Ploty

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    11
5399,00 Kč / ks
2799,00 Kč / ks
949,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
1299,00 Kč / ks
1299,00 Kč / ks
899,00 Kč / ks
1199,00 Kč / ks
699,00 Kč / ks
1    3  4  5    11
Typy a použití plotových panelů

Typy a použití plotových panelů

15.11.2019

Moderní vzhled a vysoká kvalita plotových panelů z nich dělá variantu, kterou si vybírá stále více lidí. Ověřte si, jaké jsou jeho silné stránky, a zjistěte, jaké typy existují.

Kolik stojí panelový plot?

Kolik stojí panelový plot?

12.01.2021

Panelový plot je v současné době nejoblíbenějším řešením používaným k oplocení nemovitosti kolem domu. Na rozdíl od tradiční síťoviny je mnohem odolnější a může navíc plnit dekorativní funkci. Jeho nespornou výhodou je také snadná a rychlá instalace...

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

17.08.2021

Předzahrádka je svým způsobem vizitkou každého majitele domu. Hosté přicházející do vašeho domu a kolemjdoucí procházející se ulicemi často věnují pozornost věcem, jako je prostor na pozemku před vašimi dveřmi. Neposekaná tráva, neořezané keře...

Jaký elegantní panelový plot si vybrat?

Jaký elegantní panelový plot si vybrat?

21.01.2022

Odděluje prostor, poskytuje soukromí, chrání před vetřelci, ale také zdobí pozemek a výrazně ovlivňuje jeho vizuální vzhled – plot je jedním z nejdůležitějších prvků každé nemovitosti. V současnosti velmi módní panelový plot vděčí za svou oblibu nejen své

Moderní panelové oplocení - co to je a jak vybrat to pravé pro styl domu?

Moderní panelové oplocení - co to je a jak vybrat to pravé pro styl domu?

25.06.2022

​Krásná nemovitost znamená atraktivní tvar budovy, ale i esteticky uspořádaný pozemek před ní. Plot je je v tomto případě doplněním celku...

Oplocení 

Když vás navštíví hosté, chcete na ně udělat ten nejlepší dojem. Dům je zářivě čistý, stůl je pokryt tím nejlepším nádobím a trávník je dokonale posekaný. Často však zapomínáte, že první, co návštěva uvidí, není dům nebo dokonce ani zahrada, ale vstupní brána a plot. Stojí za to dbát na to, aby se tyto prvky hodily jak k budově, ve které žijete, tak působily přátelským prvním dojmem. Musí mít zároveň odolnou a pevnou konstrukci, aby odradily potenciální zloděje, odolávaly nepříznivým povětrnostním podmínkám a přežily mnoho let v perfektním stavu.

Pevný plot, znamená bezpečí vás i vašich blízkých

Zahrada a dům jsou místa, kde dbáte především na své soukromí a intimitu. Chcete, aby pro vás byla  relaxace na zahradě uvolněná a svobodná, ale také, aby byl zahradní nábytek, zahradní architektura a zahradní stroje a zahradní nářadí umístěny v domcích na nářadí zabezpečeny proti krádeži. Stejně dbáte na to, aby byli vaši hosté potěšeni: instalujete atraktivní venkovní osvětlení, sadíte krásné rostliny a sazenice, provádíte zavlažení zahrady a přidáváte pěkné zahradní dekorace. 

Úklid zahrady je pro vás důležitý, tak proč byste měli šetřit na vystavení vhodného plotu? Plot ochrání váš pozemek před vetřelci a navíc bude lákavým detailem, který potěší vaše hosty. Estetika vašeho majetku a vysoká úroveň ochrany jsou pro nás nesmírně důležité!

Nabízíme moderní řešení a atraktivní modely oplocení. Díky nám získá vaše nemovitost prvek, který potěší každého. Moderní brány a vrátka, pletivo a plotové panely, klasické dřevěné ploty a příslušné doplňky – to vše u nás najdete. Navíc si u nás budete moci zakoupit poštovní schránky a příslušné informační značení. Tyto produkty doplní funkčnost plotu a vaši nemovitost odliší od ostatních.

Typy oplocení v naší nabídce

Náš obchod nabízí široký sortiment produktů z kategorie ploty a brány. S námi si vyberete perfektní plot pro váš pozemek – podívejte se ještě dnes, jak jednoduché to je! Nabízíme cenově dostupné a odolné kovové ploty, panelové ploty, dřevěné ploty a plotové pletivo. U nás najdete přesně to, co potřebujete!

