Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Teepee stan Květiny

1599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Teepee stan Batman

1599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Teepee stan hvězdičky modrý

1599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Teepee stan hvězdičky šedý

1599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Teepee stan hvězdičky růžový

1599,00 Kč / ks

Teepee stany pro děti

Teepee stany pro děti se vždy těšily velkému zájmu těch nejmenších - látkový domek umožňuje vytvořit jedinečné místo na hraní. S pomocí dětské fantazie se může proměnit v zámek pro malé princezny nebo základnu pro skutečné kovboje. Umístění stanů v prostoru domu či bytu a dokonce i na zahradě vám umožní vytvořit místo pro odpočinek a zábavu, které bude pro děti zajímavé a bezpečné.

Teepee stany pro děti- Baumax.cz

Teepee stany pro děti – místo skvělé zábavy

Teepee stan je produkt vyrobený z měkkých, zcela nezávadných a bezpečných pro děti materiálů. Vigvam může mít tlumené barvy nebo může být mimořadně barevný. Náš obchod nabízí stany, které mají také motivy z oblíbených pohádek nebo knížek - pro každé dítě jsme připravili něco zajímavého. Dětský teepee stan je kouzelný prostor, který mohou mladší a starší dětí využít různými způsoby. Umístěte jej do dětského pokoje a vytvořte dítěti místo na hraní. Pro naše nejmladší bude teepee jedinečným a zajímavým místem k zábavě. Je to perfektní dárek na Dětský den, jak pro holky, tak i chlapce.

Tento dětský nábytek můžete pořídit svému dítěti. Stany hýří barvami a vzory, v našem sortimentu najdete ty nejzajímavější motivy. Teepee vytvoří mini pokojíček pro nejmenší. Jsou ideální pro kojence, mladší a starší děti jak i pro mladež.

Univerzální teepee stany pro děti všech věkových kategorií

Dětský stan dostupný v naší nabídce bude perfektní bez ohledu na věk dítěte - využijí ho jak menší, tak větší děti a dokonce i mladí lidé. Nejmenší potěší, že stan lze využít jako místo pro odpolední spánek a starší jej promění na svou základnu pro zábavu. Stany teepee dostupné v naší nabídce poslouží také jako úložné prostory na hračky. Mladí lidé mění bývalé místo na hraní v klidný studijní kout, poslouchají tam hudbu nebo v něm relaxují.

Teepee stany ozdobí interiér a skvěle doplňují boho styl. Zvolte příjemný tlumený materiál, který skvěle zapadne do obývacího pokoje a zároveň se bude líbit dítěti. V stanu aranžujte deky a dekorejte je dekorativními polštáři. Tak vytvoříte pro dítě pohodlné místo a motivujete je k odpočinku po skončení hry.

Pro zabavu doma a venku na zahradě

Dětský stan vyplňuje prostor dětského pokoje nebo představuje zajímavý prvek zábavy v obývacím pokoji. Teepee skvěle zapadne i do zahrad, kde nabídne relaxaci na čerstvém vzduchu. Jsme si jistí, že teepee stany nabízené v našem obchodě jsou vynikajícím produktem pro relaxaci a místem pro zábavu. Umístěte je do dětského pokoje, zahrady nebo obývacího pokoje a udělejte svým dětem krásné překvapení! Teepee je jedinečná ozdoba a bez ohledu na věk dítěte bude skvělým prvkem výbavy. Krása stanu osloví každé dítě, výrobky jsou navíc bezpečné a funkční.