Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Hledat

Koupelnový nábytek

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    10
4599,00 Kč / set
2399,00 Kč / ks
2269,00 Kč / ks

Výrobok v 2 variantách

2799,00 Kč / ks
2999,00 Kč / ks
1699,00 Kč / set
1    3  4  5    10

V našich prodejnách ale i online najdete různé druhy levného koupelnového nábytku: koupelnové komody a skříňky (včetně závěsných skříněk a skříněk pod umyvadlo). Nabízíme také zrcadla a zrcadlové skříňky, které jsou praktickým řešením zejména pro malé koupelny. Můžete si také zakoupit celou sadu koupelnového nábytku, což eliminuje problém spojování jednotlivých prvků. Vlastnosti konkrétního produktu si můžete přečíst v jeho podrobném popisu v našem e-shopu.

Koupelnový nábytek - BauMax

Který nábytek do koupelny si vybrat?

Výběr nábytku do koupelny je obrovský, což vytváří možnost vytvořit mnoho zajímavých kombinací. Pamatujte si, že před nákupem a umístěním nábytku v koupelně, byste měli mít umístěnou i keramiku a baterie. Koupelnový nábytek umísťujeme až na závěr. Při výběru byste měli zvážit povrch vaší koupelny. Pamatujte si, že je to především pohodlné a funkční. Špatně zvolený nábytek může mít opačný účinek. Musíte mít také na paměti kvalitu nábytku, který by měl být odolný vůči vlhkosti. Samozřejmě, byste se měli také řídit svou chutí - esteticky příjemná koupelna je příjemnější.

Jaké barvy koupelnového nábytku si vybrat?

Barva koupelnového nábytku by měla být v souladu se zbytkem rozložení – dlažba, kování a veškeré příslušenství. Neznamená to však, že musíte mít celou koupelnu ve stejném tónu. Můžete si vybrat barvy na základě kontrastu, který vám umožní získat zajímavý a moderní vzhled.

Nábytek pro malou koupelnu

Pravidlem je toto: čím méně nábytku, tím lépe. V každé koupelně, dokonce i té nejmenší, musí být prostor na uskladnění věcí. Při výběru nábytku, byste měli zvážit praktická řešení, která vám umožní používat každý kout. V tom mohou pomoci skříňky pod umyvadlem. Nezapomeňte také umístit velké zrcadlo nebo několik menších, která opticky zvětší prostor.

Chcete vědět víc? Seznamte se s odborným poradenstvím ohledně výběru koupelnového nábytku.

Koupelnový nábytek levně koupíte online na www.baumax.cz a nepřekvapí vás jeho cena ale i kvalita.