Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva
Více
Povrchová úprava dvířek
Osvětlení
Styl
Dveře
Dveře
Zrcadlo
Počet zásuvek
Kolekce
Více
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Komody do obýváku

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    21
1    3  4  5    21
Zařizujeme obývací pokoj v panelovém domě - průvodce ve 3 krocích

Zařizujeme obývací pokoj v panelovém domě - průvodce ve 3 krocích

03.11.2020

Pro mnoho lidí je bydlení v panelovém domě pohodlným způsobem každodenního života, který je mírně omezen malým prostorem. Obzvláště obtížné může být pohodlné a estetické uspořádání obývacího pokoje. Jak chytře a efektivně uspořádat nábytek, tak aby...

Co dát na komodu - dekorace

Co dát na komodu - dekorace

15.09.2021

Existuje mnoho nápadů na zajímavou dekoraci komody. Každý Čech má doma alespoň jednu poličku, která je zdobena nádhernými figurkami, květinami nebo sbírkou knih uspořádaných v řadě. K dekoracím na komodu patří také sentimentální suvenýry nebo...

Jak malovat komodu?

Jak malovat komodu?

05.07.2021

Pokud se rozhodnete, že vaše oblíbená komoda nevypadá tak dobře jako dřív, nebo vás znudila její barva, stačí ji znovu natřít, a bude vypadat jako nová.

Jak malovat komodu?

Jak malovat komodu?

23.09.2021

Pokud se rozhodnete, že vaše oblíbená komoda nevypadá tak dobře jako dřív, nebo vás znudila její barva, stačí ji znovu natřít, a bude vypadat jako nová. Nebo možná hledáte nápad, jak dát vašemu obývacímu pokoji jedinečný charakter? Nic jednoduššího!...

Komoda do obývacího pokoje ve skandinávském stylu. Jakou zvolit?

Komoda do obývacího pokoje ve skandinávském stylu. Jakou zvolit?

22.02.2021

Skandinávský styl má mnoho milovníků. A není na tom nic zvláštního, protože je to styl, který se zaměřuje na pohodlí a kvalitu. V zájmu zachování jednotného charakteru interiéru by měl být pečlivě vybrán nábytek i doplňky. Pojďme tedy zjistit, jaké...

Komody

 

Komoda v obývacím pokoji se skvěle hodí pro uložení dalších věcí, které potřebují mít své vlastní místo. Nejčastěji do ní ukládáme ubrusy nebo jídelní soupravu. Ačkoli nábytek typu komoda je hlavně spojován se šuplíky, nebývá to vždy pravidlem. Komoda do obývacího pokoje může obsahovat jenom zásuvky nebo jenom otevírací skříňky nebo může být kombinací jak zásuvek tak i otevíracích skříněk. Často se vyskytují také komody s prosklenými nástavci, které umožňují vystavení jejich obsahu, ale i velké spojující velké skříně nebo šuplíky s otevřenými poličkami, kde můžeme vystavit knížky nebo suvenýry. Nejen kvalita, ale i cena vás v obchodní síti Baumax mile překvapí.

 

 

Před výběrem zvažte

Před tím, než se pustíte do vybírání komody, pečlivě si změřte místo, kam ji chcete umístit, a promyslete si, co všechno budete chtít do ní umístit. Neméně důležité je i místo, kde bude komoda stát – obývací pokoj, ložnice, koupelna, chodba či dětský pokoj. Například do ložnice je vhodná šuplíková komoda, do dětského pokoje zase komoda s přebalovacím pultem, do koupelny se bude hodit komoda bílá A nakonec bude při výběru hrát roli použitý materiál, design a cena.

Samozřejmě je nejlepší pořizovat veškerý nábytek najednou v jednotném designu. Pokud ale zařizujete jen část bytu, pokuste se najít takový kus, který bude esteticky ladit ke stávajícímu nábytku v místnosti, potažmo v celém bytě.

Tvary komod

Pokud jde o tvar, tak nabídka je taktéž bohatá. V závislosti na prostoru, který máte k dispozici, se můžete rozhodnou pro komodu vysokou nebo nízkou, klasickou širokou nebo úzkou, která připomíná štíhlý sloupek. To samozřejmě není konec možností. V malých prostorech oceníte rohovou komodu nebo komodu pod televizi, která tak díky zvětšení úložného prostoru spojí příjemné s užitečným. V obývacím pokoji se rovněž osvědčí dobře vybavená komoda s barem.

Materiál

Komoda může být vyrobena z masivního dřeva, MDF desky nebo lamina.

Dřevěné komody se vyrábí z dubu, borovice, višně nebo ořechu, ale také z exotických dřevin. Nejčastěji je nábytek ošetřen lakem, díky čemuž získává elegantní, ušlechtilý vzhled a taky dochází ke zvýraznění kresby dřeva a jeho přírodních odstínů.

Pokud chcete komodu určitého odstínu, pak místo dřeva můžete zvolit levnější lamino, MDF desku nebo jiný podobný materiál. Široká škála barev a dekorů laminátové desky někdy až zavádějícím způsobem připomínající přírodní dřevo, dovoluje je vyrobit v různém stylovém provedení a cenové relaci. Nejen cena ale i vzhled rozhodují zda si danou komodu koupíte.

Nabídka je bohatá a cena nízká

Nabídka nábytku je v dnešní době natolik vysoká, že není těžké vybrat si ten správný kousek. U komod převládá přírodní zpracování, velmi oblíbený je například dekor dub sonoma, buk nebo borovice. Nestárnoucí klasikou jsou pak komody bílé, které si najdou místo snad v každé domácnosti. Stále oblíbenější je komoda ve stylu provence nebo skandinávském stylu.

Jelikož komoda obvykle nestojí samostatně v místnosti, postarejme se o to, aby se dala kombinovat s ostatními prvky interiéru. Ideální komodu si můžete vyhledat v internetovém obchodě Baumax nebo kamenné prodejně. Nabízíme spoustu modelů komod, kde bude cena pro každou peněženku, komoda může být za 1999 i za 4599.