Zahrada a volný čas

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    18
1221,75 Kč / ks 1629,00 Kč / ks
Akce
Novinky
364,65 Kč / ks 429,00 Kč / ks
Akce
551,65 Kč / ks 649,00 Kč / ks
Akce
9,00 Kč / balení
1    3  4  5    18
Dětské zahradní trampolíny - co stojí za to o nich vědět?

Dětské zahradní trampolíny - co stojí za to o nich vědět?

03.06.2022

​Trampolíny jsou gymnastickou pomůckou, kterou si stále více lidí pořizuje na zahradu. Přemýšlíte o koupi dětské trampolíny pro vaše děti?...

Zahrada na volný čas

 

Každý z nás potřebuje chvilku pro sebe, odpočinek a uvolnění od každodenního stresu. Hledáme místo, kde se cítíme bezpečně a zároveň uvolněně. Ideální k tomuto účelu budou naše zahrady, rekreační pozemky, balkóny a terasy - zde obklopeni zelení, když je hezké počasí, si můžeme po náročném pracovním dni vydechnout a načerpat vnitřní energii. Každý potřebujeme relaxaci na zahradě v plném slunci, nebo na rekreačním pozemku pod širým nebem, a proto náš obchod představuje doplňky a produkty, díky nimž bude relaxace a odpočinek venku ještě atraktivnější. Kategórie:  Zahrada a volný čas

 

Zahrada na volný čas- Baumax.cz

 

Zahrada pro volný čas

Krásná a udržovaná zahrada je místem, kam rádi trávíme čas nejen o víkendech, ale i po každém náročném pracovním dni. Může to být zahrada kolem našeho domu, rekreační pozemek mimo město, ale velmi často roli rekreační zahrady přebírá terasa a co je zajímavější i balkón. Pro všechna tato místa jsme připravili odpovídající nabídku, aby bylo trávení volného času co nejpříjemnější.

Při úpravách rekreačních zahrad se řídíme především našimi potřebami a požadavky. Obvykle se zaměřujeme na zahradní nábytek, zahradní grily a altány. Spojujeme nápady a vylepšujeme je tak, abychom co nejlépe uspořádali dostupný prostor. Zjistěte, co můžete udělat pro vytvoření dokonale navrženého prostoru pro odpočinek a relaxaci.

Promyšleně uspořádaný prostor bude vyžadovat méně práce než náhodně umístěné prvky. Zahrada pro volný čas by měla být minimalistická, aby její údržba a práce na zahradě zabírala co nejméně času. Před zakoupením zahradní techniky, zahradního nábytku a rostlin si proto pečlivě navrhněte dostupný prostor. V každé odpočinkové zahradě bude užitečná rekreační zóna (nejlépe se zpevněným povrchem), trávník, zahradní rohové soupravy a dětské hřiště pro naše děti. Ve velkých zahradách nebo na rekreačních pozemcích mimo město budou užitečné také oblíbené dřevěné nebo kovové zahradní domky pro skladování nářadí a dalšího vybavení.

Rovněž terasy a balkóny si můžeme uspořádat takovým způsobem aby, jsme se mohli uvolnit a odpočinout. Začněte s umělou trávou (umělá tráva). Dobře položená umělá tráva bude ideálním podkladem pro úspěšnou relaxaci. Postavte balkonový nábytek a terasový nábytek na umělou trávu a přidejte do aranžmá květináče. Textilie - zahradní polštáře (polstry na zahradní nábytek) a přikrývky vám pomohou doplnit terasu a balkón. Na terasu nebo balkón můžeme také umístit oblíbená závěsná křesla.

 

Zahrada na volný čas- Baumax.cz

 

Relaxace s rodinou na zahradě

Rodiny rádi tráví čas na zahradě. Teplé letní dny lákají k trávení času na čerstvém vzduchu. Mezi oblíbené zahradní aktivity na zahradě patří rozhodně grilování.

Zahradní gril je obvykle umístěn vedle terasy nebo altánu. Zahradní grily se dělí na grily na dřevěné uhlí a plynové grily a záleží jen na našich preferencích, jaký typ zvolíme. Ke grilování bude užitečný zahradní nábytek, zejména sada: stůl a zahradní židle (zahradní set: stůl a židle). V našem obchodě se také vyplatí koupit další oblíbené příslušenství jako: grilovací špachtle, grilovací kleště nebo rošty.

 

Aktivní odpočinek - bazény a trampolíny

Rekreaci na zahradě lze provádět velmi aktivním způsobem. Pokud neradi lenošíte na slunci nebo si nechcete zdřímnout v přírodě, podívejte se na nabídku bazénů a trampolín, které vám umožní aktivně odpočívat.

Zahradní bazény jsou velkou skupinou produktů připravených pro malé, střední a velké zahrady. V našem obchodě nabízíme jak samonosné zahradní bazény, tak zahradní bazény s kovovou konstrukcí (rámové bazény). Vaše děti si také najdou něco pro sebe – obchod BauMax nabízí barevné dětské bazény a dětské nafukovací bazény. Pokud však hledáte luxus, je čas na zahradní vířivku - SPA bazén s hydromasáží (vířivky) vám určitě zlepší náladu, poskytne skvělou relaxací a chvilku jen pro sebe.

V nabídce našeho obchodu najdete také bazénové příslušenství. Široká škála různých produktů vám pomůže vyčistit bazény, umožní je bezpečně skladovat v zimě a díky široké nabídce hraček na zahradu vám také zajistí skvělou zábavu.

Aktivní odpočinek venku znamená také skákání na trampolíně. Zahradní trampolína potěší nejen děti. Skákání na trampolíně je zdravé a doporučuje se pro všechny věkové kategorie. Náš obchod nabízí zahradní trampolíny v různých velikostech. Vedle bazénů budou skvělým řešením pro zábavu na zahradě. Příslušenství k trampolínám nám je pomůže udržet v dobrém stavu a umožní nám i našim dětem bezpečnou a  přiíemnou zábavu.

 

Zahrada na volný čas- Baumax.cz

 

Dětské hřiště

Zahrada pro volný čas by měla být místem pro každého, proto BauMax má nabídku i pro ty nejmladší uživatele. Hračky pro děti do zahrady jsou kategorií, ve které najdeme vše, co děti potřebují pro skvělou zábavu. Pro nejmenší máme k dispozici houpačky a skluzavky, a také dětská pískoviště a hračky na písek.

Nabízíme také zahradní houpačky pro děti a dospělé.

 

Kempování

Relaxovat na čerstvém vzduchu můžeme nejen na vlastní zahradě, ale také při kempování (camping) v přírodě. V sezóně rádi chodíme do přírody. Nabídka produktů z obchodu BauMax vám umožní řádné vybavení na uspořádání kempu, kde si budete moci odpočinout a zregenerovat síly.

Pří kempovaní v přírodě budete potřebovat houpací sítě a vhodnou ochranu proti hmyzu.

 

Zahrada na volný čas- Baumax.cz