Pevná a odolná řešení na léta - kovové ploty

Naše nabídka zahrnuje kovové odolné ploty. Budou vynikající a atraktivní formou oplocení pro váš domov. Kovové ploty, které prodáváme v našem obchodě, jsou skvělou investicí na léta! Jednotlivé prvky jsou pozinkované, co výrazně zvyšuje jejich odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům a mechanickému poškození. Dodatečné práškové lakování jim dodává nejen krásnou, odolnou barvu, ale také chrání před odlupováním barvy a vznikem nevábné rzi. V nabídce našeho obchodu naleznete jak jednopólové, tak vjezdové brány, plotové branky, plotové sloupky a příslušné příslušenství pro montáž celého plotu.

Atraktivní plotové panely

Naše nabídka panelových plotů zahrnuje především jednotlivé plotové panely, panelové brány, panelové branky a panelové sloupky, betonové tvárnice a příslušenství k panelovým plotům. Plotové panely a příslušenství vám umožní vytvořit odolné a atraktivní panelové oplocení. Hotové prvky si můžete snadno zakoupit v našem obchodě a díky nim si je dokonce sami nainstalovat - je to velni snadné a nevyžaduje speciální znalosti. Estetické plotové dílce si mezi našimi zákazníky získávají stále větší oblibu. Panelové ploty vynikly nad ostatními nabídkami především relativně nízkou cenou a vysokou životností hotového výrobku. V reakci na potřeby trhu také výrobci vytvářejí stále atraktivnější designy, které splňují estetické požadavky zákazníků. Do naší nabídky také zařazujeme nové panelové ploty a  produkty - podívejte se, co jsme pro vás připravili!

Ušlechtilé dřevo, ideální i pro ploty

Dřevo nás na zahradě provází od nepaměti. Vyrábí se z něj ploty a pergole, palisády a zahradní mřížky. Je vynikajícím materiálem pro hranoly, ze kterých lze zase vyrobit atraktivní zahradní nábytek a malou zahradní architekturu. Je také ideální pro dřevěné ploty. Dřevěné ploty a plůtky dodají vaší zahradě hřejivý, příjemný charakter a jsou vynikající odolnou bariérou. Nejen, že ochrání areál před vetřelci, ale také tlumí hluk z ulice a zastaví prášení od ulice. Skvěle poslouží jak plně zastavěné ploty, tak ty více prolamované. Oblíbené jsou zejména kompozitní ploty. Kompozitní deska vám vytvoří odolný plot, který ztlumí hluk z ulice a zabrání vnikání prachu na váš pozemek. Je ideální pro městské oblasti, kde je izolace od silniční komunikace a chodců zvláště důležitá pro tamní obyvatele. Správně uspořádané dřevěné ploty a kompozitní desky vám také umožní vytvořit intimní zákoutí k sezení – ideální pro relaxaci a odpočinek.

Pro každý rozpočet - pletivové ploty a oplocení

Plotové sítě jsou mimořádně oblíbeným řešením pro ohrazení pozemku. Jejich hlavní a nezpochybnitelnou výhodou je cena - za běžný metr pletiva zaplatíme cca 30 - 100 Kč. Je to velmi málo! Za pouhých 8 000 Kč budeme moci ohradit malý pozemek. Pro mnohé je cena ukazatelem nákupu tohoto typu plotu. Kovové plotové pletivo, plotové sloupky a příslušné příslušenství pro montáž plotového pletiva lze bez problému zakoupit v našem obchodě. Nízká cena neznamená nízkou kvalitu. Plotové kovové pletivo je pevným a odolným materiálem pro ohraničení vašeho pozemku. Pro velký zájem výrobci nabízejí různé vzhledově atraktivní modely. Samotné plotové pletivo bude tvořit estetické okolí pozemku. Skvěle poslouží i jako pomocný plot k nově založenému živému plotu – než rostliny vyrostou dostatečně vysoko a zhoustnou, bude hlavní ochranou pozemku právě pletivové oplocení. V naší nabídce najdete rovněž levné chovatelské sítě - jsou perfektní pro zabezpečení sadů, včelínů, plodin a výběhů pro hospodářská zvířata.

Brány a branky

V nabídce našeho obchodu snadno najdete produkty, které potřebujete. Nabízíme široký výběr ¨plotových bran a stylově ladících branek. Nákup těchto prvků můžete spojit s nákupem konkrétního  plotu – ploty pak díky tomu budou mít jednotný styl a váš pozemek bude obklopen krásným plotem.

Produkty z naší nabídky jsou odolné a solidně vyrobené hotové dílce pro ploty. Při instalaci brány, branky nebo plotu nebudete potřebovat další pomoc – celek si snadno sestavíte sami.