Kuchyň a jídelna

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    97
9199,00 Kč / set 11799,00 Kč / set
Akce
25599,00 Kč / ks
Novinky
41499,00 Kč / set
Novinky
13999,00 Kč / set
18999,00 Kč / set
7299,00 Kč / set 9499,00 Kč / set
Akce
1    3  4  5    97

Jaký si vybrat kuchyňský nábytek?

V kuchyni by měly být vytvořeny ideální podmínky pro přípravu jídla a samozřejmě i jejich konzumaci. Proto by měl být výběr kuchyňské linky diktován dvěma faktory: estetickými hodnotami a funkčností. Pravděpodobně nejjednodušším a nejoblíbenějším řešením je koupit si celou kuchyňskou linku. Sady obvykle obsahují všechny potřebné prvky kuchyňského vybavení - skříně, pracovní desku, místo pro dřez a prostory pro domácí spotřebiče. Někdy je však lepší dokončit rozmístění sami s pomocí jednotlivých skříněk. Toto řešení se doporučuje zejména pro malé kuchyně nebo pro kuchyně s nestandardním uspořádáním.

Obchodní síť Baumax nabízí kuchyňské linky i samostatné skříňky. Samozřejmě, při výběru je také důležitým faktorem cena, jsme si toho velmi dobře vědomi, proto nabízíme levné kuchyňské linky, který nevyžaduje velké finanční náklady.

KUCHYŇ A JÍDELNA - Baumax

Co do jídelny?

Jídelnu příliš nezaplňujte nábytkem, doporučujeme vybrat si takovou jídelní sestavu která bude vyhovovat vašim požadavkům, výška stolu je důležitá a pohodlné sezení na židlích je základ. Jídelnu můžete doplnit komodou popřípadě odkládacím stolkem.

Jaký barevný nábytek si vybrat do kuchyně?

V kuchyni je možné kombinovat téměř jakoukoli barvu kuchyňského nábytku, za předpokladu, že vytvoří koherentní složení se zbytkem. V poslední době je oblíbený kuchyňský nábytek v jasných barvách - odstíny oranžové, živé zelené nebo žluté. Zajímavé kombinace vytvářejí kontrastní kombinace barev - například čiré stoly a tmavé skříňky. Nezapomeňte si pečlivě vybrat barvy nábytku, zvláště když je vaše kuchyň propojená s obývacím pokojem.

Jak zařídit malou kuchyň?

Malá kuchyňka vyžaduje realizaci speciálním řešením. Jedním z nich je umístění nízké a zavěsné skříně. Pod pulty doporučujeme namontovat další police a zásuvky, což umožní maximální využití prostoru. Použití jakéhokoli volného místa také umožňuje umístit rohový kuchyňský nábytek, který najdete v nabídce našeho obchodu.

Barvy v malé kuchyni

V malé kuchyňce stojí za to vsadit na světlé barvy. Moderní kuchyňské linky v odstínech bílé, béžové a šedé opticky zvětší i malou kuchyň a dodají jí svěží a prostorný vzhled.