Obývací pokoj

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    152
2879,40 Kč / ks 4799,00 Kč / ks
Akce
4859,40 Kč / ks 8099,00 Kč / ks
Akce
3289,30 Kč / ks 4999,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    152
Jak zařídit obývací pokoj s jídelnou o rozloze 20 m2? Pamatujte na 5 pravidel

Jak zařídit obývací pokoj s jídelnou o rozloze 20 m2? Pamatujte na 5 pravidel

20.10.2021

Kombinace obývacího pokoje s jídelnou je nyní velmi oblíbeným řešením - umožňuje nejen ušetřit místo, ale také opticky zvětšit prostor. Zatímco u velkých bytů uspořádání spíše není problém a dává velké možnosti, tak u malých bytů to může být výzva.

Jak vyrobit vůni do bytu

Jak vyrobit vůni do bytu

16.03.2022

Příjemně provoněný dům působí svěžím a čistým dojmem, vybízí k pobytu a návštěvě. Příjemná vůně vybízí k odpočinku, zlepšuje náladu a navodí jedinečnou atmosféru...

Jak vymalovat obývací pokoj?

Jak vymalovat obývací pokoj?

14.12.2021

Přemýšleli jste někdy o tom, jak barvy stěn v obývacím pokoji ovlivňují vaší pohodu a vizuální vyjádření prostoru? Jsou velmi důležité při uspořádání místnosti - mohou ji dát výraz nebo naopak ztlumit interiér a dát mu minimalistický a jednoduchý vzhled.

Jak zařídit ženský interiér obývacího pokoje? Nechte se inspirovat!

Jak zařídit ženský interiér obývacího pokoje? Nechte se inspirovat!

01.07.2021

Jak by měl vypadat ženský obývací pokoj? Odpověď se zdá být jednoduchá – světlé pastelové barvy, vkusný nábytek, toaletní stolek, útulný textil a doplňky, květiny, obrazy, koberce, macramé a výšivky.

Praktická řešení pro malý byt

Praktická řešení pro malý byt

20.11.2019

Malý byt – velká výzva. To by mohlo být mottem všech lidí, kteří začínají své dobrodružství s uspořádáním malého interiéru. Jeho uspořádání vyžaduje použití několika chytrých řešení a velmi promyšlený výběr vybavení.

Obývací pokoj

 

Obývací pokoj, známý také jako salon, je nejvíce reprezentativní místnosti v celém domě nebo bytě. Právě zde přijímáme návštěvy známých a přátel a pořádáme rodinná setkání a oslavy. V obývacím pokoji tráví členové domácnosti volný čas sledováním televize, povídáním nebo hraním společenských her. Obývací pokoj je proto často navštěvovaným místem a o jeho vhodné zařízení se vyplatí postarat. S námi bude nákup nábytku do obývacího pokoje potěšením. Podívejte se sami, co jsme pro vás připravili.

 

Obývací pokoj- Baumax.cz

 

U nás najdete perfektní nábytek do obývacího pokoje!

Obývací pokoj je jedinečné místo. Vítáme zde hosty a také zde trávíme svůj volný čas. Proto stojí za to se postarat o jeho vhodné zařízení. Obývací pokoj by měl primárně zahrnovat sedací soupravy. Bez nich bude nábytek do obývacího pokoje neúplný a nebude praktický. Pohovky a sedací soupravy do obývacího pokoje pro volný čas tvoří především pohodlný čalouněný nábytek: pohovky do obývacího pokoje - sofy, rohové sedací soupravy do obývacího pokoje, sedačky do obývacího pokoje (pohovky) a křesla do obývacího pokoje. Tyto mimořádně pohodlné výrobky jsou ideální pro relaxaci a odpočinek. Můžete si také koupit modely se spací funkcí. Toto řešení bude perfektní, v případě nečekané návštěvy přátel. Dostupné v nabídce našeho obchodu sedací soupravy do obývacího pokoje jsou velmi kvalitní výrobky a rozmanitost materiálů vám umožní vybrat si vzor a barvu přesně podle svého vkusu.

Nelíbí se vám žádná sedací souprava do obývacího pokoje nabízená v našem obchodě? Nebo možná hledáte něco většího, protože váš obývací pokoj je opravdu prostorný? Pokud ano, dokážeme vám pomoci i v této situaci! Podívejte se na modulární nábytek, který náš obchod nabízí. Možnost kombinovat jednotlivé prvky vám pomůže vytvořit perfektní sadu, která určitě splní vaše potřeby a očekávání.

