Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Hledat

Světelné zdroje

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    9
1    3  4  5    9

Žárovky


Osvětlení domu nebo bytu je jedinečný, ale podceňovaný prvek dokončení interiéru. Světlo poskytuje obyvatelům domu bezpečí a možnost pracovat a hrát si, i když se venku stmívá. Příslušné žárovky, nástěnné lampy, plafony a lampy vám zajistí stálý zdroj světla. Bez žárovek by ale nebyly plně funkční. Podívejte se, jaké typy žárovek vám může obchod BauMax nabídnout.

 


Jak důležitá je žárovka?

Aby byly vaše lampa nebo plafon plně funkční, potřebujete dobrou žárovku. Vhodná žárovka zajistí dobré osvětlení celé místnosti. Sílu a barvu světla lze při nákupu snadno vybrat - věnujte pozornost těmto parametrům, abyste dosáhli co nejlepšího účinku.

Při nákupu nezapomeňte zkontrolovat, jaké vlákno má zakoupený model. Můžete si vybrat tradiční model nebo LED provedení. 


Jaké typy závitů mohou mít žárovky?

Typ závitu je u žárovek nesmírně důležitý. Nákup žárovky se špatným závitem znemožní její montáž do lustru nebo lampy. Nesprávný závit zabrání odběru proudu a může způsobit problém tam, kde napětí není správné. V našem obchodě najdete žárovky s nejpopulárnějšími závity: žárovky E27, LED žárovky E27, LED žárovky E14 a LED žárovky GU10. K dispozici jsou také LED zářivky.


Jaké jsou výhody LED žárovek?

LED žárovky jsou mezi našimi zákazníky stále oblíbenější. LED žárovky mají mnoho výhod. Především jsou energeticky úsporné a ekologické. Budou také svítit mnohem více hodin než tradiční žárovky. Nízká spotřeba elektrické energie, vysoká úroveň energetické třídy při zachování dobré úrovně osvětlení způsobují, že modely LED mají pozitivní vliv na úspory vaší peněženky. 

Další výhodou v případě LED modelů bude možnost jejich stmívání. Rovněž stojí za to zajistit, aby zdroj světla mohl být nastavitelný také z hlediska úhlu osvětlení. Flexibilně nastavitelný tok světla zaručí perfektní zdroj světla tam, kde je potřebujete. V případě LED modelů si můžete vybrat rovněž barvu světla. Barva světla může být studená nebo teplá. Teplota barev je důležitým aspektem. Teplá barva světla přispívá k relaxaci, zatímco studené barvy světla jsou ideální pro práci. V našem obchodě můžete snadno zakoupit žárovku s konkretní barvou světla.

Z nabídky našeho obchodu si můžete vybrat LED žárovky a LED světlomety. Chcete zajímavý tvar žárovky? Nezapomeňte se podívat na naše ozdobné a dekorativní žárovky. S jejich pomocí vytvoříte zajímavý a originální prvek aranžmá interiéru. 


Jaké další žárovky vám můžeme nabídnout?

Žárovka je prvek, který může být velmi speciální výrobek. Modely vytvořené pro konkrétní účely najdete také v naší nabídce. Nezapomeňte se podívat na speciální žárovky, které náš obchod nabízí. Světlo, které poskytují, dokonale splní vaše potřeby.

Pokud sazíte na chytrá, ekologická řešení, pak budou skvělou volbou chytré žárovky. Taková žárovka může být ovládaná příslušným systémem. Tyto žárovky vyzařují světlo v závislosti na vašich potřebách a na tom, jak si systém sami nastavíte. Programování lze provádět pomocí externího počítačového systému. Ovládání lze provádět pomocí dálkového ovládače nebo mobilního telefonu. Je to skvělá opce, když sledujete film nebo si povídáte s přáteli a nechcete každou chvíli běhat pro změnu osvětlení k vypínači.