Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva
Maximální zatížení (kg)
Materiál
Výška (cm)
Šířka (cm)
Délka (cm)
Materiál rámu
Materiál sedadla
Počet míst na sezení
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Zahradní houpačka béžová

4299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Zahradní houpačka hnědá

5199,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Zahradní houpačka s polštářkem

4699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Zahradní houpačka šedá

4299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Zahradní houpačka technorattan s polštářem

5499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Hopačka modré a bílé pruhy YF-SW009S

2499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní houpačka s moskytiérou YF-SW026N, šedá

7499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní houpačka YF-SW073N, hnědá

5499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní houpačka YF-SW014, šedá

4699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní houpačka YF-SW098, hnědá

5199,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní houpačka YF-SW098, šedá

5199,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Houpací lehátko s moskytiérou YF-3821, šedé

3999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Houpačka čapí hnízdo YF-101

799,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Houpačka čapí hnízdo YF-106

1699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní houpačka YF-SW014, zelená

4699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Houpačka BRASILIA YF-103, šédá

399,00 Kč / ks

Zahradní houpačky

Zahradní houpačky – patří mezi oblíbený zahradní nábytek. Je těžké si představit, že by nebyla na zahrádce. Tato vychytávka zajistí nejen skvělou zábavu pro vaše děti, ale také blažený odpočinek pro vás a další dospělé členy rodiny. Díky houpačce budete moci relaxovat na vlastní zahradě.

Zahradní houpačky- Baumax.cz

Z jakého materiálu je nejlepší vybrat moderní zahradní houpačku?

Zahradní nábytek jako jsou zahradní houpačky, jsou kusy nábytku vyrobený z různých materiálů. Mohou to být dřevěné houpačky na zahradu, kovové houpačky, výrobky typu houpací křesla z technoratanu a umělé hmoty, a také prvky vyrobené z látky, jako je zahradní houpací síť.

Při výběru houpačky klasikou jsou zahradní houpačky vyrobené ze dřeva, které působí na zahradě velmi esteticky. Kovové naopak se budou dobře prezentovat nejen v zeleném zahradním prostoru kolem domu, ale také na balkóně a terase.

Dřevěné zahradní houpačky - pohodlné a univerzální

Přírodním materiálem, který se při výrobě houpaček nejvíce používá, je dřevo. Pevný dřevěný rám zaručuje bezpečnost a dvojitá zahradní houpačka je alternativou k přeplněným hřištím mezi paneláky. Úsměv na tvářích vašich dětí vykouzlíte natrvalo, když jim pořídíte jejích vlastní hřiště, tzn. místo, kde se mohou houpat, sjíždět skluzavku nebo stavět skutečná umělecká díla z písku! Rozvíjejte kreativitu a pohyblivost těch nejmenších.

Dřevěná houpačka na zahradu je obvykle lavička a další kovové příslušenství, jako jsou spoje a řetězy, které se připevňují na speciální háky. Dřevo na houpačku může být jak domácího, tak i exotického původu. Domácí dřevo, i když vyžaduje údržbu a ošetření, proto, aby vydrželo léta, a které je pravidelně impregnováno, bude mít jedinečné kouzlo. Houpačka může mít různé provedení, což ovlivní její barvu a konečný vzhled. K tomuto modelu se bude skvěle hodit dřevěný zahradní nábytek.

Kovové zahradní houpačky - módní a praktické

Alternativou k dřevěné houpačce bude houpačka vyrobená z materiálu, jako je kov. Stabilní sedák a opěrák s mřížkovou, solidní konstrukcí se jistě bude pohodlně používat. Pokud navíc zvolíte model s měkkými polštáři, můžete si být jistí, že terasa bude místem výjimečné relaxace. Zahradní polštáře lze zakoupit i samostatně. Ochrání navíc před nadměrným přehříváním kovových prvků zahradní nebo terasové houpačky. Věnujte pozornost tomu, zda má kovová houpačka stříšku, která vás ochrání před sluncem a horkem. Kovový model je nejodolnější, proto je maximální zatížení v tomto případě větší než u ostatních.

Dětská zahradní houpačka je zárukou bezstarostné zábavy na zahradě

Mimořádnou atrakci a zábavu zaručují různé modely zahradních houpaček pro nejmenší a větší děti. Vyberte pro své dítě to pravé! Jednomístné a stabilní zahradní houpačky se přizpůsobí potřebám dítěte.

Houpačku lze navíc doplnit o další prvky, jako je skluzavka nebo domeček se stříškou, chránící před slunečním zářením, což umožňuje vytvořit pohodlné a bezpečné hřiště, mimořádně atraktivního vzhledu.  

