Dlažby a obklady

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    107
199,00 Kč / m2 239,00 Kč / m2
Akce
Novinky
249,00 Kč / m2 299,00 Kč / m2
Akce
199,00 Kč / m2
Novinky
649,00 Kč / m2
Novinky
639,00 Kč / m2 699,00 Kč / m2
Akce
Novinky
999,00 Kč / ks
Novinky
649,00 Kč / m2
Novinky
239,00 Kč / m2 289,00 Kč / m2
Akce
Novinky
999,00 Kč / ks
Novinky
499,00 Kč / m2
Novinky
249,00 Kč / m2 369,00 Kč / m2
Akce
289,00 Kč / m2
Novinky
229,00 Kč / m2 289,00 Kč / m2
Akce
189,00 Kč / m2 279,00 Kč / m2
Akce
Novinky
449,00 Kč / m2
Novinky
399,00 Kč / m2
Novinky
719,20 Kč / m2 899,00 Kč / m2
Akce
Novinky
399,20 Kč / m2 499,00 Kč / m2
Akce
Novinky
159,00 Kč / bal 179,00 Kč / bal
Akce
239,00 Kč / bal 319,00 Kč / bal
Akce
1    3  4  5    107
Jak natřít dlaždice v kuchyni?

Jak natřít dlaždice v kuchyni?

12.11.2021

Renovace kuchyně často vyžaduje výměnu obkladů a dlažeb, které se nacházejí mezi řadou stojících a závěsných skříněk. Co kdybyste mohli obnovit vzhled kuchyně, aniž byste museli bourat dlaždice a pokládat nové? Zní to neuvěřitelně? Je to však možné...

Co nad kuchyňskou linku?

Co nad kuchyňskou linku?

14.10.2021

Stěna nad kuchyňskou linkou potřebuje účinnou ochranu před nečistotami, vodou, vlhkostí a vysokými teplotami. Čím ji dokončit, aby získala odolný, snadno omyvatelný, a navíc estetický povrch? Co dát na zeď mezi pracovní desku a skříňkami?

Jaké zvolit obklady do malé koupelny? Představujeme Top 5!

Jaké zvolit obklady do malé koupelny? Představujeme Top 5!

26.11.2021

Malá koupelna v paneláku může způsobit velké problémy s uspořádáním. Jaké obklady vybrat do malé koupelny, aby interiér nebyl potlačený, vypadal stylově a elegantně? Existuje několik osvědčených způsobů, jak toho dosáhnout! Pokud chcete vědět, které...

Jak položit dlažbu na podlahu a na schodiště? Efektivní poradenství

Jak položit dlažbu na podlahu a na schodiště? Efektivní poradenství

22.01.2021

Samotné pokládání dlaždic nemusí být složité. Pokud máte správné vybavení a odhodlaní, budete schopni zvládnout tuto práci dodržováním několika základních pravidel. Jak položit dlaždice krok za krokem? Shromáždili jsme nejdůležitější informace, které...

Poradíme vám, jak vypočítat, kolik dlaždic je potřeba na podlahu!

Poradíme vám, jak vypočítat, kolik dlaždic je potřeba na podlahu!

30.10.2021

Výběr dlažby na podlahu, bez ohledu na místnost, je při uspořádání interiéru nebo terasy velmi důležitý. Výběr efektivní a funkční dlažby je však jen polovina úspěchu. Aby renovace byla uspěšná, musime si pamatovat na několik nejdůležitějších věcí....

Atraktivní a levné  obklady ideální pro váš domov, byt a zahradu


Krásně dokončený byt nebo dům je snem každého majitele. Aby byly interiéry funkční, pohodlné a estetické, je nutné použít vhodné a vysoce kvalitní materiály, umístit dobré vybavení a doplnit aranžmá vhodnými doplňky. Jedním ze způsobů dokončování interiéru je pokládka obkladů a dlažby. Náš obchod nabízí široký výběr různých produktů z kategorie obklady. Podívejte se, co vám můžeme nabídnout, a rozhodněte se pro nejlepší a nejatraktivnější řešení.

 


Dokonalá úprava interiéru pro váš domov a byt

Keramické dlaždice jsou jednou z nejoblíbenějších metod dokončování interiéru. Jsou pokládány v různých místnostech, dobře fungují i venku. Obrovský zájem zákazníků přiměl výrobce dlaždic vyhovět potřebám trhu a každý rok jsou kolekce doplňovány atraktivními vzory a také novými technologiemi výroby a pokládky dlaždic.


Jak užitečné jsou dlaždice?

Bezesporným faktem je, že keramické dlaždice mají mnoho výhod, a proto jsou mezi našimi zákazníky tak oblíbené. Jejich všestrannost, skvělá funkčnost, snadné použití a krásný vzhled znamenají, že jsou dlaždice zaváděny téměř do jakékoliv místnosti, své místo si najdou také na zahradách, terasách a balkónech. Podívejte se, kde všude můžete použít keramické obklady.


