Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Barva
Napájení (V)
Hledat

Zvonky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Na vaše dveře může kdykoli zaklepat host, ale opravdu slyšíte jemné zaklepání? Vchodové dveře jsou pevné, což znamená, že pro hosty nemusí být pohodlné klepat na tento typ dveří. Instalace zvonku je určitě lepším, jistým a vhodným řešením. Který z nich si vybrat – existuje široký výběr?

Je několik parametrů, kterým musíte věnovat pozornost. Venkovní zvonky mohou být zapojeny, tj. ty, které jsou připojeny k síti a bezdrátové – napájené z baterie. Při výběru se také můžete řídit melodií vyzvánění – od klasického gongu, až po vaší oblíbenou melodii.

Zvonky - Merkury Market

Čemu byste měli věnovat pozornost při výběru zvonku?

 

Zdá se, že je to jednoduchá volba, ale věnujte pozornost několika důležitým parametrům:

 

  • Hlasitost
    Toto je pravděpodobně nejdůležitější prvek vyzvánění. Musí zvonit, ale správnou intenzitou. V současné době jsou vyzváněcí tóny obvykle vybaveny potenciometrem. Hlasitost zvuku by neměla být problémem, jelikož ji můžete upravit podle vašich preferencí.

  • Domovní zvonek vybavený kamerou
    Jedná se o podobné zařízená jako domovní telefon. Narozdíl od něj však neposkytuje žádnou komunikaci. Doporučujeme ho použít, pokud nemáte jiný způsob ověření, kdo stojí na druhé straně dveří. Využívání je možné i na delší vzdálenost.

  • Odolnost vůči vlhkosti a vodě
    To je obzvláště důležitý parametr, pokud je zvonek namontován venku. Funkčnost a bezpečnost používání zvonku ovlivňují povětrnostní podmínky, jako je teplota nebo vlhkost. Proto byste měli těmto parametrům věnovat zvýšenou pozornost.

 

Zvonek informuje, že někdo přišel. Může to být pošťák, správce, ale i neohlášená návštěva.

 

V internetovém obchodě BauMax jsme pro vás připravili nabídku, která vám umožní dokonale vybavit každý pokoj, aby se v něm hosté cítili pohodlně. Vybírat můžete koupelnovou keramiku, sedací soupravy, stoly a další nábytek do obývacího pokoje.