Pěstování a ochrana rostlin

1    3  4  5    25
312,00 Kč / ks
349,00 Kč / ks 499,00 Kč / ks
Akce
279,00 Kč / ks 399,00 Kč / ks
Akce
279,00 Kč / bm
75,00 Kč / ks 149,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    25

Zahrada a terasa nejsou jen místem pro blaženou lenost, jsou to také prostory majetku, kde se můžete věnovat vášni rostoucích rostlin. Koníčkem mohou být květiny nebo ovocné stromy a keře. V každém případě budete potřebovat podobné články.

Potřebné vybavení naleznete v obchodní síti Baumax. Náš sortiment zahrnuje širokou škálu produktů - od levných květináčů až po ochrannou geotextilii.

Pěstování a ochrana rostlin - Baumax

Pěstování a ochrana rostlin

Pokud máte v plánu vyzkoušet práci zahradníka, budete potřebovat mimo jiné květináče. V naší nabídce jich najdete spousty. Jsou k dispozici v různých velikostech, tvarech a barvách, takže si můžete jednoduše vybrat ty, které vyhovují vašim potřebám. Mohou mít tvar lehkých plastových květináčů nebo masivních zahradních květináčů vyrobených například z terakoty.

Rozhodnutí vybrat si bude samozřejmě rozhodovat, kde a jaké rostliny chcete pěstovat. Jiné květináče budou vyžadovat pelargonie na balkoně, zatímco jiné budou potřebné na příjezdové cestě.

 

Nepostradatelné vybavení pro zahradníka

 

Pěstování a ochrana rostlin je značně usnadněna výrobky, jako je například ochranná geotextilie. Je to rohož ze syntetických vláken, která slouží mimo jiné k mulčování půdních a krycích rostlin. Používá se i na boj proti plevelům. V péči o květiny, keře a stromy se také osvědčí postřikovače a hnojiva pro specifické druhy rostlin. Díky nim můžete snadno bojovat proti škůdcům a posílit odolnost vegetace. Nezapomeňte si vybavit potřebné zahradnické nářadí, jako jsou hrábě, rýč nebo zahradnické nůžky. Ty vám umožní přesnou péči o vaše plodiny.

 

Pokud je zahradnictví vaše vášeň, sortiment v Baumaxu vás nezklame. Najdete zde vše, co potřebujete k zahájení dobrodružství s profesionálním pěstováním rostlin. Příslušenství dostupné v naší nabídce vám pomůže v každé fázi hry - od sazenic až po sklizeň.