Na podlahu a zeď

Keramické dlaždice můžete pokládat na podlahy a stěny. Většina výrobků je vhodná pro pokládku na různé povrchy.

Náš obchod nabízí široký sortiment produktů z kategorie dlažby. Dlažba prezentovaná v naší nabídce je vhodná pro velké zatížení, a tak snadno vydrží i velmi intenzivní používání.

Stejně bohatá nabídka je také v kategorii obklady. Zde najdete ty nejkrásnější obklady, které budou fungovat v různých interiérech. Naše nástěnné obklady doplní aranžmá, stanou se krásným pozadím pro zařízení interiéru a budou perfektně ladit s doplňky, které jste vybrali.


Kuchyň, koupelna a předsíň

Keramické dlaždice lze použít k dokončení různých interiérů. Nejoblíbenější je jejich uspořádání v koupelnách. Obklady do koupelny snesou vysokou vlhkost v místnosti a povrch dlaždic se dá snadno čistit. Podobně bude fungovat i keramická dlažba v kuchyni. V obou těchto případech mohou být keramické dlaždice uspořádány na zeď jako obklady, tak na podlahu jako dlažba.

Zajímavé koupelnové obklady, mozaiky nebo velkoformátové dlaždice by měly ladit k ostatním koupelnovým prvkům - nezapomeňte se podívat na kategorii sanitární keramika, kterou náš obchod rovněž nabízí, abyste si vybrali ty správné výrobky.

Keramické dlaždice jsou také často pokládány v předsíni, kde frekventovaný prostor a časté vcházení zvenku ve špinavých botách vyžaduje odolný a snadno udržovatelný povrch.


Terasa a balkón

Obklady si získaly obrovskou popularitu také jako povrchová úprava teras a balkónů. Odolnost vůči povětrnostním podmínkám a snadné použití, zejména údržba, činí terasové dlaždice bezkonkurenčními, pokud jde o povrchovou úpravu na balkóně nebo terase.


Venkovní schody¨

Ze stejných důvodů je dlažba nejčastěji používána rovněž na venkovní schody. Krásné, čisté a odolné vůči povětrnostním vlivům keramické povrchy uvítají vaše hosty. Zvolte protiskluzovou dlažbu, díky které bude povrch schodiště bezpečný pro uživatele. Dlažba na schody z naší nabídky vyniká estetikou a funkčností - nezapomeňte se podívat na různorodou nabídku našich kolekcí.


Hlavní typy dlaždic

Dlaždice jsou různorodé výrobky a v této skupině existují různé typy dlaždic. Každý typ má své výhody a nevýhody, a proto se konkrétní typ dlaždic používá v konkrétním případě více či méně často. Podívejte se, jaké produkty jsme pro vás připravili, a rozhodněte se pro nejlepší řešení pro vás.


Gresové dlaždice

Naše bohatá nabídka gresových dlaždic vás určitě osloví! Gresové dlaždice jsou výrobky, které můžete uspořádat jak na zeď, tak na podlahu. Jejich výhodou je velká odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání, jakož i povětrnostním vlivům. Dlaždice jsou také odolné vůči působení různých chemikálií. Z tohoto důvodu se často používají v kuchyních, koupelnách, na balkónech, terasách a venkovních schodištích. Díky obrovské popularitě kameniny jsou tyto odolné dlaždice dostupné v mnoha různých vzorech a barvách a také v imitaci jiných, stejně oblíbených materiálů.


Terakota

Jedná se o kameninové dlaždice, které vznikají lisováním a vypalováním při velmi vysokých teplotách. Nejčastěji mají rustikální vzhled, mohou být také glazované, pak může být barva a vzor jejich povrchu zcela odlišný. Jsou určeny k pokládce na podlahu, méně často se používají jako obklady na zeď. Mají velmi syté barvy, vysokou odolnost vůči chemikáliím, snadno se zpracovávají (např. vrtání, řezání), ale nižší je odolnost proti nárazu než v případě gresu. Je potřeba pamatovat na to, že neglazovaná terakota kvůli větší absorpci vody než jiné keramické obklady, není vhodná pro venkovní použití.


Glazované dlaždice

Jedná se o kameninové dlaždice, tenčí a křehčí než terakota. Jejich povrch je pokryt glazurou, jejíž typ a tloušťka určuje vzhled dlaždice, její barvu, dekor a úroveň lesku. Jsou středně odolné, ale málo nasákavé, glazura jim dodává vysokou odolnost nejen vůči zbarvení, ale také vůči účinkům chemikálií používaných v domácnosti. Vzhledem ke svým vlastnostem se nejčastěji používají jako obklady stěn v kuchyních a koupelnách. 


