Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Zbarveni
Materiál použitý na přední stranu
Povrchová úprava předního dílu
Orientace
Počet dveří
Počet zásuvek
Styl
Kolekce
Více
Hledat

Rovné kancelářské stoly

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    7
1439,40 Kč / ks 2399,00 Kč / ks
Výprodej
1439,40 Kč / ks 2399,00 Kč / ks
Výprodej
1799,40 Kč / ks 2999,00 Kč / ks
Výprodej
1799,40 Kč / ks 2999,00 Kč / ks
Výprodej
2159,20 Kč / ks 2699,00 Kč / ks
Akce
1399,50 Kč / ks 2799,00 Kč / ks
Výprodej
909,30 Kč / ks 1299,00 Kč / ks
Akce
909,30 Kč / ks 1299,00 Kč / ks
Akce
779,40 Kč / ks 1299,00 Kč / ks
Výprodej
779,40 Kč / ks 1299,00 Kč / ks
Výprodej
779,40 Kč / ks 1299,00 Kč / ks
Výprodej
1639,20 Kč / ks 2049,00 Kč / ks
Akce
1049,30 Kč / ks 1699,00 Kč / ks
Akce
1889,30 Kč / ks 2699,00 Kč / ks
Akce
1049,30 Kč / ks 1699,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    7
Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

19.11.2020

Kancelářské židle používáme nejen v práci, ale i doma. Domácí kancelář se objevuje v mnoha domácnostech, protože stále více pracujeme doma, učíme se nebo si hrajeme na počítači. Trávíme spoustu času sezením, což není nejlepší pro páteř a svaly.

Práce, studium a dokonce i rozvoj vlastních zájmů vyžaduje praktický a funkční prostor. Abyste tyto činnosti dobře vykonávali, vyplatí se investovat do psacích stolů – tento jednoduchý nábytek bude perfektním řešením jak na učení, tak do práce. V naší prodejně nabízíme různé psací stoly, včetně levných jednoduchých psacích stolů, které se vyznačují jednoduchou konstrukcí a obvykle malými rozměry.

Jak důležité jsou psací stoly?

Psací stoly z naší nabídky vám pomohou vytvořit mimořádně užitečné, praktické a estetické místo pro každodenní práci nebo studium. Dobré vybavení zajišťuje zároveň správné držení těla, zvláště u mladého člověka. Prostorné pracovište s psacím stolem šetří místo pro regály, police a vitríny. Můžete si vybrat zajímavé, barevné stoly z odolných a pevných MDF desek nebo něco decentnějšího,a také modely z přírodního dřeva. Při nákupu věnujte pozornost hloubce psacího stolu, barvě desky stolu a doplňkovému vybavení.

Místo ke studiu

Nejčastějším prvkem vybavení dětských pokojů jsou psací stoly. A není divu, protože jednoduché psací stoly jsou spojovány se získáváním vzdělání. V naší prodejně nabízíme jednoduché PC stoly, které se skvěle hodí k aranžování volného místa v dětských pokojích a pokojích pro teenagery. Stolní deska bude perfektní jako místo k učení pro mladé lidí, vejde se na ní jak počítáčové vybavení, tak četné knihy nebo sešity. Jeho použití je velmi pohodlné, malé rozměry desky stolu a jednoduchá konstrukce vybizi k efektivnější prací a usnadnuje studium.

Pracoviště

Jednoduchý psací stůl s obdélníkovou deskou je skvělým vybavením pro domácí pracovny nebo pracovního koutku, aranžovaného v ložnici nebo obývacím pokoji. Malé rozměry umožňují chytré uspořádání prostoru a dobré přizpůsobení pracoviště rozměrům místnosti, i v případech, že je interiér opravdu malý. Jednoduché psací stoly dobře poslouží jak v domácí pracovně, tak ve firemní kanceláři. Díky nízké ceně, vysoké odolnosti a funkčnosti je jednoduchý psací stůl perfektním řešením do každé kanceláře.

K rozvoji vlastních koníčků a zájmů

Psací stůl by měl být praktickým prvkem, který kromě práce a studia umožňuje rozvíjet vlastní zájmy. Zejména milovníci modelingu, počítačových her nebo fotografování stále více využívají svůj pracovní stůl pro své koníčky. Jednoduchý psací stůl je k tomu dokonalý. V případě potřeby většího úložného prostoru k psacímu stolu, nabízíme také atraktivní regály a police.