Zahradní houpačka typu vajíčko - trend posledních sezón

Houpačka typu vajíčko představuje módní doplněk vaší zahrady, malé terasy nebo balkónu. Tohle závěsné křeslo má kovový rám, který můžete umístit kamkoliv na rovné místo, nebo ho lze zavěsit bez rámu na hák do stropu. Vajíčko jako sedátko se obvykle vyrábí z technoratanu, ratanu nebo plastu a vybavuje se měkkými polštáři pro výjimečný komfort odpočinku v přírodě po náročném pracovním dni. Jedna nebo i dvě dospělé osoby mohou houpačku používat, ale doporučujeme zkontrolovat maximální zatížení povolené výrobcem. Zahradní nábytek z ratanu skvěle doplní tuto houpačku. Podívejte se, jestli v naší nabídce najdete to, co hledáte!

Skládací zahradní houpačka - ideální do malého prostoru

Při výběru zahradní houpačky záleží na tom, jaký prostor pro ni můžete vyčlenit. Pokud máte na terase nebo balkóně málo místa, investujte do rozkládací houpačky. Výhodou takového řešení je komfort používání v horkých dnech, a když je potřeba, snadno ji složíte a schováte, čímž vznikne prostor například pro zahradní nábytek.

Houpací síť na zahradu

Houpací síť s rámem je návrhem pro lidi, kteří chtějí pohodlně odpočívat za každých podmínek. Je pohodlnější variantou než zahradní lehátka. Svým designem připomíná klasické houpačky, i když dokáže zabrat hodně místa. Toto řešení je nejvhodnější pro velké zahrady nebo prostorné terasy. Klasická houpací síť s tyčí je nejjednodušší a nejlevnější řešení. Natahuje se mezi stromy a ve složeném stavu nezabere mnoho místa. Houpací síť jako sedátko typu "křeslo" je ideálním řešením na balkón, ale i do interiéru domu. Lze ji namontovat i na pevný strom. Těmto houpacím sítím se říká brazilská houpačka, protože jsou v Brazílii nejoblíbenější. Vzhledem k použití látky je důležité brát v ohled jejich maximální zatížení. Takové houpací sítě nepochybně ozdobí vaši terasu.

Zahradní houpačky s moskytiérou jako alternativa ke klasickému stolu se židlemi

Zahradní gril, hřejivé sluníčko, zasloužená relaxace po dlouhém týdnu v práci. Tento pohádkový scénář si zaslouží jedinečné prostředí, ale to není vše… Odpočinek by měl trvat co nejdéle. Protože děti už mají postaráno o kreativní zábavu v podobě dřevěné zahradní houpačky, můžete také dopřát trochu zábavy rovněž dospělým v podobě houpání… až do pozdního večera?

Zahradní houpačka s moskytiérou je skvělým způsobem relaxace na čerstvém vzduchu, aniž by vás po setmění obtěžovali komáři a další malý hmyz. Moskytiéra uzavřená zipem s rozkládacím sedákem vám umožní krátké zdřímnutí, v rytmu pomalého pohoupávání. Houpačku lze umístit rovněž na terasu.

Perfektní houpačka pro vás a vaši rodinu - nabídka BauMax

Doporučujeme Vám seznámit se s celou nabídkou našeho internetového obchodu. V Bau Maxu najdete kovové a dřevěné zahradní houpačky pro dvě nebo tři osoby. Vyberte si perfektní materiál a barvu pro sebe. S námi si zařídíte svou vysněnou zahradu od začátku až do konce. Zveme vás na nákupy!
 

Jak si vyrobit houpačku z pneumatiky?

Jak si vyrobit houpačku z pneumatiky?

Zahradní houpačka je nepochybně skvělou zábavou pro děti i dospělé. Houpací konstrukce se liší od širokých a pohodlných lavic, na kterých se můžou pohodlně houpat i senioři , až po zařízení vyžadující určitou fyzickou zdatnost. Ty druhé jsou pro naše...

Jak zařídit zahradu? Co a kdy zasadit? Poradíme!

Jak zařídit zahradu? Co a kdy zasadit? Poradíme!

Uspořádání krásné zahrady nevyžaduje najímání zahradníka. Můžeme navrhnout a zařídit jak domácí zahradu, tak velký pozemek, pokud máme připravený nápad na zahradu a dostatek času a nadšení jej realizovat. Jak to udělat? Nejprve musíte vytvořit projekt...

Dřevěná zahradní houpačka – jak ji vyrobit?

Dřevěná zahradní houpačka – jak ji vyrobit?

Houpačka patří k oblíbeným prvkům zahradní techniky, kterou s nadšením využívají dospělí a děti. Jedním z mnoha modelů houpaček jsou dřevěné zahradní houpačky. V zahradách se objevují jako samostatné prvky aranžmá nebo součást zahradního hřiště ...