Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Použití
Forma přípravku
Hledat

Ostatní přípravky pro bazény

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Jaká bazénová chemie bude vhodná?

Jaká bazénová chemie bude vhodná?

22.03.2021

Každý majitel zahradního bazénu by měl myslet na správnou péči a pravidelné čištění bazénu. Pokud se chcete dozvědět o osvědčených metodách udržování křišťálově čisté vody v bazénu, přečtěte si tento článek. Aby voda v bazénu zůstala po celou sezónu

Zakalená voda v bazénu - jak ji vyčistit?

Zakalená voda v bazénu - jak ji vyčistit?

23.04.2021

V horkých dnech je těžké najít lepší relaxací na zahradě, než se ochladit v bazénu s osvěžujícím nápojem v ruce. Vlastnit bazén není však jenom potěšením, ale také povinností. Pokud zanedbáte péči o bazén a nebudete pravidelně používat chlór nebo...

Který bazén je lepší – samonosný s nafukovacím límcem nebo s kovovou konstrukcí?

Který bazén je lepší – samonosný s nafukovacím límcem nebo s kovovou konstrukcí?

08.02.2021

Zahradní bazény nabízejí osvěžení v horkých dnech, podporují venkovní aktivity a lze je použít k seznámení dětí s vodou nebo k zahájení lekcí plavání. Kromě těchto vlastností se liší téměř ve všem - konstrukcí, materiálem, velikostí, tvarem a montáží....

Bazén s kovovou konstrukcí – jak ho sestavit a obložit?

Bazén s kovovou konstrukcí – jak ho sestavit a obložit?

07.02.2021

Každý majitel zahrady, který má dostatečně velký prostor, by měl zvážit pořízení si zahradního bazénu. Bazén má mnoho výhod: umožňuje osvěžení v horkém počasí a má velmi pozitivní vliv na lidské zdraví. Plavání posiluje svaly celého těla, příznivě...

Kolik stojí vířivka

Kolik stojí vířivka

20.04.2021

Pandemie Covid-19 výrazně ovlivnila náš každodenní život. Dostalo nás to do zcela nových situací a donutila nás změnit náš současný životní styl. Z našich domovů pandemie udělala školy, kanceláře, restaurace a kadeřnické salony. Motivovalo nás...

Ostatní přípravky pro bazény

 

Koupání v bazénu (bazény) je skvělá zábava v horkých letních dnech. Chladná voda v bazénu vám umožní osvěžit se a ochrání vás před nepříjemným horkem. Zahradní bazén si rozhodně užijí dospělí i děti. Je to navíc skvělý způsob, jak dostat děti a mládež od počítačových obrazovek. Ze široké nabídky zahradních bazénů si v našem obchodě můžete vybrat velký rodinný zahradní bazén nebo se rozhodnout pro intimnější řešení - vířivku s hydromasáží (vířivky). Kategórie: Ostatní připravky pro bazény.

 

Ostatní přípravky pro bazény- Bazény

 

Čistota vody v zahradním bazénu

Chcete-li si užít zábavu v bazénu nebo si odpočinout ve vaně s vířivkou bezpečně a hygienicky, je třeba řádně zajistit vyhovující stav vody v bazénu. Bazénová chemie vám pomůže upravit hodnotu pH, zdezinfikovat celý bazén a zabránit růstu řas. Čistá a průhledná voda bude nejen lákat ke koupání, ale hlavně bude bezpečná pro uživatele bazénů. V našem obchodě si můžete koupit vhodné přípravky. Bazénová chemie, kterou nabízíme v našem obchodě, je k dispozici v tekuté formě, granulích nebo tabletách.

Pamatujte! Než použijete některý z produktů bazénové chemie, pečlivě si přečtěte štítek na obalu daného produktu. Díky informacím od výrobce se vyhnete nepříjemnostem v případě nesprávného dávkování přípravku. Správné dávkování navíc zaručí jeho účinnost.

 

Jaká je správná hodnota pH vody?

Zjištění hodnoty pH vody v bazénu by se mělo provádět po prvním naplnění bazénu a pak pravidelně, alespoň jednou týdně. Správná hodnota pH by se měla pohybovat v rozmezí mezi 7,0 - 7,4. K určení hodnoty pH vody se používají jednorázové testovací proužky. Proužek je ponořen do vody a po několika sekundách si můžete výsledek přečíst. Barva proužku se porovnává s barevnou stupnicí na obalu (obvykle červená a žlutá označuje kyselost, zelená označuje neutrální a modrá a fialová označuje zásaditost). Použitý proužek nelze opakovaně použít. Alternativou k testovacím proužkům je dražší elektroměr (testery a dávkovače do bazénů). Jedná se však o opakovaně použitelné zařízení, takže se tato malá investice vrátí poměrně rychle. Po stanovení aktuální hodnoty pH by měly být všechny odchylky od normy opraveny.

 

Bazénová chemie v dobré ceně

Kromě produktů, které umožnují úpravu hodnoty pH, nabízí náš obchod také produkty pro dezinfekci, koagulaci a prostředky proti řasám. Přípravky, které nabízíme, jsou kvalitní výrobky, které vám umožní mít čistou, průhlednou a hygienickou vodu v bazénu.

V naší nabídce najdete také dezinfekční prostředky. Jejích hlavní složkou může být chlor (chlor do bazénu) nebo aktivní kyslík (aktivní kyslík do bazénu). Tablety, granule nebo tekutina se dávkují velmi snadno. Dezinfekční prostředky jsou často v sadě s přípravky proti řasám. Jsou určeny pro malé i velké bazény. Koagulanty (flokulační - činidla a koagulace pro bazén) vám zase umožní zbavit se i těch nejmenších nečistot. Koagulant sráží jemné nečistoty ve větší částice a umožňuje tak jejich zachycení filtračním čerpadlem (bazénová filtrace). Čištění je pak snazší a následná dezinfekce mnohem efektivnější.

Aby se bazénová chemie aplikovala správně, vyplatí se pořídit si dávkovače bazénové chemie. Díky nim budou přípravky uvolňovány pravidelně a rovnoměrně. Dávkovač je obvyklý malý plastový plovák. Jeho přítomnost v bazénu neruší ani plavání ani zábavu ve vodě.

 

Doplňkové přípravky a bazénové příslušenství

Kromě bazénové chemie nabízí náš obchod příslušenství pro bazény (příslušenství k bazénům). Pokud se vám nelibí vůně chloru ve vašem bazénu nebo vířivce, máme pro vás perfektní řešení! Díky naší nabídce speciálních vůní do bazénu a vířivek zapomenete na vůni chloru. Můžete jej snadno nahradit směsí příjemných vůní. Nabízíme několik vůní, každá s jiným účinkem. Dopřejte si relaxaci a příjemný odpočinek a naplňte bazén nebo vířivku vůní růží, citrusů, smrku nebo lesních jahod.

 

Ostatní přípravky pro bazény- Bazény