FILTRY
Filtry
CENA
Hloubka (cm)
Barva
Více
Šířka (cm)
Potahová látka
Výška (cm)
S možností spaní
Úložný prostor
Orientace
Počet úložných prostorů
Systémový nábytek
Podnožka v sadě
Regulovatelné opěradlo
Regulovatelná područka
Regulovatelný podhlavník
Rozměr
Způsob rozložení
Typ rohové sedačky
Výplň
Rozkládací

ČALOUNĚNÝ NÁBYTEK

1    3  4  5    27
Vzorník potahových látek

Vzorník potahových látek

200,00 Kč / ks
Rohová sedací souprava  bono inari 96 + madryt 1100

Rohová sedací souprava bono inari 96 + madryt 1100

8499,00 Kč / ks 9619,00 Kč / ks
Akce
Rohová sedací souprava Margot L  inari 91

Rohová sedací souprava Margot L inari 91

9999,00 Kč / ks 12899,00 Kč / ks
Akce
Rohová sedací souprava P Porto 34/Porto 63

Rohová sedací souprava P Porto 34/Porto 63

12999,00 Kč / ks 15499,00 Kč / ks
Akce
Pohovka Carmen lux 12 hn

Pohovka Carmen lux 12 hn...

3839,00 Kč / ks
1    3  4  5    27

Pohodlí pro každého

Čalouněný nábytek je všudypřítomným a nezbytným prvkem vybavení naších domovů. Právě pohodlná a funkční sedací souprava je centrálním bodem obývacího pokoje. Pokoj pro hosty se také neobejde bez sedačky nebo rozkládací pohovky s funkcí spaní. Velké, pohodlné křeslo v tiché ložnici nebo vedle knihovny přímo láká ke čtení.

Proto se při výběru nábytku doporučuje nespěchat. Vaše volba by měla být promyšlená. Věnujte pozornost nejen ceně, ale zejména kvalitě provedení.

ČALOUNĚNÝ NÁBYTEK

Dvakrát měř, jednou řež

Rozměry a tvar interiéru patří mezi rozhodující faktory při volbě vhodného nábytku. Změřte přesně místnost a zjistěte, kolik máte místa pro umístění nového nábytku. Na takové měření můžete použít obyčejný svinovací metr. Je třeba také zohlednit rozměry místnosti a stávající nábytek. Nábytek by měl být rozměrově vhodný do daného interiéru, neměl by zasahovat do průchodu a ztěžovat pohyb v místnosti. Neměl by také vyvolávat dojem stísněného prostoru.

 

Ideálně sladěno

Čalouněný nábytek by měl být sladěný s celým vybavením bytu - může být v tlumených barvách nebo může přitahovat pozornost, může být klasický nebo moderní, s chromovanými nebo dřevěnými prvky.

Výrobci čalouněného nábytku vycházejí vstříc potřebám uživatelů. Mnoho modelů čalouněného nábytku je dostupných v několika desítkách variant látek a barev. Je tedy možné zvolit jak látku, tak i barvu, která bude perfektně sladěna s interiérem.

Proto je dobré navštívit prodejnu Baumax, kde si můžete vybrat z pestré nabídky vzorníků látku a barevnou kombinaci, která nejlépe splňuje Vaše představy.