Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA

Komody do dětského pokoje

Nábytek, který najde uplatnění v dětském pokoji, musí být vyroben v souladu s bezpečnostními normami, ale měl by nabízet i největší možnou funkčnost. Dítě má mnoho hraček a "pokladů", které musí najít své místo ve svém pokoji. Nemluvě o oblečení a doplňcích ...
Díky našemu nábytku se dá využít i malý prostor a vytvořit dojem prostornosti.
Jedním z nábytkových výrobků, který najde uplatnění v dětském pokoji, je komoda. Samozřejmostí je, že komody do dětského pokoje se mírně liší ve funkci od komod, které jsou určeny k použití v obývacím pokoji nebo v jiné místnosti našeho domova. Vyznačují se také mírně odlišným stylem výkonu.

Komody do dětského pokoje - Baumax

Vybavení pro dětský šatník - co tam najdeme?

Standardní komody jsou nejčastěji vybaveny zásuvkami a skříňkami, které nám umožňují bezpečně uskladnit různé oblečení a další doplňky. V případě komody pro dětský pokoj jsou mnohé modely navíc vybaveny policemi zabudovanými do konstrukce, na které můžeme postavit menší předměty, jako například knihy.
Vnitřní část skříní v komoře je také obvykle vybaven policemi, kam můžeme bez problémů uložit například dětské povlečení nebo deky, které se používá.

Komody, postele, police - vyberte si tu správnou sadu

Nábytek pro dětský pokoj z nabídky obchodní sítě Baumax je v mnoha případech k dispozici jako součást jedné stylově ucelené kolekce, která vytváří tzv. systémový nábytek. Mnohé modely dětských komod, které nabízíme, jsou součástí větších sad nábytku pro děti.
V dané sestavě můžete mimo jiné najít postele a poličky, které jsou ve stejném designu a barvách jako ty, které jste si vybrali. Je také možné přizpůsobit záclony, které barevně odkazují na dokončení místnosti a budou zajímavým nádechem v místnosti.

Zveme vás na pohodlné nákupy, které pomohou zařídit prostor dětského pokoje!