávové stolky mají své nepostradatelné místo v obývacím pokoji před pohovkou nebo rohovou sedací soupravou. Nepostradatelné, v případě že potřebujete odložit knihu, sklenici nebo nabídnout hostům občerstvení. Nelze si ho nevšimnout, takže...

Zařizujeme obývací pokoj v panelovém domě - průvodce ve 3 krocích

Zařizujeme obývací pokoj v panelovém domě - průvodce ve 3 krocích

03.11.2020

Pro mnoho lidí je bydlení v panelovém domě pohodlným způsobem každodenního života, který je mírně omezen malým prostorem. Obzvláště obtížné může být pohodlné a estetické uspořádání obývacího pokoje. Jak chytře a efektivně uspořádat nábytek, tak aby...

Odkládací a konferenční stolky, jak si vybrat konferenční stolek do obývacího pokoje?

Odkládací a konferenční stolky, jak si vybrat konferenční stolek do obývacího pokoje?

22.10.2020

Větší konferenční nebo menší odkládací stolek je nepostradatelným prvkem každého obývacího pokoje. I ta nejpohodlnější pohovka nebo rohová sedací souprava nebudou dostatečně plnit svoji funkci, pokud poblíž není konferenční nebo odkládací stolek. ...

Jak vybrat ideální konferenční stolky do obývacího pokoje?


Aranžmá obývacího pokoje je jednou z nejdůležitějších kompozic, které budete muset vytvořit ve svém domě nebo bytě. Koneckonců, obývací pokoj je na jedné straně nejnavštěvovanější místností jak členy domácnosti, tak i hosty, kteří vás přijdou navštívit. Vyplatí se proto zařídit tento interiér atraktivně, pohodlně a funkčně. Jedním z prvků, které lze do obývacího pokoje přidat, budou určitě kávové a konferenční stolky do obývacího pokoje.

 


Jaký nábytek do obývacího pokoje najdete v naší nabídce?

Obývací pokoj je ideálním místem k odpočinku a trávení volného času s rodinou a přáteli. Aby odpočinek a společenská setkání probíhaly v příjemné atmosféře, vyplatí se pořídit si příslušný nábytek do obývacího pokoje. Sedací soupravy do obývacího pokoje budou samozřejmě užitečné. Pohodlné pohovky do obývacího pokoje a křesla do obývacího pokoje vytvoří atraktivní sedací soupravy, díky kterým strávíte příjemné chvíle s přáteli a rodinou. Pokud hledáte speciální sedací soupravu do obývacího pokoje, podívejte se na náš modulární nábytek. Díky němu můžete sestavit soupravu dle vašich vlastních potřeb a preferencí. 

Kromě sedacích souprav bude užitečné rovněž další vybavení. Podívejte se také na TV stolky a kávové stolky z naší nabídky. Pokud obývací pokoj slouží také jako jídelna, určitě tam umístěte stoly do obývacího pokoje stoly a židle do obývacího pokoje. 


Jak užitečné jsou konferenční stolky?

Mezi nábytkem do obývacího pokoje jsou konferenční stolky a kávové stolky jedním z nejdůležitějších a nejoblíbenějších produktů. Konferenční stolek je nejčastěji umístěn před pohovku, gauč nebo rohovou sedací soupravu. Během rodinných setkáních nebo večírcích s přáteli dáte tam nápoje, občerstvení a šálky kávy nebo čaje. Konferenční stolek lze také použít k odložení knihy nebo novin, které zrovna čtete.

Je také těžké si představit společný večer s rodinou bez konferenčního stolku. Na stolek můžete rozložit deskové hry, díky kterým se celá rodina sejde dohromady, aby společně strávila čas hraním oblíbených her. Pokud chcete v obývacím pokoji uspořádat domácí kino, a společně s rodinou sledovat filmy, odkládací stolek poslouží jako místo, kam si budete moci dát misku s popcornem a sklenice s nápoji.

Vhodně zvolený konferenční stolek bude navíc nejen praktickým prvkem vybavení, ale také ozdobou obývacího pokoje. Stolky a konferenční stolky mohou mít opravdu nádherné vzory, barvy a tvary, takže je snadno přizpůsobíte stylu interiéru. Konferenční stolky do obývacího pokoje pak bude atraktivním a krásným kusem nábytku, který zdůrazní charakter obývacího pokoje.


Jak mohou moderní konferenční stolky do obývacího pokoje změnit interiér?

Atraktivní design nábytku zdůrazní styl převládající v obývacím pokoji. Při výběru konferenčního stolku do obývacího pokoje byste proto měli brát ohled jak na jeho funkčnost, tak i estetický vzhled. Stolky nabízené v našem obchodě jsou velmi rozmanité. Ujistěte se, že vybraný vámi model odpovídá celkovému uspořádání interiéru, a bude pro něj atraktivním doplňkem. Díky obrovské rozmanitosti produktů je naše nabídka schopna uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.


Materiál – sklo, dřevěné prvky nebo kov?

Materiály, ze kterých je nábytek vyroben, jsou v případě konferenčních stolků nesmírně důležité. V případě stolků navržených v moderním stylu se používá masivní dřevo, kov, plast a sklo. Tyto materiály jsou často navzájem kombinovány za účelem vytvoření designových produktů. Příslušný materiál zdůrazní charakter interiéru a bude ladit se stylem, který jste si vybrali pro aranžmá. Pokud je váš dům nebo byt uspořádán spíše v tradičním stylu, je nejlepší zvolit dřevěné konferenční stolky. Kulaté stolky ze dřeva tvoří klasické prvky. Moderní design je většinou zdůrazněn sklem, kovem a nábytkovou deskou ve vysokém lesku. Deska stolu je obzvlášť důležitá. V případě kávových a konferenčních stolků je to totiž jejich nejviditelnější část.


