Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Styl
Kolekce
Více
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Zbarveni
Povrchová úprava předního dílu
Materiál použitý na přední stranu
Tvar
Dveře
Počet dveří
Zrcadlo
Hledat

Rohové šatní skříně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
9449,25 Kč / ks 12599,00 Kč / ks
Akce
3814,30 Kč / ks 5449,00 Kč / ks
Akce
3699,50 Kč / ks 7399,00 Kč / ks
Akce
3799,00 Kč / ks 5199,00 Kč / ks
Akce
3779,30 Kč / ks 5999,00 Kč / ks
Akce
1  2    
Návrh šatní skříně – nejdůležitější informace

Návrh šatní skříně – nejdůležitější informace

31.03.2021

Šatní skříně do ložnice jsou jedním ze základních prvků vybavení v našich ložnicích. Na trhu existuje spousta typů tohoto nábytku. Mnoho lidí volí velké, prostorné šatní skříně s posuvnými dveřmi, jiní volí menší skříně. Návrh šatní skříně často závisí...

Vestavěná šatní skříň – jakou vybrat?

Vestavěná šatní skříň – jakou vybrat?

29.03.2021

Moderní domy znamenají elegantní design interiéru, praktický nábytek a stylové doplňky. Jsou to také funkční a prostorné šatní skříně a skřínky. V moderních bytech stále častěji pořizujeme více nábytku na míru, díky kterému je prostor využit optimálně a..

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

29.10.2020

Ložnice je nejosobnějším interiérem ve vašem domě a měla by vám poskytnout klid a relaxaci. Při procházení návrhů, například na naší kartě Inspirace, si všimneme, že nábytek do ložnice je velkou částí nabízených produktů. Ale ani nejkrásnější postele, skř

Jaká skříň vybrat do ložnice: malá nebo velká? Inspirace

Jaká skříň vybrat do ložnice: malá nebo velká? Inspirace

14.12.2020

Ložnice je především místo pro relaxaci a odpočinek, ale často bývá také úložným prostorem. V panelových bytech nám prostor zřídka umožňuje mít šatník, ne každý si také může dovolit umístit skříň do předsíně. V této situaci nám zbývá uložit oblečení a dal

Rohová šatní skříň se zrcadlem

Rohová šatní skříň se zrcadlem

23.02.2022

​Rohová šatní skříň se zrcadlem je jedním z nestandartních a zároveň mimořádně praktických řešení v oblasti interiérového designu. Umožňuje ergonomickou zástavbu rohu v obývacích pokojích....

Rohové šatní skříně

 

Zařízení interiéru není tak jednoduchá záležitost. Každý, kdo se pokusil sladit funkčnost, estetiku a pohodlí zakoupeného vybavení, se o tom přesvědčil. Je celkem obtížné správně navrhnout pokoj, kuchyň, koupelnu nebo ložnici bez rady profesionála. Naštěstí existují univerzální produkty, které už samy vytvářejí dokonalou kombinaci praktických řešení, ergonomie použití a jsou výjimečně atraktivní. Jedním z takových produktů je rohová šatní skříň. Podívejte se sami, jak může tento atraktivní kus nábytku změnit váš domov! Kategórie: Rohové šatní skříně.

 

Rohové šatní skříně- Baumax.cz

 

Chytrá organizace šatníku, tzn. rohová šatní skříň v akci

Šatní skříně do ložnice jsou kusy nábytku, které slouží k ukládání osobních věcí členů domácnosti. Čím větší šatní skříň, tím více oblečení a dalších věcí se vám do ní vejde. Prostorná skříň je proto nezbytnou součástí vybavení.

Existuje mnoho typů šatních skříní. Volně stojící šatní skříně (skříně do předsíně), posuvné šatní skříně s posuvnými dveřmi nebo sklopné skříně s otočnými dveřmi (šatní skříně s dveřmi na panty) - každý z těchto typů má své výhody a nevýhody. Mezi skříněmi se rozlišují také rohové šatní skříně. Tyto chytré navržené kusy nábytku dokážou zařídit jedno z nejobtížnějších míst k uspořádání - rohy místnosti.

