Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Teepee stan Květiny

1599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Teepee stan Batman

1599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Teepee stan hvězdičky modrý

1599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Teepee stan hvězdičky šedý

1599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Teepee stan hvězdičky růžový

1599,00 Kč / ks

Teepee stany pro děti

Dětské stany se vždy těšily velkému zájmu těch nejmenších - látkový domek umožňuje vytvořit jedinečné místo na hraní. S pomocí dětské fantazie se může proměnit v zámek pro malé princezny nebo základnu pro skutečné kovboje. Umístění stanů v prostoru domu či bytu a dokonce i na zahradě vám umožní vytvořit místo pro odpočinek a zábavu, které bude pro děti zajímavé a bezpečné.

Teepee stan – místo skvělé zábavy

Teepee stan je produkt vyrobený z měkkých, zcela nezávadných a bezpečných pro děti materiálů. Vigvam může mít tlumené barvy nebo může být mimořadně barevný. Náš obchod nabízí stany, které mají také motivy z oblíbených pohádek nebo knížek - pro každé dítě jsme připravili něco zajímavého. Dětský teepee stan je kouzelný prostor, který mohou mladší a starší dětí využít různými způsoby. Umístěte jej do dětského pokoje a vytvořte dítěti místo na hraní. Pro naše nejmladší bude teepee jedinečným a zajímavým místem k zábavě. Je to perfektní dárek na Dětský den, jak pro holky, tak i chlapce.

Tento dětský nábytek můžete pořídit svému dítěti. Stany hýří barvami a vzory, v našem sortimentu najdete ty nejzajímavější motivy. Teepee vytvoří mini pokojíček pro nejmenší. Jsou ideální pro kojence, mladší a starší děti jak i pro mladež.

Univerzální teepee stany pro děti všech věkových kategorií

Dětský stan dostupný v naší nabídce bude perfektní bez ohledu na věk dítěte - využijí ho jak menší, tak větší děti a dokonce i mladí lidé. Nejmenší potěší, že stan lze využít jako místo pro odpolední spánek a starší jej promění na svou základnu pro zábavu. Stany teepee dostupné v naší nabídce poslouží také jako úložné prostory na hračky. Mladí lidé rádi promění bývalé místo na hraní v klidný studijní kout, rádi si tam také poslechnou hudbu nebo budou jen tak ve stanech relaxovat. 

Teepee stany jsou prvky vybavení, které mohou, na rozdíl od nazorů, rovněž ozdobit interiér. Skvěle se budou hodit k boho stylu. Vyberte si příjemný tlumený materiál, bude se v obývacím pokoji skvěle prezentovat a zároveň se bude líbit i dítěti. Ve stanu můžete naaranžovat deky a ozdobit je dekorativními polštáři. To vytvoří pohodlné místo pro dítě a povzbudí je ke spánku, když hra skončí.

Pro zabavu doma a venku na zahradě

Dětský stan je výrobek, který může vyplnit prostor dětského pokoje nebo se stát zajímavým prvkem pro zábavu v obývacím pokoji. Teepee se bude skvěle hodit rovněž do zahrad, kde vytvoří možnost relaxace na čerstvém vzduchu. Jsme si jistí, že teepee stany nabízené v našem obchodě jsou vynikajícím produktem pro relaxaci a místem pro zábavu. Umístěte je do dětského pokoje, zahrady nebo obývacího pokoje a udělejte svým dětem krásné překvapení! Teepee je jedinečná ozdoba a bez ohledu na věk dítěte bude skvělým prvkem výbavy. Krása stanu osloví každé dítě, výrobky jsou navíc bezpečné a funkční.