Vybavení kuchyně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    89
5599,00 Kč / ks
1    3  4  5    89
Výhody modulární kuchyně

Výhody modulární kuchyně

28.06.2021

Správně navržený kuchyňský nábytek by měl kromě ergonomických principů zohledňovat modulární koordinační systém. Jeho účelem je usnadnit a organizovat práci v kuchyni.

V obchodě Baumax najdete vše potřebné na vybavení kuchyně a pro vytvoření pohodlného prostoru na vaření.

Vybavení kuchyně - Baumax

Správně zvolená kuchyňská deska je základ pro pohodlné používání kuchyně, ovšem jedna plocha často nestačí. Při přípravě jídel nejčastěji používáme několik pracovních ploch, které usnadňují práci v kuchyni. Pracovní deska by měla být ve výši přibližně 90 cm, abyste zajistili pohodlné používání. Jeho šířka je obvykle stejná jako šířka varné desky, která je přibližně 60 cm. Pracovní deska dodává kuchyni správný charakter a určuje celkový vzhled kuchyně. Vždy je těžké si vybrat tu správnou desku. Existuje mnoho různých dostupných druhů na trhu, abyste si vybrali to nejlepší, podívejte se na jejich typy.

 

Kuchyňské dřezy jsou obvykle navrženy na pravoúhlý plán, ale výběr modelů je mnohem větší. V malé místnosti je rohový dřez skvělá volba. Můžete se také pokusit získat kulatým nebo oválným modelem dřezu zajímavý prvek výzdoby. Kuchyňské dřezy jsou základní výbavou každé kuchyně. V závislosti na vašem životním stylu a na tom, zda máte nebo nemáte myčku, bude volit dřez, který potřebujete.

V prodejnách Baumax najdete širokou škálu dřezů. Kuchyňské dřezy mají nejen dobře vypadat, ale musí být v první řadě praktické, musí se snadno udržovat a odolat mechanickým faktorům. Dnes je dřez multifunkční zařízení - používá se nejen na mytí nádobí, ale převzal roli pracovní plochy, cedníku a dokonce může sloužit i jako drtič na odpadky.

 

Kuchyňské baterie jsou další prvky na vybavení kuchyně, na které by se nemělo zapomenout. Při výběru kuchyňského mixéru dbejte na ergonomii i na kvalitní materiály - baterie v kuchyni musí být stabilní a odolná vůči poškrábání.

 

Kuchyňská digestoř je vybavení, bez kterého je obtížné si představit život v kuchyni. Dobře vybraný odsavač odstraní nepříjemné zápachy a páru a vaření bude potěšením. Při výběru by se měly řídit funkcí kuchyně a možností větrání místnosti. Kuchyňské digestoře a odsavače jsou připevněny ke skříňkám a jsou nedílnou součástí kuchyňského nábytku, jsou funkční a pohodlné s ohledem na malý prostor, který zabírají.