Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Zbarveni
Materiál použitý na přední stranu
Povrchová úprava předního dílu
Orientace
Počet dveří
Počet zásuvek
Styl
Hledat

Kancelářské stoly

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    9
1999,00 Kč / ks 2699,00 Kč / ks
Výprodej
2199,00 Kč / ks 3399,00 Kč / ks
Akce
3289,30 Kč / ks 4699,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2639,20 Kč / ks 3299,00 Kč / ks
Akce
2299,00 Kč / ks 3599,00 Kč / ks
Akce
2599,00 Kč / ks 3699,00 Kč / ks
Akce
2869,30 Kč / ks 4099,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2479,20 Kč / ks 3099,00 Kč / ks
Výprodej
2299,00 Kč / ks 3299,00 Kč / ks
Akce
1439,40 Kč / ks 2399,00 Kč / ks
Výprodej
2599,00 Kč / ks 3699,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2159,20 Kč / ks 2699,00 Kč / ks
Akce
2449,30 Kč / ks 3499,00 Kč / ks
Akce
Novinky
1    3  4  5    9
Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

19.11.2020

Kancelářské židle používáme nejen v práci, ale i doma. Domácí kancelář se objevuje v mnoha domácnostech, protože stále více pracujeme doma, učíme se nebo si hrajeme na počítači. Trávíme spoustu času sezením, což není nejlepší pro páteř a svaly.

Psací stoly

 

Pohodlné místo ke studiu a práci je základem pro to, aby povinnosti proběhly co nejsnadněji. Výběr správného psacího stolu tedy nebude triviální záležitostí. Správná šířka, hloubka a výška desky stolu, další prvky, materiál a forma - na tom všem záleží. Náš obchod pro vás připravil širokou a atraktivní nabídku v kategórií- Psací stoly. Produkty, které prezentujeme, se perfektně hodí do každého interiéru, ať už firemního nebo soukromého. Podívejte se sami, co vám můžeme nabídnout!

 

Psací stoly- Baumax.cz

 

Moderní psací stoly ideální do kanceláře a domácnosti

Psací stoly jsou mimořádně praktický kancelářský nábytek. Deska stolu je umístěna na nohách, dvou nebo čtyřech, a díky této jednoduché konstrukci je stůl ideální pro práci a studium. Dostatečně široká deska stolu vám poskytne vhodné místo ke studiu a práci, bude také užitečná, když chcete rozvíjet své zájmy. Pomocí psacího stolu můžete vytvořit funkční prostor pro počítač a počítačové příslušenství a zásuvky nebo police vám umožní uložit vaše osobní věci.

V naší nabídce najdete moderní psací stoly, které vás určitě osloví. Široký výběr různých výrobků vám umožní přizpůsobit psací stoly konkrétnímu stylu různých interiérů. Klasické nebo moderní uspořádání může vypadat výjimečně atraktivně, když do nich umístíte psací stoly nabízené v našem obchodě.

Psací stoly mohou být vyrobeny z různých materiálů. Oblíbené jsou dřevěné psací stoly. Je to řešení, které bude perfektně fungovat také v moderních aranžmá. Nábytek z borovice je mezi našimi zákazníky velmi oblíbený. Borovicové dřevo je příjemný, estetický a atraktivní materiál. Psací stoly z borovice z naší nabídky budou atraktivní volbou! Nábytek do kanceláře nebo studovny může být také vyroben z MDF nábytkové desky, kovu nebo plastu. Často se tyto materiály kombinují, výsledkem čeho vznikají atraktivní a originální modely moderních psacích stolů.

 

Psací stoly- Baumax.cz

 

Počítačová pracovní stanice na jedničku!

Psací stoly slouží k manuální a počítačové práci. S pomocí našich psacích stolů můžete vytvářet stanoviště, která budou praktická a pohledná. Je důležité, aby prostor pro počítač byl dostatečně velký, zařízení by nemělo přesahovat desku stolu. Vyčnívající části počítače, monitoru nebo periferních zařízení se snadno poškodí. Zvolte proto dostatečně velké desky stolu a vyhnete se nepříjemnostem kvůli poškozenému vybavení. Dávejte také pozor na výšku desek. Bude špatné pracovat u příliš nízkého nebo příliš vysokého stolu. V některých typech (zejména herních) lze nastavit výšku a přizpůsobit tak desku stolu vlastním potřebám.

