Balkon a terasa

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
19,00 Kč / ks
Výprodej
475,00 Kč / bal
Výprodej
449,00 Kč / bal
Výprodej
329,00 Kč / ks
3940,00 Kč / ks 4925,00 Kč / ks
Akce
369,00 Kč / ks
Novinky
19,00 Kč / ks
279,00 Kč / ks
299,00 Kč / ks
1  2  3  4    
Podzimní zahradní dekorace

Podzimní zahradní dekorace

05.11.2021

Podzim je kouzelné roční období, barevné, tajemné, nostalgické. Podzimní zahrada, stejně jako ta tajemná známá z knihy, dokáže nadchnout, zaujmout a potěšit. Může se stát místem, kam se budeme rádi vracet pro poslední hřejivé sluneční paprsky a trochu...

Pokud máte doma balkón nebo terasu, patříte ke šťastlivcům. Relaxovat totiž lze nejen na pohovce v obývacím pokojí nebo ve vířivce, ale také venku. Existuje jedna podmínka - musíte venkovní  prostor řádně vybavit. Pokud si terasu spojujete pouze se sadou balkonového nábytku, máte co dohánět. V obchodě BauMax najdete spoustu vybavení a doplňků, které vám zpříjemní chvíle strávené venku.

Zařizování terasy začněte od základu

Základem terasy nebo balkónu je samozřejmě  podlaha. Dobrým nápadem pro její  dokončení  jsou kompozitní desky - snadno se instalují a nabízejí neomezené  možnosti uspořádání. Až budete mít podlahu hotovou, můžete přemýšlet o výše zmíněné sadě nábytku na terasu. Sada obvykle obsahuje stůl a židle, ke kterým stojí za to přidat také zahradní slunečník, který vás ochrání před slunečním zářením.

Židle jsou vhodné a užitečné při stolovaní venku, ale nejsou dostatečně pohodlné na opalování, proto stojí za to pořídit si i jiné s pohodlnějšími sedáky. Příkladem takových produktů jsou závěsná křesla na terasu, které jsou v poslední době velmi populární. Samozřejmou volbou jsou lehátka, jejichž široký výběr najdete také v naší nabídce. Pokud hledáte originálnější řešení, podívejte se na naši nabídku laviček na terasu a houpaček.

Balkón a terasa - funkčnost nebo estetika?

Při zařizování balkónu nebo terasy si můžete zadat otázku, zda uspořádat tento prostor se zaměřením na jeho estetiku nebo funkčnost. Naštěstí nákupem zařízení a doplňků v obchodě BauMax snadno sladíte tyto dva aspekty. Naše výrobky kombinují módní design se spolehlivým provozem. Dokonalým příkladem  této kombinace jsou závěsná ratanová křesla na balkón. Zaručují nejen maximální pohodlí, ale jsou vyrobeny z módního a  perfektně vypadajícího materiálu. V obchodech BauMaxu je nabídka produktů určených na terasu tak široká, že snadno najdete výrobky, které budou dokonale vyhovovat vašim potřebám.