 

Obývací pokoj- Baumax.cz

 

Aby byly sedací soupravy plně funkční, je potřeba si k nim pořídit příslušné konferenční stolky a lavice. Díky těmto malým kouskům nábytku se budete cítit ještě pohodlněji. Na stolek si můžete položit šálek kávy, knihu na čtení nebo talíř s občerstvením. Odkládací stolky budou užitečné pro byt, který není příliš velký – jejich malé rozměry umožňují přizpůsobit se dostupnému prostoru. Lavici můžete dát do většího obývacího pokoje. Díky tomu budete moci vytvořit funkční uspořádání interiéru.

Součástí nábytku do obývacího pokoje jsou také komody do obývacího pokoje (komody do obýváku), vitríny a regály do obýváku a také obývací stěny. Tento jedinečný obývací nábytek vám umožní ukládat věci a exponovat jedinečné prvky (dekorace nebo cestovní suvenýry). Pro expozici předmětů poslouží výklenky, které lze dodatečně osvětlit speciálním nábytkovým osvětlením v LED technologii. A za otočnými dveřmi můžete skrýt to, co nechcete vystavovat před zraky hostů (např. náhradní ložní prádlo, jídelní sady nádobí nebo ručníky).

Do obývacího pokoje můžete také umístit TV stolky a skříňky pod TV. Je to skvělý kus nábytku, zvláště když sledování televize nebo filmů je oblíbenou zábavou vaší rodiny.

 

Obývací pokoj- Baumax.cz

 

Klasický a moderní nábytek do obývacího pokoje

V nabídce našeho obchodu najdete nábytek, který se hodí do každého interiéru. Máme nábytek, který bude ladit jak do interiérů v moderním stylu, tak i těch v klasičtějším aranžmá.

Moderní nábytek do obývacího pokoje zdůrazní módní interiéry a funkčnost uspořádání. Tyto kusy nábytku upoutají minimalismem a elegancí zároveň. Jsou určeny pro energické osoby, ale také pro ty, kteří hledají klid a pohodu v jednoduchých formách. V naší nabídce zaujímá tento nábytek zvláštní místo a stojí za to se seznámit s našimi novinky - každý den se totiž objeví něco jedinečného a originálního.

Nabídku moderního nábytku doplňuje klasický nábytek. Tyto výrobky představují svou formou a barvami tradiční krásu. Často používaným materiálem v případě nábytku v klasickém stylu je nábytková deska z masivního dřeva nebo MDF deska v dekoru dřeva. To dává interiérům příjemný, idylický charakter. Interiér vybavený takovými kusy nábytku bude neuvěřitelně útulný a budete v něm rádi trávit čas.

Ne všichni naši zákaznici, chtějí zařídit svůj obývací pokoj ve stejném stylu. Nejčastěji se pak rozhoduje o neformálním, ležérním stylu. Do interiéru v takovém stylu bude vhodný estetický a funkční nábytek. Takové místnosti můžete snadno zařídit s pomocí našeho nábytku - nabídka je opravdu bohatá a díky širokému výběru produktů každý interiér získá zajímavý prvek vybavení.

 

Obývací pokoj- Baumax.cz

 

Co takhle sada nábytku?

Nábytek do obývacího pokoje velmi často tvoří sady pečlivě vybraných produktů. Můžete si koupit položky samostatně, ale mnozí se rozhodnou koupit si celou sadu. Inspiraci, zajímavé nápady a příklady aranžmá najdete také na našem webu. Náš internetový obchod je připraven na všechny vaše potřeby a požadavky!

Nákup kompletní sady nábytku je vynikající volbou. Celá sada z dané kolekce vám poskytne nábytek v jednotném stylu, díky kterému bude celé uspořádání atraktivní a udržováno v podobném charakteru.

 

Obývací pokoj- Baumax.cz

 

Spojte obývací pokoj s jídelnou!

Multifunkčnost je určujícím prvkem moderního zařízení interiéru. Moderní a multifunkční může být také nábytek do obývacího pokoje, stejně jako aranžmá vytvořené s jeho pomocí.

Dokonalým příkladem takových interiérů jsou obývací pokoje spojené s jídelnou. Nábytek do obývacího pokoje tvoří tedy kromě sedacích souprav a vitrín, také židle do obývacího pokoje a stoly do obývacího pokoje. Lze zakoupit také sady stolů a židlí. Takové sady nábytku, často prodávané jako součást kolekce nábytku do obývacího pokoje, dodají místnostem opravdu atraktivní vzhled. Vhodný nábytek do obývacího pokoje vám umožní odpočívat, uspořádat setkání s přáteli, rodinný filmový večer nebo slavnostní večeři se svými blízkými. Pokud chcete vytvořit jedinečné aranžmá, nezapomeňte se podívat na nabídku našeho obchodu. Zde najdete to nejlepší vybavení pro obývací pokoje.

 

Obývací pokoj- Baumax.cz