Slinutá dlažba

Je to druh dlaždic, který se používá hlavně venku. Vyrábí se ze živce a jílu, s přídavkem barviv. Slinuté dlaždice se vypalují jednou, během tohoto procesu se jejich rozměry značně mění, a proto se tento typ dlaždic vyznačuje nerovnými hranami a rozměry. Slinuté dlaždice lze glazovat, což umožňuje větší rozmanitost barev. Tento typ keramické dlažby se používá jako obklad a dlažba.


Síla vzorů a barev

Krása a rozmanitost dlaždic je obrovská. Obklady do koupelny, na podlahu, zeď i do exteriéru jsou k dispozici v mnoha různých provedeních a barvách, takže si můžete snadno vybrat něco ideálního pro vaše potřeby.


Atraktivní španělské dlaždice

V nabídce našeho obchodu najdete také atraktivní a originální španělské obklady. Díky nim oživíte prostor a vnesete do místnosti barvy. V této kategorii najdete efektní mozaiky a dekory, díky nimž budou povrchy na podlaze a stěnách skutečně jedinečné.

Při volbě obkladu podívejte se také na polské obklady. Dekorativní výrobky budou skvěle fungovat na stěnách koupelen a dalších místností.


Patchwork – módní trend interiérového designu 

Patchwork je v posledních sezónách velmi populární. Patchwork dlaždice vnesou do aranžmá atraktivní a vzorované dekory a mozaiky. Dobře fungují jako obklady do koupelny nebo kuchyně. Vzorované dlaždice vytvářejí zajímavé mozaiky, keramika oživí minimalistické interiéry koupelen a kuchyní. Mezi dostupnými vzory a barvami si určitě najdete něco pro sebe.


Dlažba imitace dřeva

Dlažba imitace dřeva je velmi oblíbený druh dlaždic, zejména pro venkovní použití. Dekor přírodního dřeva je tak atraktivní, že se často používá také pro aranžmá interiéru, a to jak v případě koupelny nebo předsíně, stejně jako v exteriéru.


Žulové dlaždice

Žulové dlaždice budou ideální volbou, zejména na stěny nebo podlahu terasy nebo balkónu. Tyto prvky jsou odolné proti poškrábání, mají protiskluzové vlastnosti a jsou nenasákavé, co z nich dělá velmi kvalitní výrobek, odolný vůči vnějším podmínkám a intenzivnímu používání.


Velkoformátové dekorativní dlaždice

Chcete-li, aby vaše koupelna získala neobvyklý vzhled, rozhodněte se pro výrobky, díky kterým bude uspořádání vašeho interiéru jedinečné. Velkoformátové dlaždice budou pro tento případ skvělou volbou. Nezapomeňte se podívat na bohatství vzorů a barev, které nabízíme v našem obchodě, určitě mezi mnoha kolekcemi najdete něco zajímavého.


Technické parametry obkladů

Různé typy dlaždic, a dokonce i jednotlivé výrobky, mohou mít specifické parametry. Před nákupem stojí za to si výrobky důkladně prohlédnout, abyste si mohli vybrat ten správný produkt pro vaše potřeby.


Protiskluznost

Tento parametr je důležitý zejména v případě obkladů, které použijete v interiéru koupelny, ale také na schodišti, terase a balkóně. Díky této vlastnosti bude jejich použití bezpečné. Nejlepší v této kategorii je gres a protiskluzové dlažby.


Nasákavost

Nasákavost je schopnost keramických dlaždic absorbovat vodu nebo jiné tekutiny. Čím nižší je koeficient absorpce vody, tím méně vody může dlaždice nasáknout. To je zvláště důležité pro koupelnové obklady a venkovní obklady. Nízká nasákavost činí obklady do koupelny odolnějšími.


Třída

Obklady, slinutá dlažba, gres nebo jiné keramické obklady se prodávají v několika třidách. Obvykle se dělí na čtyři třídy: dlaždice první jakosti, které jsou porovnatelný se vzorkem výrobce a nejsou na nich vidět žádné vady; dlaždice druhé jakosti, na povrchu těchto dlaždic jsou viditelné drobné vady; dlaždice třetí jakosti „zde může být množství poškozených dlaždic více než 5 procent, čtvrtá jakost, nazývaná také„ čerstvě vypálená“, se týká dlaždic, které jsou baleny bez selekce.


Jaké jiné materiály lze použít pro dokončení interiéru?

Obklady a dlažba nejsou jediné povrchové úpravy, které vám můžeme nabídnout. Pokud dekorativní dlaždice nejsou to, co hledáte, nezapomeňte se podívat na kategorii podlahové panely a desky, vinylové podlahové panely a podlahové panely, které jsou nabízené v našem obchodě.