Domácnost

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    30
39,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
59,00 Kč / ks
349,00 Kč / ks
599,00 Kč / ks
319,00 Kč / ks
319,00 Kč / ks
319,00 Kč / ks
459,00 Kč / ks
1    3  4  5    30

Udržovat pořádek v domácnosti není vždy jednoduchý úkol. Abychom si mohli užít pořádek a čistotu, musíme se starat o podlahy, okna, parapety, udržovat čistou koupelnu a stírat všudypřítomný prach. Hezky udržované a čisté interiéry potěší oko a relaxují. I když musíme úklidu věnovat hodně času, nezapomínejme, že dnes máme přístup k velmi široké škále „pomocníků“, kteří ovlivní nejen kvalitu úklidu, ale také usnadní udržování dokonalého pořádku v domácnosti.

Jaké pomůcky pro úklid musí být v každé domácnosti?

Pořiďte si pomůcky, které vám zásadně ulehčí úklid. Mnoho z těchto příslušenství je známo po celá desetiletí, ale na trhu se objevují novější a ergonomičtější pomůcky:

  • Smeták  - je  předmět známy po staletí, který se dodnes úspěšně používá v každém domě. Specifickou novinkou jsou gumové smetáky, které jsou odolnější a dokonale zametají mnoho povrchů,
  • Mop - je velmi užitečný nástroj, díky kterému můžeme dokonale umýt podlahu. Výběr je mimořádně velký a na trhu se objevují stále novější řešení.
  • Latexové rukavice - v koupelně nebo při čištění kuchyně nechceme, aby naše pokožka přišla do styku s čisticími prostředky. Latexové rukavice zajišťují pohodlí při práci a chrání před silnými prostředky.
  • Hadříky z tenké látky - látky tohoto typu jsou ideální například pro utření prachu nebo umývání plochých povrchů. V případě potřeby je lze vyprat a znovu použít.
  • Houbičky na různé povrchy - tento typ příslušenství se obvykle používá k mytí nádobí. K dispozici jsou různé houby vhodné pro větší a menší nečistoty. Houbičky jsou také vhodné pro mytí vany, umyvadla a koupelnových baterií.

V obchodě BauMax nabízíme mnoho příslušenství pro snadnější úklid domácnosti. V internetovém obchodě najdete také doplňky pro osobní hygienu, jako jsou ručníky z mikrovlákna, koupelnové houby a žínky a koupelnové podložky.