Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Zbarveni
Materiál použitý na přední stranu
Povrchová úprava předního dílu
Orientace
Počet dveří
Počet zásuvek
Styl
Hledat

Dětské psací stoly

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    7
2429,10 Kč / ks 2699,00 Kč / ks
Výprodej
2159,10 Kč / ks 2399,00 Kč / ks
Výprodej
1439,10 Kč / ks 1599,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2799,00 Kč / ks 3599,00 Kč / ks
Akce
Novinky
1079,10 Kč / ks 1199,00 Kč / ks
Akce
2099,00 Kč / ks 2799,00 Kč / ks
Akce
2699,00 Kč / ks 3499,00 Kč / ks
Akce
2207,20 Kč / ks 2759,00 Kč / ks
Akce
2159,20 Kč / ks 2699,00 Kč / ks
Akce
2969,10 Kč / ks 3299,00 Kč / ks
Akce
1819,30 Kč / ks 2599,00 Kč / ks
Akce
2099,30 Kč / ks 2999,00 Kč / ks
Akce
1439,40 Kč / ks 2399,00 Kč / ks
Výprodej
2659,30 Kč / ks 3799,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    7
Dětský den trvá nepřetržitě!

Dětský den trvá nepřetržitě!

25.05.2021

Magické datum se rychle blíží - 1. června - tento speciální den se každý rok třpytí barvami radosti, splněných snů, mnoha emocí a jen krásných okamžiků. Je to den, kdy se miliony dětí po celém světě usmívají - je to den, kdy nejdůležitější jsou ty nejmenš

Ergonomie práce na počítači

Ergonomie práce na počítači

30.12.2021

Pohodlné místo pro práci a studium má cenu zlata, zvláště když trávíme více než čtyři hodiny denně před obrazovkou PC. V dobách, kdy pracujeme a učíme se dálkově stále častěji, potřebujeme organizaci prostoru, která nám tento úkol usnadní. Ergonomie práce

Jakou vybrat židli pro dětský psací stůl?

Jakou vybrat židli pro dětský psací stůl?

03.07.2021

Každý dospělý, který tráví dlouhé hodiny u psacího stolu, ví, jak je důležitá ergonomická židle. Pohodlí křesla zaručuje nejen pohodlí, ale také pohodu a žádné onemocnění páteři nebo zád.

Psací stůl u okna - je to dobrý nápad? Navrhujeme, kam umístit psací stůl ve studentském pokoji pro školáka nebo ve studentském

Psací stůl u okna - je to dobrý nápad? Navrhujeme, kam umístit psací stůl ve studentském pokoji pro školáka nebo ve studentském

04.10.2021

Navrhujeme, kam umístit psací stůl ve studentském pokoji pro školáka nebo ve studentském pokoji Období příjemného prázdninového lenošení se neúprosně chýlí ke konci. Blíží se další školní rok a s ním na vaše dítě čekají nové výzvy, povinnosti...

Barevné a pohádkové - jak zařídit dětský pokoj?

Barevné a pohádkové - jak zařídit dětský pokoj?

13.10.2020

Recept na výzdobu dětského pokoje je jednoduchý: kvalitní vybavení a dobrý nápad. K tomu přidejme vkus a názor našeho dítěte a ukáže se, že uspořádání prostoru pro dospívajícího školáka není nejjednodušší úkol. Jaký nábytek do dětského pokoje umožní...

Jak vybrat vhodný psací stůl pro vaše dítě?

Nabídka je tak velká, že je někdy obtížné, správně se rozhodnout při výběru psacího stolu pro školáka. Na co je třeba se v takové situaci zaměřit? Především na to, aby byl správný poměr ceny a kvality daného výrobku. Ukazuje se, že levný psací stůl do dětského pokoje může splnit veškerá vaše očekávání, pokud věnujete trochu času správnému výběru. Na co se zaměřit? Máme pro vás několik rad.

Psací stoly do dětského pokoje - Baumax

  • Výška psacího stolu

Koupě prvního psacího stolu plánujete nejčastěji před nástupem do první třídy. Průměrné dítě v 6 letech a měří cca 125 cm, aby mohlo pohodlně psát domácí úkoly měl by psací stůl mít 55 cm. Tato výška nutí dítě sedět ve správné pozici. V případě potřeby, můžete také vybrat psací stoly které jsou vyšší.  

 

  • Doplňky k psacímu stolu

Pamatujte, aby monitor byl umístěn na poličce., má být výš než klávesnice a myš. Toto pravidlo bezprostředně souvisí s níže uvedeným bodem ohledně efektivního rozmístění všech pomůcek, které dítě potřebuje ke každodennímu učení a hře.

Psací stoly do dětského pokoje - BauMx

  • Velikost desky

Deska je nejdůležitější částí celého psacího stolu, tudíž by měla být přizpůsobená potřebám dítěte tak, aby mu umožnila co největší pohodlí při používání psacího stolu.

Nutno vyvrátit určitý mýtus, který je mezi rodiči stále populární, že velký psací stůl ne vždy zaručuje pohodlí. Nejlepším ukazatelem toho, jak dlouhá má být deska, je rozsah rukou dané osoby. V případě dospělého člověka činí 80 cm.

Nic nebrání tomu, abyste prozíravě koupili dítěti stůl, který bude mít větší desku. Je však třeba pamatovat na to, abyste to s jeho šířkou a délkou nepřehnali. Neustálé natahování se nebo vstávání ze židle, aby si dítě mohlo dosáhnout pro tužku nebo pastelku, je prostě únavné.


 

  • Stůl v sestavě nebo sólo

Pokud plánujete vybavení dětského pokoje, vyplatí se zvolit sortiment z jedné kolekce. Jednotlivé kusy pak budou nejen kompatibilní, ale také barevně sladěné. Velmi často se stává, že psací stůl je montován spolu se skříňkami a policemi, které zvětšují jeho úložný prostor. Takové řešení se osvědčí ve velkém pokoji, kde je prostor pro systémový nábytek.

V opačném případě se vyplatí koupit univerzální levný psací stůl do dětského pokoje, který bude esteticky ladit s ostatním nábytkem.

 

  • Osvětlení psacího stolu

Pokud hovoříme o psacím stolu, nelze opomenout jeho správné osvětlení. Nejlepší je samozřejmě přirozené světlo, proto pamatujte, aby byl psací stůl umístěn v blízkosti okna.

Večer při hře nebo domácích úkolech se však osvědčí malý pomocník v podobě stolní lampy. Pokud je dítě pravák, umístěte jí na levou stranu, aby jeho ruka netvořila stín.

 Psací stoly a jejich estetika.

Nezapomínejte také na to, že daný psací stůl je určen pro dítě, vezměte na vědomí jeho vkus a názor, kupte vhodný nábytek přizpůsobený jeho potřebám. Psací stoly, které odpovídají představám nejmladších, naleznete v nabídce obchodu BAUMAX.