Dětský den trvá nepřetržitě!

25.05.2021

Hračky na zahradu pro děti- Baumax.cz

Magické datum se rychle blíží - 1. června - tento speciální den se každý rok třpytí barvami radosti, splněných snů, mnoha emocí a jen krásných okamžiků. Je to den, kdy se miliony dětí po celém světě usmívají - je to den, kdy nejdůležitější jsou ty nejmenší. Všechny děti jsou naše! Jejich blahobyt, správný rozvoj, mír a radost jsou prioritou nás - dospělých. BauMax si pamatuje také na své nejmladší zákazníky!

Při této příležitosti vás zveme do pohádkového světa dětí. Svět malovaný barvami, zdobený úsměvem a radostí. Před nadcházejícím svátkem vás chceme, milí rodiče, inspirovat a poradit, co můžete svému dítěti v tento zvláštní den darovat.

Hračky na zahradu pro děti- Baumax.cz

Zahradní hračky pro děti

Zahrada je oblíbeným místem pro bezstarostnou zábavu. Když se ti nejmenší hrají, dospělí si mohou užít odpočinek a relaxaci na čerstvém vzduchu vedle nich. A jak už víte, nic více nespojuje rodinu, jako je společné trávení času. Proto stojí za to udělat ze zahrady rodinnou zónu pro venkovní aktivity, zábavu a relaxaci. Tento úkol není vůbec obtížný. Můžete si zařídit vysněnou zahradu Se zahradními doplňky a příslušenstvím, které nabízí zahradní oddělení v našem obchodě, vytvoříte  zahradu snů! Co stojí za pořízení? Zde jsou naše tipy!

Hračky na zahradu pro děti- Baumax.cz

Zahradní domky

Všechny děti je milují, ty malé i ty větší. Nabízejí úžasné možnosti uspořádání a zahradní architektury. Nenápadně vypadající zahradní domek, s trochou kreativity a několika doplňky, se může proměnit v královský palác, pirátskou pevnost, klub přátel nebo indiánský vigvam. Kromě toho jej lze doplnit a kombinovat s dalšími prvky, jako jsou skluzavky, pískoviště, lezecké stěny, houpačky a houpací sítě. A odtud je jen krok k tomu, aby ve vaší zahradě vzniklo úžasné dětské hřiště.

Atmosférické zahradní domky a altány jsou známé a oblíbené prvky zahradní architektury nejen pro děti, ale i pro dospělé. Jsou ideálním místem pro rodinná setkání, a také pro uložení zahradního příslušenství a nářadí, jako jsou: zahradní nářadí, sekačky na trávu, zahradní grily, zahradní trampolíny, hračky pro nejmladší, jízdní kola, květináče, konev atd.

Zahradní domečky pro děti- Baumax.cz

Zahradní trampolíny

Pro děti o něco starší  budou zahradní trampolíny ideálním řešením pro zahradní relaxační zónu.

Vědci na základě mnohaletého výzkumu prokázali, že skákání na trampolíně má pozitivní vliv na vývoj dítěte. Zlepšuje jeho motorickou koordinaci a fyzickou zdatnost a posiluje páteř a zádové svaly. Při správném používání je to „hračka“, která je bezpečná a praktická.

 Průměr takové zahradní trampolíny může být od 240 do 400 cm. Bez ohledu na to, který model si vyberete, nezapomeňte, že by měl být vybaven ochrannou síťovinou. Hlavní prioritou je bezpečí při hraní.

Dětské zahradní bazény

Zahradní bazény pro děti, malé i velké, nafukovací bazény, bazény s kovovou konstrukcí a samonosné bazény - jsou absolutním hitem a základním prvkem vybavení zahrady, rekreačního pozemku a terasy. Milují je nejmladší uživatelé, kteří si v horkých dnech ochotně užívají osvěžující koupele.

 Dětské bazény nejsou jen malé nafukovací bazény. V současné době je na trhu mnoho modelů v různých provedeních. Nafukovací bazén nemusí být nudný. Časy, kdy dětský bazén připomínal malou vaničku, jsou minulostí. Dnes můžete na svou zahradu postavit nafukovací hřiště se skluzavkou, kde vedle bazénu můžete umístit fotbalové hřiště nebo vytvořit hrací zónu. Nafukovací bazén má stále častěji podobu velkého dětského hřiště.

