Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Délka (cm)
Barva
Materiál rámu/roštu
Počet osob
Maximální zatížení (kg)
Polštáře součástí
Nutno složit
Šířka (cm)
Výška (cm)
Nastavitelný sklon střechy
Typ sedadla
Sklopné sedadlo
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Zahradní houpačky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
8999,10 Kč / ks 9999,00 Kč / ks
Akce
1615,00 Kč / ks 1899,00 Kč / ks
Akce
1519,00 Kč / ks 1899,00 Kč / ks
Akce
1169,00 Kč / ks
5759,10 Kč / ks 6399,00 Kč / ks
Akce
3999,00 Kč / ks
Novinky

Zahradní houpačky pro děti i dospělé - stylový odpočinek!

Mnozí z nás si bez ní nedokážou zahradu ani představit. Poskytuje nejen skvělou zábavu pro vaše děti, ale i pro ostatní a vašim blízkým. Díky houpačce si budete moct oddychnout na vlastní zahradě. Nevzdáváte se soukromí, které nikdo nemůže rušit.

Houpačky a houpací sítě - Baumax

Zahradní houpačky pro děti, které jsou zárukou bezstarostné zábavy na zahradě

Zábava není zaručená různými modely zahradních houpaček pro děti. Vyberte si ten správný pro vaše dítě!

Jednotné a stabilní, se přizpůsobují potřebám dítěte. Montáž a demontáž je velmi jednoduchá a navíc ji přemístíte na jiné vhodné místo nebo si ji vezmete s sebou na dovolenou.

Dřevěné zahradní houpačky

Silný dřevěnný rám zaručuje bezpečnost a dvojitá zahradní houpačka je alternativou k přeplněným hřištím mezi bloky. Úsměv na tváři vašich dětí může být trvale, když budou mít svůj vlastní prostor na houpání, kĺozání na klouzačce nebo stavět skutečná umělecká díla z písku! Takový přístroj bude velkým lákadlem pro děti nejen během oslav narozenin nebo jiných rodinných oslav, ale i každý den.

Rozvíjejte tvořivost a mobilitu dětí na vaší zahradě.

Záhradní houpačky s alternativní sítí proti komárům pro klasický stůl se židlemi

Gril, teplé slunce, zasloužený relax po dlouhém týdnu v práci. Tato báječná skořepina si zaslouží speciální prostředí, ale to není všechno ... Zbytek by měl trvat co nejdéle. Pokud jsou už děti vybavené kreativní zábavou v tváři dřevěné zahradní houpačky, ať se dospělí trochu rozruší ... do pozdních večerních hodin 😉

Zahradní houpačka s moskytiérou je skvělý způsob, jak si oddychnout venku, bez komárů a jiných drobných brouků po setmění. Zip se sklopeným sedadlem umožní i krátkého šlofíka v rytmu pomalého houpání. Kromě toho, zařízení dostupné v obchodě Baumax má též pohodlný, kompaktní nápojový stůl. Na terasu je možné umístit houpačku.