Při umísťování klasické skříně do rohu místnosti ji obvykle stavíme k jedné zdi. Druhá pak zůstává volná. Také tam nemůžeme dát nic jiného. ​​V těsné blízkosti skříně, navíc nemůžeme dát nic jiného, jelikož to zablokuje přístup k šatníku. Rohová skříň tento problém zcela eliminuje. Je umístěna jak podél jedné, tak proti druhé stěně, díky čemuž je prostor v interiéru využit na maximum. Na obě strany můžeme pak umístit další kusy nábytku bez obav, že budou blokovat přístup do skříně a jejího obsahu. Je to proto ideální řešení zejména pro malé místnosti, kde se počítá každý centimetr.

Atraktivní rohové skříně jsou také mnohem prostornější než tradiční skříně. Proto do nich můžete vložit vše, co byste chtěli uspořádat a skrýt. Interiér skříní je obvykle mnohem větší než u tradičních modelů, umožňuje využití zajímavých řešení. Do šatníku můžeme dát jak police, tak zásuvky, tyče na věšáky a kontejnery do skříní. Rohové šatní skříně jsou chytrým řešením nejen pro uložení oblečení, ale také zajímavým prvkem vybavení interiéru.

Při nákupu se ujistěte, že model, který si vyberete, se určitě vejde na místo, které pro něj plánujete. Pečlivě tedy změřte hloubku, výšku a šířku dostupného prostoru a porovnejte je s rozměry nábytku. V nabídce našeho obchodu najdete kromě skříní různých velikosti, také nábytek v různých barvách a designech. Nejpopulárnější podle zákazníků jsou dekory dub sonoma, dub artisan a wenge. Dub sonoma je dekor oblíbený zejména ve skandinávských interiérech.

 

Rohové šatní skříně- Baumax.cz

 

Do předsíně, ložnice, šatníku a dokonce i do koupelny

V jakém interiéru lze rohovou skříň použít? Odpověď zní – prakticky v každém! Rohová šatní skříň je dokonalým kusem nábytku do jakékoliv místnosti. Podívejte se sami!

Šatní skříně jsou nejčastěji umísťovány do ložnice. Nejinak je tomu i v případě rohových skříni. Rohové šatní skříně v ložnici se osvědčí zejména tehdy, když máme málo místa. Malé ložnice budou výrazně těžit z použití prostorných rohových skříní. Velký úložný prostor a zároveň atraktivní uspořádání vám umožní je dát do malých ložnic. Rohové modely budou skvělým doplňkem také do pokojů pro teenagery. Rohové šatní skříně jsou funkční, a zároveň estetické a módní kusy nábytku.

Do předsíně můžete k rohovému modelu přidat skříně s otočnými dveřmi a tím samým vytvořit sestavu, která bude schopna nahradit šatník. V případě že máte úzkou předsíň, rozhodněte se pro skříně s posuvnými dveřmi.

Úzké modely budou skvělým řešením do koupelny. Uspořádat roh koupelny je samo o sobě náročné. Rohové skříně vám v tom rozhodně pomůžou a zároveň skvěle poslouží. Zvolte model se spoustou polic, na které budete moc dát ručníky, kosmetiku nebo toaletní potřeby.

 

Rohové šatní skříně- Baumax.cz

 

Jaké vybavení do rohové skříně?

Vnitřek rohové skříně lze uvnitř chytře vybavit. Police, tyče na věšáky, věšáky, zásuvky, kontejnery – toto příslušenství do šatních skříní vám umožní dokonale uspořádat úložný prostor nábytku a výrazně zlepšit komfort používání. Pokud vám výška šatníku nevyhovuje, použijte nástavce na skříně, díky kterým získáte další úložný prostor. Nástavce lze pořídit pro klasické skříně, skříně s posuvnými dveřmi a rohové skříně.

Vnitřní vybavení šatníku je samozřejmě velmi důležité. Neméně důležité je však i to, aby skříň ladila s ostatním nábytkem v místnosti, a aby celkové uspořádání interiéru působilo estetickým a příjemným dojmem. Proto nábytek do ložnice vybírejte pečlivě. Kromě skříní budete potřebovat postele (postele, rošty a čela postelí), rámy postelí (rošty) a matrace. Kromě toho můžete do ložnice umístit noční stolky a komody do obývacího pokoje (komody do obýváku). Ženy jistě potěší možnost mít v ložnici také toaletní stolky.

Rohová skříň může být také v provedení se zrcadlem. Zrcadla ve skříních místnost nejen zesvětlí a kromě toho uživateli nabídnou ryze praktickou funkci – možnost se v nich prohlédnout a upravit svůj zevnějšek.

 

Rohové šatní skříně- Baumax.cz