Hračky na zahradu pro děti- Baumax.cz

Vysněný pokojíček vašeho dítěte

Co třeba pořídit dítěti jako dárek k dětskému dni nové uspořádání a vybavení do dětského pokoje? Vytvořit dítěti útulné a pohodlné místo na hraní, k odpočinku a ke studiu? Skvělé! Jsme tady pro vás!

 V obchodě BauMax najdete nábytek a nábytek do dětského pokoje, kde jeho bohatý výběr uspokojí každého.  

 Zařizování pokoje pro nejmladší členy rodiny může být výzvou. Dětský pokoj není jen „malý pokoj“ určený pro „malého člověka“. Zde dítě vyrůstá, rozvíjí své vášně, tvoří svůj vlastní svět. Je to jeho azyl, místo prožívání malých i velkých radostí a celé řady emocí. Co dělat, aby bylo dítě spokojeno s aranžmá interiéru, které jste pro něj vytvořili? K tomu existuje jediná rada - poslouchejte své dítě! Přemýšlejte, co rád dělá, co ho zajímá, jaké má koníčky, vášně a nadání. To vše se může stát dokonalým základem pro vytvoření vytouženého pokoje.

Nábytek do dětského pokoje- Baumax.cz

Dětský pokoj pro malou princeznu

Pokud vaše dcera miluje tyl, bambulky, růžovou barvu a jednorožce, zařiďte interiér, kde se bude cítit jako malá princezna. Vyberte si pohodlnou postel s nebesy. Položte na něj měkké dekorativní polštáře. Útulná dětská deka bude také vhodná. Na rám postele zavěste tylové pompony a kulatá světýlka. Vyberte bílé komody a regály s potiskem oblíbené pohádkové postavičky. Celek doplní stylový koberec, závěsy, které  ladí s interiérem a rovněž lampa.

Nábytek do dětského pokoje- Baumax.cz

Dětský pokoj pro malého fotbalistu

Pokud stojíte před výzvou zařídit pokoj malému rošťákovi, který miluje fotbal nejvíce na světě, zařiďte, aby se ve svém pokoji cítil jako na fotbalovém hřišti. Vyberte si postel ve tvaru fotbalové branky, ložní povlečení s logem jeho oblíbeného klubu, travní koberec. Na zeď bude vhodná tapeta s motivem fotbalového hřiště nebo hlediště. Skutečnou tečkou nad „i“ bude noční lampička a pohodlný puf ve tvaru míče a pro učení – pohodlný psací stůl.

Pokoj pro hráče

Nikoho snad není potřeba přesvědčovat o tom, jak by měl vypadat vytoužený pokoj pro teenagera, který miluje počítačové hry. Herní stůl, pohodlná herní židle a další prvky pro herní příslušenství, tzn. stylové regály a police na PC hry. V  místnosti pro hráče nesmí ovšem chybět ani pohodlná pohovka a nábytek pro teenagery.

Herní židle a křesla- Baumax.cz

A co domácí mazlíček?

Nebo možná nastal čas splnit slib, který jste dali už dávno, a koupit svému dítěti vysněného mazlíčka. Kočka, pes, papoušek nebo možná křeček, po jakém zvířátku touží vaše dítě?

Potřeby pro psy- Baumax.cz

 S hledáním domácího mazlíčka se musíte vypořádat sami, my se postaráme o veškeré příslušenství a doplňky, které váš mazlíček potřebuje. Krmivo, výživa, oblíbené pamlsky, vodítka, misky a pelíšky – nabídka chovatelských potřeb je opravdu široká.

Pamatujte, že Dětský den je jednou za rok. Dopřejte svému dítěti, aby se v tento zvláštní den cítilo nejdůležitější na světě! 


 

I

INSPIRUJTE SE !!!

Nábytek do dětského pokoje Bazény Hračky na zahradu pro děti Trampolíny
Nábytek do dětského pokoje Bazény Hračky na zahradu pro děti Trampolíny

 

 

 

 

 

 

 

Zpět