Rohové sedací soupravy

1    3  4  5    18
200,00 Kč / ks
10499,00 Kč / ks 12699,00 Kč / ks
Akce
9199,00 Kč / ks 11299,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    18

Rohové sedací soupravy jsou často největším nábytkem v obývacím pokoji, proto přitahuje pozornost hostů. Přestože jejím základním úkolem je samozřejmě umožnit pohodlný odpočinek, má i dekorační funkci.

Rohové sedací soupravy-Baumax

Rohové sedací soupravy jsou přizpůsobeny vašim potřebám

Před zakoupením sedačky musíte určit, co potřebujete. Díky tomu budete moci snadno určit typ sedačky, který bude pasovat do vašeho obývacího pokoje. Pro funkčnost bude dobrou volbou velká sedačka s možností roložení, s kontejnerem na ložní prádlo, pohodlnými čelními deskami a čalouněním, které se snadno udrží čisté. Pokud se zajímáte jen o dekorativní funkci, můžete investovat do čalouněné sedačky s dynamickými tvary nebo s jasným a poutavým barevným plánem. Před výběrem doporučujeme si zjistit velikost místnosti a zbylého nábytku. Sedačka by neměla být zahlcena, neblokovat komunikační cestu nebo neomezovat pohyb po obývacím pokoji.

 

Velikost rohové sedačky

 

Zde je důležité mít přesný plán o velikosti dané místnosti, kam pohovka přijde. Usnadní vám to rozhodování, zda je lepší si pořídit jednu velkou, například rohovou sedačku, nebo dvě menší či rovnou celou sedací soupravu, která je složená z pohovky a dvou křesel. Pro lepší orientaci je dobré si to ještě před tím, než vyrazíte do obchodu s nábytkem, vyzkoušet doma pomocí rozložených novin. Poskládejte tiskoviny na podlahu v místech, kde si pohovku nebo pohovky představujete a hned uvidíte, jaká varianta bude nejlepší.

 

Jaký potah si vybrat?

 

Při nákupu sedačky stojí za zmínku, že jde o investici na několik let. Proto čalounění musí být odolné a příjemné.

 

  • Potah z ženilové tkaniny

Snadno se udržuje a je odolný vůči nárazům a nečistotám. Jedná se o velmi populární potah. Můžete si také vybrat čalounění z pravého veluru, ale toto bude méně odolné vůči poškození a nečistotám.

 

  •  Potah z pravé nebo umělé kůže

Mnoho lidí si vybere čalounění z originální nebo umělé kůže. Taková sedačka vypadá skvěle v obývacím pokoji a přináší do interiru doušek luxusu. Vyžaduje však zvláštní péči. Pro lidi s alergiemi je vynikající volbou nábytek pokrytý mikrovlákny. Je snadné ho udržovat čistý a většina pylu a prachu může být odstraněna pouze vysavačem.

 

V obchodní síti Baumax najdete velký výběr sedaček s čalouněním z látky, přírodní a umělé kůže a v mnoha barevných variantách.