Vybavení a dekorace

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    297
499,00 Kč / ks 629,00 Kč / ks
Akce
2199,00 Kč / ks 2399,00 Kč / ks
Akce
599,00 Kč / ks 749,00 Kč / ks
Akce
329,00 Kč / ks
169,00 Kč / ks 239,00 Kč / ks
Akce
39,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
59,00 Kč / ks
1    3  4  5    297

Vybavení a dekorace

 

Uspořádat dům nebo byt je výzva. Tento úkol však stojí za to, protože samostatně navržené a vyzdobené pokoje budou pohodlnější, útulnější a nejlépe vyhovující vašim potřebám. Abyste nemuseli tento úkol řešit sami, připravili jsme pro vás zajímavou nabídkuvybavení a dekorace, které vám pomohou zařídit interiér a správně ho vyzdobit. Přesvědčte se sami, co jsme pro vás připravili!

 

Vybavení a dekorace- Baumax.cz

 

Zařízení do domu a bytu

Vhodně zařízený interiér je kombinací několika důležitých faktorů. Za prvé pro estetické aranžmá bude důležitá úprava interiéru (vybavení interiéru), po níž bude následovat nábytek. Ovšem konečný vzhled interiéru bude záviset na příslušenství a doplňcích. Nabízené v našem obchodě ozdoby, dekorativní předměty, textil a osvětlení učiní interiéry ve vašem domě nebo bytě jedinečnými a originálními.

Při nákupu jakéhokoliv produktu věnujte pozornost tomu, jak zdůraznit styl ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici. Vhodné příslušenství může výrazně změnit styl aranžmá, proto buďte opatrní, jaké doplňky zvolíte. Promyšleně zvolené doplňky pomohou vám vytvořit jedinečné aranžmá a dodají místnostem požadovaný charakter.

 

Osvětlení jako prvek interiérového designu

Jedním z nejjednodušších a zároveň nejúčinnějších aranžerských triků je instalace správného osvětlení. Vnitřní osvětlení a venkovní osvětlení pomůže interiérům získat moderní nebo klasičtější vzhled. Při instalaci osvětlení stojí za to zvolit LED lampy (LED osvětlení) nebo instalovat do svítidel speciální žárovky (světelné zdroje) – LED žárovky, trubice. Osvětlení v technologii LED je ekonomické a ekologické. Obvykle nám po zakoupení bude sloužit mnoho let a není nutné vyměňovat žárovky za nové – jednotlivé prvky se vyznačují zvláštní odolností.

 

Vybavení a dekorace- Baumax.cz

 

Útulné koberce

V našem obchodě najdete také speciální nabídku výrobků pro dokončení a ozdobení podlah. Kusové koberce, jelikož o nich je řeč zútulní interiér a vnesou do místnosti příjemnou, vřelou atmosféru. Zvláště oteplí povrchy pokryté dlažbou nebo podlahy z přírodního kamene. Koberce také chrání jemné podlahové panely před poškrábáním. Obývací pokoj nebo ložnice, ve kterých byl na podlaze umístěn koberec, budou mnohem útulnější.

V nabídce našeho obchodu snadno najdete koberec, který zaručeně splní i ty nejpřísnější požadavky. Máme připravené výrobky pro moderní interiéry a tradičnější aranžmá. Dobře zvolený koberec udělá zázraky! Přesvědčte se sami, jak se váš byt může změnit k lepšímu.

 

Textilie pro každý styl

Existuje mnoho designových doplňků, ale textilie v bytovém designu (bytový textil) rozhodně zaujímají vedoucí pozici. Přikrývky, přehozy na postel, deky – to vše dělá obývací pokoj nebo ložnici opravdu útulným a přátelským místem. Nabízené v našem obchodě textilie jsou nejen velmi kvalitní výrobky, díky kterým ozdobíte váš interiér, ale také funkční prvky pro každodenní použití.

V našem obchodě najdete také produkty, které vám umožní ozdobit okna (okenní dekorace). V této kategorii najdete záclony a závěsy. S jejich pomocí vytvoříte jedinečné a příjemné uspořádání. Taková dekorace oken je nezbytná při zařizování interiéru!

 

Vybavení a dekorace- Baumax.cz

 

Bytové doplňky

Správně zvolené bytové doplňky zdůrazní charakter místnosti. S tím vám určitě pomohou dekorace do bytu a bytové doplňky. Tato skupina zahrnuje nové produkty, které určitě osloví mnoho zákazníků. Hledáte vhodný doplněk do svého obývacího pokoje nebo ložnice? Přemýšlíte, co pověsit na kuchyňskou stěnu nebo co položit na jídelní stůl? Určitě vám pomůžeme! Z nabízených námi produktů si můžete vybrat atraktivní prvky, které ozdobí váš byt. Tato skupina zahrnuje lampy, svícny, hodiny, figurky, kuchyňské a koupelnové doplňky. Náš internetový obchod je připraven na všechny potřeby našich zákazníků.

 

Aby dům zářil čistotou

Víme, že aranžmá interiéru je jedna věc, ale aby vše vypadalo perfektně, měli byste se postarat o čistotu a úhlednost interiéru. Z tohoto důvodu jsme také připravili články, díky nimž bude vaše domácnost zářit čistotou. S našimi typy se nemusíte obávat nečistot a skvrn a samotný úklid bude hračka!

 

Vybavení a dekorace- Baumax.cz