Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA

Koupelnový nábytek

1    3  4  5    7
2999,00 Kč / set 4199,00 Kč / set
Akce
4599,00 Kč / set
4199,00 Kč / set
1699,00 Kč / set
1    3  4  5    7

V našich prodejnách najdete různé druhy levného koupelnového nábytku: Koupelnové komody a skříňky (včetně závěsných skříněk a skříněk pod umyvadlo). Nabízíme také zrcadla a skříňky s víkem, které jsou praktickým řešením zejména pro malé koupelny. Můžete si také zakoupit celou sadu koupelnového nábytku hned, což eliminuje problém spojování jednotlivých prvků. Vlastnosti konkrétního produktu si můžete přečíst v jeho podrobném popisu. 

KOUPELNOVÝ NÁBYTEK - Baumax

Který koupelnový nábytek si vybrat?

Výběr koupelnového nábytku je obrovský, což vytváří možnost vytvořit mnoho zajímavých kombinací. Pamatujte si, že před nákupem a umístěním nábytku v koupelně, byste měli zařídit všechny potřebná kování a keramiku. Koupelnový nábytek je umístěn na samém konci. Při výběru byste měli zvážit povrch vaší koupelny. Pamatujte si, že je to především pohodlné a funkční. Špatně zvolený nábytek může mít opačný účinek. Musíte mít také na paměti kvalitu nábytku, který by měl být odolný vůči vlhkosti. Samozřejmě, byste se měli také řídit svou chutí - esteticky příjemná koupelna je příjemnější.

Jaké barvy koupelnového nábytku si vybrat?

Barva koupelnového nábytku by měla být v souladu se zbytkem rozložení – dlažba, kování a veškeré příslušenství. Neznamená to však, že musíte mít celou koupelnu ve stejném tónu. Můžete si vybrat barvy na základě kontrastu, který vám umožní získat zajímavý a moderní vzhled.

Nábytek pro malou koupelnu

Pravidlem je toto: čím méně nábytku, tím lépe. V každé koupelně, dokonce i té nejmenší, musí být prostor na uskladnění věcí. Při výběru nábytku, byste měli zvážit praktická řešení, která vám umožní používat každý kout. V tom mohou pomoci skříňky pod umyvadlem. Nezapomeňte také umístit velké zrcadlo nebo několik menších, která opticky zvětší prostor.

Chcete vědět víc? Seznamte se s odborným poradenstvím ohledně výběru koupelnového nábytku.