Jak důležitý je materiál a jeho kvalita?

Při nákupu stolku věnujte pozornost kvalitě materiálu, ze kterého byl vyroben. Kvalitní materiály znamenají pevný a odolný nábytek, který bude ozdobou vašeho obývacího pokoje na mnoho let. Zvláštní pozornost věnujte skleněným stolům. Vybírejte výrobky z tvrzeného skla. Budou pevnější, odolnější vůči tepelným šokům a v případě rozbití se rozpadnou na malé kousky s neostrými hranami.


Jak tvar stolu ovlivňuje uspořádání obývacího pokoje?

Odkládací a konferenční stolky se mohou lišit nejen barvou ale i tvarem. V tomto ohledu je obzvláště důležitý tvar desky stolku. Můžete si vybrat nábytek, jehož tvar je obdélníkový, kulatý, čtvercový nebo asymetrický. 


Kde bude obdélníkový stolek fungovat nejlépe?

Obdélníkový konferenční stolek je spíše klasický model. Bude ale také dobře fungovat v modernějším provedení. Při umístění před rohové sedací soupravy vypadá obzvlášť atraktivně. Jeho jednoduché, přesto elegantní tvary, budou snadno ladit do různých stylů interiéru. Obdélníkový kus nábytku bude vynikající volbou pro malé a prostorné obývací pokoje. Tytéž samé vlastnosti má hranatý stolek.


Jak atraktivní bude kulatý tvar desky stolku?

Kulatý konferenční stolek bude ideálním kusem nábytku pro uspořádání malých obývacích pokojů. Dokonale se hodí do interiérů vybavených nábytkem se zaoblenými hrany. Kromě toho takový kus nábytku je mimořádně funkční. Desku stolku můžete stejně pohodlně použít z jakékoliv strany. Kulaté odkládací a konferenční stolky jsou kvůli tomu obzvlášť populární. Na výběr jsou také rozkládací modely. V případě potřeby můžete stolek rozložit, a zvětšit jeho vrchní část. V tomto případě stolek získá atraktivní, oválný tvar.


Co kromě čtvercových a kulatých konferenčních stolků?

Samozřejmě se také můžete rozhodnout pořídit si rovnou oválný stolek do svého domu nebo bytu. Oválný odkládací nebo konferenční stolek budou určitě zajímavým návrhem pro aranžmá interiéru.

Tento prvek může mít také jedinečný a atypický tvar. Nábytek s nepravidelnou deskou stolu bude zajímavým a neobvyklým doplňkem moderního, eklektického nebo ležérního interiéru. Nepravidelný tvar desky stolu bude také perfektním řešením, když je obývací pokoj malý a odkládací stolek musí být chytře umístěn mezi ostatní kusy nábytku.  


Jak může vypadat konferenční stolek do obývacího pokoje?

Konferenční stolky a odkládací stolky jsou kusy nábytku, které mohou mít opravdu různorodý design. Počítá se nejen tvar desky stolku, ale i další prvky. V klasickém provedení je deska stolu umístěna na čtyřech nohách. Moderní varianty se však mohou od tohoto obecného zobrazení výrazně lišit.

Do módních a moderních interiérů se stále více zavádějí multifunkční a velmi praktické prvky. Nábytek navržený v krásném stylu musí být nejen estetický. Proto mají stolky velmi často další police, výklenky nebo dveře a zásuvky. Tyto prostory lze využít k uložení elektronických zařízení, dálkových ovladačů k TV nebo klimatizaci, knih nebo novin. Konferenční stolek je velmi často používán jako náhrada místo stolu.

Atraktivním řešením jsou barové stolky. Uvnitř můžete schovat skleničky na alkohol a samotný alkohol. Není to jen praktické řešení. Tento kus nábytku jistě překvapí a potěší vaše hosty.


Jsou odkládací stolky vhodným kusem nábytku do dětského pokoje?

Odkládací a konferenční stolky jsou výrobky, které se umisťují převážně do obývacích pokojů. Tento nábytek je však natolik módní a praktický, že jej lze použít i v jiných místnostech. Budou fungovat zejména v dětských pokojích a pokojích pro teenagery. V těchto interiérech mohou stolky nahradit psací stůl nebo stůl. Budou atraktivním a funkčním prvkem, zejména během návštěvy kamarádů. V případě tohoto kusu nábytku se rozhodněte spíše pro rozkládací modely z přírodních a příjemných na dotek materiálů. Nejlepší bude masivní dřevo nebo nábytková deska.


Kde jinde lze použít konferenční stolky?

Odkládací nebo konferenční stolky s estetickou deskou budou také skvělým kusem nábytku do ložnice. Vhodně zvolený tvar desky stolku zdůrazní styl místnosti. Tento prvek vybavení se bude hodit, když si chcete v ložnici zařídit odpočinkový koutek nebo koutek na čtení. Potom knihu, kterou čtete, nebo šálek kávy můžete snadno odložit.

Skleněný nebo kovový stolek budou také perfektním doplňkem na zahradu, balkón nebo terasu. Bude vhodný v případě návštěvy a zároveň bude krásnou ozdobou. Malý kávový stolek bude nepostradatelnou součástí zahradní sedací soupravy. Umístěte jej před pohovku, rohovou pohovku nebo sedací zahradní soupravu a přidejte jedno nebo dvě další křesla. Taková sada bude skvělým místem pro odpočinek a relaxaci na zahradě pro členy domácnosti a hosty.

Takový stolek si můžete pořídit samostatně, ale velmi často tyto prvky jsou součástí zahradní sedací soupravy.