Zdraví a správné držení těla 

Psací stoly, stejně jako ostatní nábytek, by měly být nejen funkční, ale také by měly zajistit správné držení těla uživatelů. Pokud se rozhodnete a vyberete si z naší nabídky jednoduchý psací stůl, a k němu kancelářská křesla, budete si moci užívat nejen pohodlí při práci, ale také bonus, jakým bude absence bolesti zad. Pokud tedy trávíte hodně času sezením, myslete na svou páteř a investujte do kvalitního psacího stolu a ergonomického křesla.

Kde se jednoduché psací stoly osvědčí nejlíp?

Jednoduchý psací stůl je mimořádně užitečným prvkem vybavení. Tento nábytek nezabere tolik místa jako rozsáhlé modely a může být stejně funkční. Vzhledem k dostupnosti MDF desky v mnoha barvách a vzorech si takový psací stůl snadno přizpůsobíte jakémukoliv stylu aranžmá - klasickému a modernímu.

Dětský pokoj a pokoj pro teenagery 

Psací stůl je dokonalým prvkem pro uspořádání dětského pokoje a pokoje pro teenagery. Deska stolu bude ideálním místem pro studium a mladí lidé si budou moci schovat své osobní věci do polic, skříněk a zásuvek. Ke stolu byste si měli pořídit vhodné kancelářské křeslo – modely pro dospělé z naší nabídky budou vhodné rovněž pro mladé lidi. Pro děti jsme připravili samostatnou nabídku dětských křesel.

Pokoj pro hráče

Psací stůl je ideálním místem pro počítačové vybavení: vejde se na něj počítač, notebook, klávesnice a myš, stejně jako všechna doplňková zařízení. Nabízíme atraktivní herní stoly pro hráče, jak jednoduché, tak více vybavené modely. V našem sortimentu jsou dostupné rovněž produkty od polských výrobců, které se vyznačují živými, módními barvami, pevností a odolností.

Domácí kancelář

Jednoduchý nábytek je perfektním vybavením pro domácí kancelář. Jednoduchý psací stůl bude perfektní, pokud potřebujete k práci klidné a oddělené místo – jeho cena není vysoká a na desku stolu se vejde stolní počítač nebo notebook. Rozměry psacích stolů jsou velmi rozmanité - nabízíme jak  menší modely s jednoduchou deskou stolu, tak o něco větší modely se zásuvkami a skříňkami. Rohové psací stoly jsou mimořádně atraktivní, protože vám umožní dokonale využít, jinak těžko využitelný prostor v rohu místnosti. 

Ložnice

Psací stůl nemusí sloužit pouze k práci nebo studiu, velmi často se jednoduchý, bílý psací stůl ve vysokém lesku umisťuje do ložnice, kde slouží jako toaletní stolek. Takový psací stůl bude neocenitelný při líčení– stačí k němu přidat vhodné místo k sezení a pověsit nad něj velké zrcadlo. Nábytek je dostupný v mnoha barevných provedeních a barvách, takže je snadné sladit vybraný model s již existujícím vybavením v ložnici.

Co když jednoduchý psací stůl nestačí?

Pokud na desce jednoduchého psacího stolu není dostatek místa, můžete se rozhodnout pro koupi většího modelu. Nábytek nabízený v naší prodejně se osvědčí jak v domácí, tak ve firemní kanceláři. Nábytek využijete k práci, studiu a rozvoji vlastních koníčků. Nabízíme atraktivní produkty, a pokud potřebujete navíc malý úložný prostor pro uskladnění věcí, podívejte se na kontejnery k psacím stolům, díky kterým získáte potřebné místo na dokumenty nebo osobní věci.

Jaké jednoduché psací stoly máme pro vás v nabídce?

V nabídce našeho obchodu najdete jednoduché psací stoly, které vám umožní efektivně pracovat a správně se učit, ale také pohodlně rozvíjet své koníčky a zájmy. Aby byl pracovní stůl atraktivní a pohodlný, nábytek nemusí být nijak složitý - krásný jednoduchý stůl může být mimořádně funkční. Nabízíme nábytek jednoduché konstrukce (bez přídavných zásuvek, polic či zadní stěny), ale i trochu  bohatší modely, které jsou např. vybaveny výsuvnou policí na klávesnici a myš nebo skříňky a šuplíky. Stojí za zvážení, jaký typ psacího stolu pro vás bude nejvhodnější - v naší nabídce rozhodně najdete kus nábytku, který bude odpovídat vašim potřebám. Pokud se nespokojíte s jednoduchou formou a hledáte něco prostornějšího, můžete se rozhodnout pro jiný model nebo pro moderní psací stoly. Podstatou úspěšného nakupování je vaše spokojenost a my vám chceme nabídnout atraktivní modely,za které nebudete muset utrácet majlant.