Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Zbarveni
Materiál použitý na přední stranu
Povrchová úprava předního dílu
Orientace
Počet dveří
Počet zásuvek
Styl
Kolekce
Hledat

Rohové kancelářské stoly

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
2879,20 Kč / ks 3599,00 Kč / ks
Akce
2479,20 Kč / ks 3099,00 Kč / ks
Výprodej
Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

19.11.2020

Kancelářské židle používáme nejen v práci, ale i doma. Domácí kancelář se objevuje v mnoha domácnostech, protože stále více pracujeme doma, učíme se nebo si hrajeme na počítači. Trávíme spoustu času sezením, což není nejlepší pro páteř a svaly.

V každé místnosti se nacházejí místa, kde se stěny setkávají a vytvářejí pravý úhel. Často to jsou místa, která pro nás znamenají problém z pohledu správného využití místa. Je to obzvlášť důležité, pokud je místnost sama o sobě malá. S cílem uspokojit potřeby zákazníků, výrobci nábytku poskytují různý rohový nábytek.

Rohové kancelářské stoly -Baumax

Mezi nábytkem tohoto typu najdeme mimo jiné rohové sedačky a rohové skříně. Skvělý nápad na to, jak můžete použít prázdný kout v pokoji, je zde umístit rohový stůl. Tato myšlenka funguje obzvlášť dobře v studentských pokojích, které kvůli omezené velikosti bytu musí plnit několik funkcí.

Rohové stoly

Rohové stoly, podobně jako jiné stoly, které se nacházejí v sortimentu kancelářského nábytku, jsou k dispozici v různých variantách. Baumax nabízí svým klientům menší nebo větší stoly v závislosti na potřebách a možnostech spojených s prostorem. Tento typ nábytku může být charakterizován odlišným designem, pokud jde o délku jednotlivých prvků.

Kromě rozdílů týkajících se velikosti, stoly dostupné v nabídce Baumax mohou být jednoduše barevně kombinovány s koncepcí interiéru místnosti, kterou máme nebo chceme vytvořit. Můžeme si vybrat z modelů v barvě borovice, olše nebo dubu.

Další vybavení stolu

Aby byly rohové stoly plně funkčním nábytkem, je třeba je vybavit dalšími prvky. Skříňky zabudované do konstrukce umožňují ukládání dokumentů. Zásuvky umožňují organizovat různé pracovní nástroje. Stoly jsou také vybaveny policemi, které umožňují nastavit počítač a související příslušenství.

Samozřejmě, montážní pulty nebudou stačit, pokud chceme zařídit kancelář. Z tohoto důvodu v sortimentu nábytku navrhovaného pro obchody Baumax najdeme i funkční police a skříně, které nám umožní archivovat dokumenty. Také snadno nastavíme židli vhodnou pro zvolený stůl a lampu, která osvětlí stolovou desku za soumraku.