 

Psací stoly- Baumax.cz

 

Dobře vybavená firemní kancelář

Psací stoly jsou prvky, bez kterých by žádná firemní kancelář nemohla existovat. Jednoduchý design a skvělá funkčnost určí kancelářské stoly pro pozice jednotlivých zaměstnanců. Jednoduché psací stoly zde určitě budou dobře fungovat. Přítomnost zásuvek nebo uzavřených polic s otočnými dvířky bude pro zaměstnance další výhodou. V zásuvkách nebo na policích bude dostatek místa pro firemní dokumenty nebo osobní věci. Zaměstnanci budou potřebovat také příslušné kancelářské židle k pracovním stolům. Jednoduché, levné a praktické, budou dokonalým vybavením do kanceláře. Pokud hledáte pro zaměstnance další úložný prostor, určitě pořiďte kontejnery pod psací stůl. Tyto chytré kusy nábytku umožní zaměstnancům přehledně třídit dokumenty a ukládat osobní věci.

Do kanceláře šéfa je naopak vhodné pořídit mohutnější a působivější psací stůl. Nabízíme masivní, klasické stoly a také modernější modely. Tento kus nábytku dokonale zdůrazní prestiž místnosti. K takovým stolům je potřeba pořídit příslušná kancelářská křesla. Pohodlná a praktická budou ideálním doplňkem do kanceláře šéfa.

 

Psací stoly- Baumax.cz

 

Zařiďte si domácí kancelář

Mnoho lidí pracuje z domova. Domácí interiéry ovšem nejsou vždy dostatečně vybaveny, abyste v nich mohli účinně pracovat. V takových situacích stojí za to zřídit si vlastní malou domácí kancelář. Dobrým místem pro domácí kancelář bude samozřejmě samostatná místnost, a když nemáte takovou možnost, aby tomuto účelu věnovat celou místnost, stojí za to vytvořit si pracovní koutek. Můžete jej uspořádat v oddělené části další místnosti - obývací pokoj nebo ložnice budou perfektní. Domácí kancelář musí mít kromě samotného psacího stolu také praktické kancelářské regály, kancelářské police a kancelářské komody.

 

Psací stoly- Baumax.cz

 

Chytré řešení - rohový psací stůl

Většina místností v našich domech a bytech je bohužel malá. A proto malý prostor nutí hledat chytrá řešení, díky kterým můžete dostupný prostor využít co nejlépe. Ideálním řešením v takových případech je použít dobře vybavený rohový psací stůl (rohové kancelářské stoly). Rohy místností jsou často podceňovány a jejich efektivní uspořádání způsobuje mnoho obtíží. Rohové psací stoly jsou řešením všech těchto problémů. Rohový nábytek vám poskytne nejen pohodlné místo k práci a studiu, ale také vám umožní na maximum využit dostupný prostor.

 

Psací stoly- Baumax.cz

 

Psací stoly pro studium a zábavu

Psací stůl je kus nábytku, bez kterého by dětský pokoj nebyl plně funkční. Proto je nezbytným prvkem v každém dětském pokoji nebo pokoji pro teenagera. Ujistěte se, že je deska stolu má vhodnou velikost. Příliš malá bude pro vaše dítě nedostatečná a příliš velká - zbytečně zaplní prostor.

Naši nabídku jsme sestavili tak, aby jak kluci, tak dívky mohli najít něco vhodného pro sebe. Při výběru dětského psacího stolu se řiďte radami nejlepšího odborníka v této záležitosti - vašeho dítěte! Děti budou s nábytkem spokojenější, když si budou moci vybrat nábytek podle vlastních preferencí. Pro dívky jsme připravili nabídku bílých a světlých psacích stolů, pro kluky tmavší varianty a modely v intenzivnějších barvách, které je zajisté oslovi.

Psací stůl pro teenagery je úplně jiné téma. Mladý, dospívající člověk rád vyjadřuje sebe, svůj styl a své myšlení. Nábytek by to měl mladým lidem umožnit. Pracovní stůl pro teenagery by měl být módní, moderní a praktický.

 

Psací stoly- Baumax.cz

 

Herní stoly pro hráče

Zvláštní skupina našich klientů, milovníků počítačových her, vyžaduje jedinečný nábytek. Máme pro ně speciálně připravené vybavení, díky kterému bude pokoj pro hráče (místnost pro hráče) praktický a atraktivní. Do skupiny těchto produktů určitě patří herní stoly pro hráče. Nábytek v této kategorii byl speciálně navržen: snese zátěž mnoha velkých počítačových zařízení, navíc bude stabilní a v případě notebooků je ochrání před nadměrným přehříváním. Herní stoly jsou jedním z důležitějších prvků mezi herním nábytkem! K hernímu nábytku patří také pohodlné a multifunkční herní židle a křesla. Pohodlné herní křeslo je nesmírně důležité, zvláště když trávíte hodně času hraním.

Herní příslušenství je dalším prvkem, bez kterého pokoj pro hráče nebude kompletní a tolik atraktivní. Regály a podložky pod herní křeslo zlepši podmínky pro hraní a vy strávíte mnoho hodin v pohodlných podmínkách.

 

 

Psací stoly- Baumax.cz