Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Barva
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Potahová látka
Systémový nábytek
Orientace
S možností spaní
Způsob rozložení
Úložný prostor
Počet úložných prostorů
Regulovatelný podhlavník
Regulovatelné opěradlo
Podnožka v sadě
Hledat

Modulární nábytek

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
8999,10 Kč / ks 9999,00 Kč / ks
Akce
4499,10 Kč / ks 4999,00 Kč / ks
Akce
11249,10 Kč / ks 12499,00 Kč / ks
Akce
2159,10 Kč / ks 2399,00 Kč / ks
Akce
4499,10 Kč / ks 4999,00 Kč / ks
Akce
6299,10 Kč / ks 6999,00 Kč / ks
Akce
6299,10 Kč / ks 6999,00 Kč / ks
Akce
4589,10 Kč / ks 5099,00 Kč / ks
Akce
4589,10 Kč / ks 5099,00 Kč / ks
Akce
1979,10 Kč / ks 2199,00 Kč / ks
Akce
Chytře využijte prostor! Multifunkční nábytek do každého bytu

Chytře využijte prostor! Multifunkční nábytek do každého bytu

30.11.2020

Majitelé garsonek a malých bytů ocení každý centimetr volného prostoru a snaží se ho chytře využít. Malý prostor vyžaduje různá omezení, ale můžete přistoupit k problému šikovně a použít nábytek, který kombinuje několik funkcí.

Nábytek do obývacího pokoje - moderní interiéry ideální pro relaxaci. Inspirace

Nábytek do obývacího pokoje - moderní interiéry ideální pro relaxaci. Inspirace

14.01.2021

Moderní obývací pokoj kombinuje eleganci a funkčnost. Obvykle je rozdělen na zóny a vytváří uspořádaný prostor s odděleným místem pro posezení, TV a jídelním koutem. Vyznačuje se minimalistickým uspořádáním - jednoduché formy, tlumené barvy a několik...

Modulový nábytek – sedací soupravy a pohovky

Bez ohledu na styl interiéru, který si pro svůj domov zvolíte - ať už jde o klasický, skandinávský nebo moderní, modulové sedací soupravy a pohovky budou pro něj ideální.

Sedací soupravy a pohovky jsou základním prvkem každého elegantního obývacího pokoje. Stávají se základním kusem nábytku. Slouží k relaxaci, integraci rodiny a trávení času s přáteli. Rodinný a společenský život se točí na nich a kolem nich. Obývací pokoj často slouží také jako ložnice, takže při výběru sedací soupravy nebo pohovky stojí za to věnovat pozornost spací funkci.

Modulové pohovky – možnosti

Optimální komfort a relaxaci zaručují modulové sedací soupravy a pohovky. Jaké jsou a jak vypadají? Modulární nábytek obsahuje kusy nábytku složených z několika různých prvků. Menší nebo větší v závislosti na potřebách zákazníka a jeho interiéru. Kombinují pohodlí a funkčnost. Díky nim můžete vytvořit malou kompaktní pohovku se spací funkcí, velkou rohovou pohovku pro celou rodinu nebo sedací soupravu ve tvaru písmene "U" pro opravdu prostorný obývací pokoj.

Možnost vytvoření pohovky z modulového nábytku je na trhu novinkou. Získává si však stále více a více zastánců. A není divu, díky tomu že modulární pohovky vám umožňují vytvářet moderní, jedinečné a designérské uspořádání interiéru.

Vzory, barvy a materiál modulárního nábytku

Modulární sedací soupravy a pohovky jsou vyráběny z několika různých materiálů.

Umělá kůže

Ekokůže je vizuálně velmi podobná přírodní kůži. Na první pohled jsou téměř k nerozeznání. Zároveň je nábytek čalouněný umělou kůží mnohonásobně levnější a co je stejně důležité, při jejich výrobě netrpí žádné zvíře. Modulární nábytek z ekologické kůže je dobrou volbou pro rodinu s malým dítětem nebo psem. Proč? Za prvé proto, že je snadné udržovat čistotu. Lze z něj snadno odstranit všechny druhy nečistot, zejména tekuté.

Ekokůže se neroztahuje, takže si po dlouhou dobu udržuje bezvadný vzhled, nepraská ani nevrže, což se bohužel u přírodní kůže stává. Kromě toho je k dispozici v mnoha barvách, což vám umožňuje vytvářet různé aranžmá.Nezapomeňte! Ekokůže by měla být pravidelně udržovaná a ošetřovaná vhodnými prostředky. Teprve pak bude nábytek po mnoho let vypadat bezvadně.

Tkaniny

Nejoblíbenější je stále látkové čalounění. Není divu, koneckonců, má spoustu výhod a skupinu věrných zastánců. Látky jsou elegantní a odolné. Čalouněný látkový nábytek vytváří krásná aranžmá. Navíc látky jsou měkké a příjemné na dotek, což zvyšuje komfort používání. Nábytek čalouněný látkami vytváří krásné a stylové aranžmá, zejména pokud zvolíte vysoce kvalitní materiály. Je odolný proti přebarvení a vyblednutí.

Mnoho lidí mají rádi čalouněné látky připomínající samet nebo semiš. Modulární nábytek potažený touto látkou je útulný a teplý bez ohledu na roční období. Modulární nábytek čalouněný látkou je levnější než výrobky z kůže a ekokůže.

Modulová pohovka - další funkce

Modulový nábytek vám díky možnosti kombinace jednotlivých prvků umožňuje sestavit požadovaný nábytek, který bude mít potřebné funkce. Každý další prvek zvyšuje pohodlí při používání pohovky. Čím můžeme pohovku vybavit? Zde jsou některé příklady:

  • úložný prostor pro ložní prádlo,
  • přídavná opěrka hlavy,
  • polohovatelné opěradlo, opěrka nohou,
  • spací funkce.