Nábytek do ložnice

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    83
4139,10 Kč / ks 4599,00 Kč / ks
Akce
5219,10 Kč / ks 5799,00 Kč / ks
Akce
10499,00 Kč / ks
Novinky
4499,10 Kč / ks 4999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
12899,00 Kč / ks
Novinky
4499,10 Kč / ks 4999,00 Kč / ks
Akce
2879,10 Kč / ks 3199,00 Kč / ks
Akce
8909,10 Kč / ks 9899,00 Kč / ks
Akce
5309,10 Kč / ks 5899,00 Kč / ks
Akce
8499,00 Kč / ks
Novinky
4219,00 Kč / ks
Novinky
1    3  4  5    83
Kterou matraci si vybrat? 4 praktická doporučení

Kterou matraci si vybrat? 4 praktická doporučení

31.10.2019

Pokud vám záleží na zdravém spánku a lepší pohodě každé ráno, zapomeňte na polovičatá řešení v podobě pohovky nebo gauče a vyberte si pohodlnou postel s dobře zvolenou matrací.

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

29.10.2020

Ložnice je nejosobnějším interiérem ve vašem domě a měla by vám poskytnout klid a relaxaci. Při procházení návrhů, například na naší kartě Inspirace, si všimneme, že nábytek do ložnice je velkou částí nabízených produktů. Ale ani nejkrásnější postele, skř

Nábytek do ložnice

Ložnice je obecně jednou z nejdůležitějších místností v domě, která by měla být místem relaxu a odpočinku. Pokud chceme relaxovat po těžkém dni, musíme pro to vytvořit vhodné podmínky. Z tohoto důvodu je tak důležité správně zařídit interiér v této místnosti. 

Ložnice je místem na odpočinek a tomu by měla sloužit.

Nesmíte dovolit, aby se ložnice stala pracovnou - měli byste z ní odstranit všechny věci, které nepatží do ložnice. Stěžejní nábytek do ložnice je pohodlná postel, standardní velikost manželské postele je 160x 200 cm. Nejdůležitějším faktorem však zůstává matrace, která by měla odpovídat hmotnosti a výšce osob, které na ní spí. Pro zajištění maximálního pohodlí a pozitivního ovlivnění stavu celého těla doporučujeme investovat do matrací, které jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů a to pomocí nejnovějších technologických řešení.

Je naprosto nezbytné zbavit se nepořádku v ložnici.

V oáze klidu a relaxace není místo pro shromažďování nepotřebných věcí a předmětů, které nemají moc společného s odpočinkem nebo spánkem. Noční stolky jsou dokonalým společníkem v ložnici, v ideálním případě by noční stolek měl být umístěný na obou stranách manželské postele, aby mohl mít každý nejpotřebnější věci na dosah ruky.

V ložnici by mělo být i místo na oblečení, nejlépe velká šatní skříň umožňující udržet si oblečení uložené. Stojí za to zvážit, jaký typ šatní skříně bude tím nejvhodnějším do vaší ložnice.

V prodejnách obchodní sítě Baumax najdete modely skříní s posuvným a standardním otevírání dveří a moderní vestavěné skříně. Při výběru modelu dveří bychom měli brát v úvahu velikost pokoje, prostor mezi skříní a ostatním nábytkem ale také individuální preference.

Jako doplněk k vestavěné skříni je ideální zvolit komodu s více zásuvkami, do kterých uložíte to, co se už nevešlo do skříně. Pokud nepůjdete cestou sektorových ložnic, právě komoda může být výraznějším prvkem, který celou ložnici oživí. Noční stolek zaručuje pořádek vedle postele.

Osvětlení v ložnici musí být funkční a promyšlené.

V ložnici sice spíme, ale také čteme nebo sledujeme televizi - je proto vhodné mít stropní osvětlení doplněné dodatečnými zdroji světla v místnosti. Zvláště důležité je světlo pro čtení ve formě moderní lampy či lampičky stojící na nočním stolku, ale i stojací lampy najdou své místo ve vaší ložnici.

Barvy na stěnách v ložnici by měli být spíše tlumené, aby navozovali klid mysli a neměli rušivý vliv při usínání nebo i pouze při odpočinku.

Nábytek do obývacího pokoje a nábytek do obývacího pokoje u něhož není rozhodující jen cena, najdete v našem eshopu ale i v kamenných obchodech.