FILTRY
Filtry
CENA
Hloubka (cm)
Barva
Více
Šířka (cm)
Potahová látka
Výška (cm)
S možností spaní
Orientace
Úložný prostor
ROZMĚR
Počet úložných prostorů
Regulovatelné opěradlo
Regulovatelný podhlavník
Regulovatelná područka
Systémový nábytek
Podnožka v sadě
Rozkládací
Způsob rozložení
Typ rohové sedačky
Výplň

ČALOUNĚNÝ NÁBYTEK

1    3  4  5    26
Vzorník potahových látek

Vzorník potahových látek

200,00 Kč / ks
Rohová sedací souprava Nero eko mat P 587+mati 11 g3

Rohová sedací souprava Nero eko mat P 587+mati 11 g3

14829,00 Kč / ks 15299,00 Kč / ks
Akce
Rohová sedací souprava Amos L adel3

Rohová sedací souprava Amos L adel3

18999,00 Kč / ks 22199,00 Kč / ks
Akce
Rohová sedací souprava Melfi Sawana 05/vida 92 prom in

Rohová sedací souprava Melfi Sawana 05/vida 92 prom in

11199,00 Kč / ks 13999,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    26

Pohodlí pro každého

Čalouněný nábytek je všudypřítomným a nezbytným prvkem vybavení naších domovů. Právě pohodlná a funkční sedací souprava je centrálním bodem obývacího pokoje. Pokoj pro hosty se také neobejde bez sedačky nebo rozkládací pohovky s funkcí spaní. Velké, pohodlné křeslo v tiché ložnici nebo vedle knihovny přímo láká ke čtení.

Proto se při výběru nábytku doporučuje nespěchat. Vaše volba by měla být promyšlená. Věnujte pozornost nejen ceně, ale zejména kvalitě provedení.

ČALOUNĚNÝ NÁBYTEK

Dvakrát měř, jednou řež

Rozměry a tvar interiéru patří mezi rozhodující faktory při volbě vhodného nábytku. Změřte přesně místnost a zjistěte, kolik máte místa pro umístění nového nábytku. Na takové měření můžete použít obyčejný svinovací metr. Je třeba také zohlednit rozměry místnosti a stávající nábytek. Nábytek by měl být rozměrově vhodný do daného interiéru, neměl by zasahovat do průchodu a ztěžovat pohyb v místnosti. Neměl by také vyvolávat dojem stísněného prostoru.

 

Ideálně sladěno

Čalouněný nábytek by měl být sladěný s celým vybavením bytu - může být v tlumených barvách nebo může přitahovat pozornost, může být klasický nebo moderní, s chromovanými nebo dřevěnými prvky.

Výrobci čalouněného nábytku vycházejí vstříc potřebám uživatelů. Mnoho modelů čalouněného nábytku je dostupných v několika desítkách variant látek a barev. Je tedy možné zvolit jak látku, tak i barvu, která bude perfektně sladěna s interiérem.

Proto je dobré navštívit prodejnu Baumax, kde si můžete vybrat z pestré nabídky vzorníků látku a barevnou kombinaci, která nejlépe splňuje Vaše představy.