Venkovní osvětlení

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    11
424,15 Kč / ks 499,00 Kč / ks
Výprodej
1    3  4  5    11

Osvětlení a venkovní lampy - krásné zahradní aranžmá s využitím světla

Venkovní lampy a venkovní osvětlení jsou krásnými a často podceňovanými prvky aranžmá domu a zahrady. V naší nabídce najdete ta nejkrásnější venkovní svítidla, která vám pomohou vytvořit nevšední dekor. Štíhlé zahradní lucerny, moderní nástěnná svítidla, nájezdová svítidla a zajímavá závěsná svítidla jsou jen některé z produktů v naší nabídce. Prohlédněte si je všechny a rozhodněte se pro ty nejkrásnější prvky!

Jak důležité je venkovní osvětlení domu?

Venkovní svítidla mají několik důležitých funkcí. Zaprvé je to samozřejmě jejich funkčnost – zahradní lampy dávají v noci světlo, a tím zajistují bezpečnost. Světelný zdroj je vhodný zejména u vchodových dveří. Dobře osvětlené vchodové dveře usnadní vstup hostům a členům domácnosti a také výrazně snížují pravděpodobnost vloupání. Osvětlení vchodových dveří je také řešení, které zvyšuje estetiku celého domu.

U vchodových dveří doporučujeme nainstalovat vhodné svítidlo se snímačem pohybu. Venkovní světla s pohybovým čidlem se rozsvítí, když se někdo přiblíží dostatečně blízko. To poskytne vysoký stupeň ochrany a je to extrémně funkční možnost.

Venkovní osvětlení domu zase zdůrazní krásu fasády budovy. Toto venkovní osvětlení zahrnuje venkovní reflektory a zahradní svítidla. Venkovní kryty těchto svítidel jsou uzpůsobeny tak, aby odolávaly podmínkám převládajícím venku, díky tomu jsou nástěnná svítidla či venkovní závěsná svítidla odolná vůči dešti a měnícím se teplotám.

Proč se vyplatí investovat do zahradního osvětlení?

Osvětlení zahrady je stejně důležité. Venkovní svítidlo vám umožní osvětlit zahradu, což vám umožní trávit čas na zahradě rovněž po setmění. Je to dobré řešení pro venkovní oslavy a grilování s přáteli. Instalace venkovních svítidel vám také umožní pěkně osvětlit zahradu a přece světlo je jedním z nejkrásnějších a nejefektivnějších doplňků. Instalovat můžete rovněž sloupková svítidla a zahradní lucerny.

Jaké venkovní osvětlení Vám můžeme nabídnout?

Nabídka venkovních svítidel v obchodě BauMax je velmi široká. Nabízíme jak krásné venkovní osvětlení na dům, tak i osvětlení terasy a lampy na terasu. Při nákupu věnujte pozornost způsobu montáže lampy, a také zda-li je možné do ní použít ekonomické a ekologické LED žárovky.

Stojací lampy - atraktivní způsob, jak získat intenzivní světelné zdroje na zahradě

Stojací zahradní lampy se osvědčí jako prvky, které osvětlí cesty, cestičky a záhony. Dobré osvětlení cest zajistí bezpečnost a zatraktivní plochu vašeho pozemku. V této kategorii najdete jak malé stojací lampy, tak velké pouliční lampy.

Stropní svítidla do zahrady

Svítidla dostupná v naší nabídce jsou také atraktivní venkovní stropní svítidla a zahradní svítidla, která můžete zavěsit pod střechu altánu nebo přístřešek. Stropní osvětlení se bude hodit zejména tehdy, když chcete uspořádat párty v altánku a dobře osvětlit stůl. Námi nabízené produkty jsou prvky, na jejichž výrobu je použit vysoce kvalitní plast.

Nástěnná svítidla

K venkovnímu osvětlení patří rovněž venkovní nástěnná svítidla, jejichž krása a praktičnost se osvědčí určitě i na vaší zahradě. Venkovní nástěnné lampy mohou mít vestavěné pohybové čidlo, díky kterému budou vhodné ke vchodovým dveřím. Naš sortiment zahrnuje moderní a klasická svítidla a designová venkovní svítidla.

Solární lampy - levný způsob jak osvětlit zahradu

Produkty, které jsou ekonomické a ekologické, jsou atraktivním řešením pro každou zahradu. Z tohoto důvodu se solární lampy staly velmi populární. Solární lampa má vestavěný solární panel, který sbírá přirozenou energii slunečních paprsků a přeměňuje je na zdroj světla. Díky tomu můžete atraktivně a levně osvětlit okolí vašeho domu.

Jak ušetřit elektřinu s LED žárovkami?

Úspornost a ekologický přístup k životnímu prostředí jsou důležitými aspekty, proto vám nabízíme energeticky úsporná a velmi ekologická LED venkovní svítidla. Žárovky v LED technologii se vkládají do odolných a pevných krytů lamp. Žárovka je málo poruchová a spotřebovává mnohem méně elektřiny než tradiční wolframová žárovka. Její pořízení je sice o něco dražší, ale investice se rychle vrátí, protože žárovky vám budou bez problémů sloužit řadu let a ozdobí váš prostor krásným světlem.

S LED žárovkami si můžete vytvořit zajímavá, barevná světelná aranžmá. Doporučujeme je především na zahradu, ale můžete je nainstalovat rovněž na balkón a terasu. Použití takových barevných venkovních svítidel vám umožní oživit fasádu a zároveň budou vypadat skvěle na zahradě.

LED světla lze instalovat prakticky do jakéhokoliv typu vnějšího osvětlení. Sloupková svítidla, venkovní svítidla, fasádní svítidla nebo venkovní nástěnná svítidla – snadno je vybavíte vhodnými LED světly.

Jak vhodně zařídit zahradu pomocí světla?

Samozřejmě se vyplatí zavést do vaší zahrady světelné prvky. Dbejte však na to, aby všechny prvky atraktivně ladily se zbytkem aranžmá – osvětlení by nemělo být ani moc, ani málo. Samozřejmostí je použít různá venkovní svítidla. Zajímavé modely dokážou vaši zahradu mimořádně zatraktivnit a zpříjemnit pobyt venku. V případě konkrétního produktu stojí za zvážení, jak bude vypadat ve vašem prostoru.

Sloupky, venkovní lampy a solární lampy zatraktivňují okolí vašeho domu. Pěkná stínidla dodatečně ozdobí dům a zahradu během dne.